مرسی دانلود

  • admin1
  • 01 اکتبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی Anno 2205 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Anno 2205 در ژانر استراتژیک و شبیه ساز می باشد.

دانلود بازی Anno 2205

دانلود بازی Anno 2205 برای کامپیوتر

بازی Car Mechanic Simulator 2018 یک بازی استراتژیک و شبیه ساز برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Blue Byte طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است.یک بازی خوب و ایده آل و فوق العاده که در اتفاقاتی که برای شما میسازد شکی را به وجود نخواهد آورد که شما با یک بازی شهر سازی پیشرفته و فوق العاده حرفه ای با امکانات خوب هستید که باید آنها را سر بگذرانید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Anno 2205 برای کامپیوتر

بازی ۲۲۰۵ ساخت شرکت بازی سازی Blue Byte – Ubisoft می باشد که شما آن را آسوده و عالی نخواهید دید و بیشتر چیز های که شما آن را دوست خواهید داشت و این شما را دوست داشتنی تر جلوه خواهد داد مانند عملی کردن پروژه های ساخت و ساز . میتوانید به آن اعتماد کنید و برای آن تلاش کنید تا جایی که توان آن را دارید یا برای آن زحمت های میکشید . یک روز هم از زندگی خود تلف نخواهید کرد . در بازی به همان اندازه که میخواهید به چیزی که میخواهید برسید و در این زمان بازی شما بیشتر هدف بازی کردن را والا خواهید دید . این بازی به همان چیزی که شما میخواهید شما را خواهد رساند مانند وجود بیشتر مراحل چشم گیر ساختمان سازی و ارتقای شهر های خود تا جای ممکن و همین باعث بروز اتفاقات گسترده و شک برانگیز برای شما خواهد بود.

دانلود بازی Anno 2205

داستان این بازی از جایی شروع خواهد شد که شما و ساکنان یک منطقه رشد را در زندگی و کسب و کار خود مشاهده میکنید همچنین کم بودن زمین و مهاجرت های پیاپی و ایجاد نیازمندی باعث رشد شهر سازی برای شما خواهد شد و این است که چرخه را شروع کرد و نیاز و تقاضا را برای ساخت و ساز بالا میبرد . از این رو شما نیز میتوانید به آن چیزی که میخواهید برسید . این آن است که شما همیشه به آن چشم دوخته اید و بیشتر زمان زندگی خود را در آن تصور کرده اید . بیشتر روز های زندگی شما صرفه گذر زمان و اندیشه درست خواهد شد . این همان چیزی است که شما آن را تصور خواهید کرد . پیروزی در یک حالت اغماص گونه که منجرب به انجام یکسری کار ها خواهد شد.

دانلود بازی Anno 2205

نقد فنی بازی Anno 2205 برای کامپیوتر

در این بازی شما توان آن را خواهید داشت که یک چیز را به عنوان آن چیزی که فکر میکنید درست بدانید این همان چیزی است که شما آن را نیاز دارید . این همان چیزی است که شما آن را به طور واحد به مفاهیم یک شهر سازی دقیق بر وزن اتفاقات امروزی توجه کنید . آن چیزی که برای شما در این بازی اهمیت دارد این است که شما همان چیزی را که از یک بازی خوب خواهید دید به یاد خواهید آورد . مانند نوشتن و اندیشه کردن برای یک نسل جدا شده برای چیزی که انجام میدهید . برای شما شاید یک باور درست و دیگری اشتباه و شاید درست تر از آن این باشد که باید آن را در زمره کار خود قرار بدهید . . روز های که در هر ثانیه وقتی را از شما خواهید گرفت و چیزی را به شما خواهد داد که از عهده آن برنخواهید آمد . این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید و برای آن شبانه روز و در هر وحله ای از آن کار خواهید کشید . بدانید که چرا برای آن که میدانید و میخواند زندگی میکنید و همه چیز به شما بستگی دارد باید برای چیزی که میخواهید نشانه روی کنید.

دانلود بازی Anno 2205

این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت و بیشتر روز های زندگی و چیز های که دارید را نشانه بروید و برای آن سر و دست بشکنید . کلا ساخت و ساز و ساختن ساختمان های بلند . با طبقات درست و پیشرفته تا جایی که امکان وجود دارد توان فرسایی زیاد دارد . همه چیز به این بستگی دارد که شما چقدر نیاز به این کار و اجرای آن دارید . این همان چیزی است که پروژه های شما را یکی پس از دیگری به میان خواهد آورد . یا هر یکی از آنها مانند شروع یک کار واجب و لازم العقل در نظر گرفته است . این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید . این یک راز را برای شما فاش خواهد کرد . در هر صورت به آن نیاز خواهید داشت . یک روز استثنایی و ایجاد کننده برای شروع و شیوه زندگی کردن در هر صورت و نحوه ای که شما آن را درست و عالی به حساب خواهید آورد ..مانند گذر از یک جاده طولانی برای حمل مصالح مورد نیاز از شرکت های تولید مواد ساختمانی و یا چیزی های فراتر از آن یا بیشتر از آن میدانید که تلاش تا کجا اهیمت دارد . و تلاش نکردن تا کجا ولی بیشتر از چیزی که متوجه میشویم آن ایمنی است و باید با رفتار درست و عقلانی آن را انجام بدهید.

دانلود بازی Anno 2205

این همان چیزی است که سریعا شما را به نشانه های خود و دیگران نزدیک خواهد کرد . این دقیقا با چیزی که شما فکر میکنید جور در خواهد آمد . یعنی وقت گذاشتن برای پروژه های ساختمانی و یا ساختن زندگی جدید و ادامه دادن آن تا وقتی که شما آن را دوست خواهید داشت . یک زمان خاص و قابل حل که شما میتوانید آن را برای خود انجام بدهید و برای بیشتر مصادق کاری چیزی را نشان بدهید و این همان چیزی است که شما را به وعده و وعید های شما نزدیک میکند . این همان چیزی است که شما را خسته خواهد کرد . در هر صورت این شما هستید و توان آن را دارید تا بدانید که چه کاری را انجام میدهید

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1 or Windows 10(64bit versions)

Processor: Intel Core i5 750 @ 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 @ 3.2 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce GTX460 or AMD Radeon HD5870 (1024MB VRAM with Shader Model 5.0)

Storage: 35 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 (64 bit versions only)

Processor: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 4100 @ 3.6

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD7970 or better (2048MB VRAM or more, with Shader Model 5.0)

Storage: 35 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Anno 2205

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۷٫۸ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *