مرسی دانلود

  • admin1
  • 30 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Chernobylite برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Chernobylite در ژانر ترسناک و ماورا طبیعی می باشد.

دانلود بازی Chernobylite

دانلود بازی Chernobylite برای کامپیوتر

بازی Chernobylite یک بازی متفاوت در سبک اکشن و ماورا طبیعی است . بازی داری تعداد ماموریت های بالا در مکان ها و شرایط مختلف است . از مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی گرفته است . تا خانه ها و ساختمان های متروکه. بازی در یک فضای سیاه و تاریک روایت میشود و شما در گیم پلی با استفاده از اسلحه باید در جستجو و پیدا کردن معشوقه دانشمند باشید . شما کنترل شخصیت اصلی را در دست دارید و همچنین در بعضی از قسمت ها شما باید با تغییر مسیر ادامه بدهید و با سربازان خود نیز مبارزه کنید .چون آنها هم تبدیل به هیولا خواهند شد .بازی پیش رو یکی از بزرگترین بازی های ماور طبیعی و ترسناک است که روایت های از منطقه ممنوعه چرنوبیل را دارد .

گیم پلی و داستان :


 بازی چرنوبیلتی (Chernobylite) یک بازی داستاگونه  ، غیر خطی ، و دلهره آور است.مهم ترین تلاش یک فرد بقای دوباره در آن دنیاست . زمان انتشار در یک بازه زمانی مرکب ، توسط شرکت {Farm 51} تنظیم شده است .و از فروشگاه اینترنتی استیم ، برای سیستم PC عرضه خواهد شد .

دانلود بازی Chernobylite

در مدتی که گذشت ، در جریان اخبار و حواشی گفته شده ، عوامل {Farm 51} به غیر از این عنوان ، بر روی محصولاتی چون  World War 3 و Get Even نیز مشغول به تولید و طراحی بودند . حال ویدئویی از تریلر یا همان قسمت های اصلی ، با عنوان Chernobylite را منتشر کردند.

گویی که یک گیم پلی دلهره آور و داستانی همیشگی را مشاهده خواهیم کرد . اما روایت داستانی در مورد یک دانشمند است ، او برای کار های تحقیقاتی در یک آزمایشگاه کار میکند . ولی به طرزی ناگهانی و اشتباه در این مسیر معشوقه خود را از دست میدهد.

بازی چرنوبیلتی یک گیم اول شخص است .در سبک اکشن و اکتشاف . گیمر نقش دانشمندی هسته ای را بر عهده دارد.و با عده ای سرباز در منطقه ممنوعه چرنوبیل به دنبال اطلاعاتی در مورد معشوقه اش میگردد . وی اطلاعات دقیق و درستی از زنده و یا مرده بودن معشوقه اش در اختیار ندارد. جز یک تکه عکس . اکنون در این منطقه خطرناک در جستجوی عشق گمشده خود است .این بلاتکلیفی ، یک درگیری و آشفتگی خاص ذهنی را برای شخصیت اصلی یعنی دانشمند هسته ای به وجود آورده است.هر لحظه انگیزه او برای تلاش کردن و کشف حقایق کمتر میشود .

دانلود بازی Chernobylite

به نظر می آید که سیستم مبارزات و گیم پلی ، مهم ترین جزئیات بازی هستند . این بازی دارای یک روایت غیر خطی است . و هر انتخاب گیمر میتواند ، زمینه ساز اتفاق بعدی باشد . در این منطقه موجوداتی جهش یافته و از لحاظ ذهنی تیمار وجود دارد . و این شخصیت ها تنها برای نقش اصلی در نظر گرفته نشده اند . حتی گیمر نیز در آن ها دخالتی ندارد . فقط بیشتر برای ترس استفاده شده اند .

این عنوان شباهت هایی به بازی و عنواین Stalker دارد . بازی Chernobylite در پاییز سال جاری ، به صورت دسترسیه اولیه برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد . نسخه های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان ، در تاریخ های دیگر در ۲۰۲۰ میلادی انتشار داده میشوند.

دانلود بازی Chernobylite

نقد فنی :


این بازی ، حقیقتا ترسناک است . این ترس از گیم پلی و گرافیک بازی به سمتتان حمله ور میشود . و چهره ای دیگر از دلهره را میسازد.علارقم مکان های تاریک و مخروبه ها در بازی ، افرادی که ماسک های فیلتر دار زده اند نیز ، چهر های ترسناک را از خود ساخته اند.مواد شیمیایی و رادیو اکتیوی به همه جا گسترش پیدا کرده است . و شکلی دیگر از آن سوی حقیقت را نشان میدهد.و حال شما ، در جستجوی دروغی حقیقی از این فضا سازی و شرایط موجود هستید. بله بعد از چند ساعت گیم پلی خسته کننده و دلهره ساز ، این اِمکان برای شما فراهم است تا همه چیز را متوجه بشوید.اما کشف این اتفاق وحشتناک تر از تست آن است .اتفاقی مانند : چرنوبیل و کوره آدم سوزی . همه ی این وقایع از تحقیقات انسان ها زاییده شده اند. و این موضوع با شخصیت اصلی داستان گستردگی بیشتری پیدا میکند.

دانلود بازی Chernobylite

شما در این بازی وظیفه دارید . که در نقش شخصیت اول داستان ، به جستجوی معشوقه خود باشید . در این راه با عده ای سرباز که از ماسک و اسلحه و تجهیزات جانبی بهره میبرند همراه میشوید . تا از جان شما در این منطقه خطرناک حفاظت کنند. این به تصمیم گیمر مربوط میشود که چگونه مراحل و سرنخ ها را کشف کند و عبور بدهد . در قسمت های بیرون از جسم نقش اصلی ، یعنی همان قسمت های فیزیکی و مکان های بازی شما از داخل یک جنگل سرپوشیده از درخت ، در تاریکی شب و یک فضای تیره و تاریک به سمت همان آزمایشگاه میروید . و خاطراتی برای شما تداعی میشود که در مورد معشوقه تان است . گیم پلی و داستان بازی ، با خاطرات شما ، و نحوه بازی کردنتان شکل خواهد گرفت . بعد از آن شما میتوانید به قسمت های اصلی و داخلی آزمایشگاه برسید . و بیشتر از معشوقه خود اطلاعات به دست آورید . در همین حین که داستان بازی به جلو میرود . شما در یک تصایر به خصوص معشوقه خود را در حال حرکت و خندیدن مشاهده میکنید .


توجه مهم! لطفا دقت کنید که بازی در حالت دسترسی زودتر از هنگام (Early-Access) می باشد. نسخه نهایی حدودا ۱۰ الی ۱۴ماه دیگر (بین آگوست الی دسامبر ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد.

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Chernobylite

حجم: ……. گیگابایت فرمت: Rar-iso

بر طبق اعلام استودیو فارم ۵۱، زمان عرضه نسخه نهایی حدودا یک الی یک و نیم سال دیگر خواهد بود


تریلر

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *