مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی Grey Skies A War of the Worlds Story نسخه (فشرده و کامل) برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 7 آذر 1399

دانلود بازی Grey Skies A War of the Worlds Story برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Grey Skies A War of the Worlds Story در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Grey Skies A War of the Worlds Story برای کامپیوتر

بازی Grey Skies A War of the Worlds Story یک بازی اکشن و میانه در سبک ماجراجویی است که توسط کمپانی خوش نام Steel Arts Software توسعه داده شده و ساخته گردیده . داستان بازی آخرالزمان را روایت میکند که انسان ها در دنیایی ربات ها گیر افتاده اند، زمانی که ربات ها از دنیا های بیگانه به سمت انسان ها یورش آورده اند و میخواهند سیاره زمین را تسخیر کنند. حال شما در نقش یک زن باید طبقه نقشه به جلو برود . همچنین وجود گیم پلی ساده و خوب از جمله چیز هایی است که در این بازی به چشم میخورد . گرافیک عالی و امتیاز بندی خوب .

داستان بازی Grey Skies A War of the Worlds Story برای کامپیوتر

هیچوقت حتی نمیتوانم تصورش را کنم که بخواهم در مورد جنگ جهانی فکری کنم ، اما آیا جنگ ربات ها با انسان ها به تحقق خواهد . شاید داستانی که چندان موفقیتی به دست نیاورده بود امروز بازی کردن با بازی آن نیز جذابیت خاصی نداشته باشد و فقط وقت گذارنی باشد. علاوه بر نسخه سینمایی دنیای رباتیک و متشکل شده شاید این یک داستان فراتر از یک داستان ساده نباشد و چیز جدیدی را به دنیای هنر و گیم اضافه نکرده باشد و همین با همه این اوصاف یک شرایط بد را ممکن است که نشان بدهد و زیاد با شرایط امروز جور در نیاید ، اما به هر حال شما میخواهید در این دنیا زندگی کنید و خود را ستایش و تحقیر کنید حال شما میتوانید به صورت آزادنه اما محتاطانه این بازی را انجام بدهید . ولی ممکن است که صبرتان هر از مدتی به سر آید و از بازی کردن پشیمان و دل زده بشوید. اما آیا هنوز با این توصیفات نه چندان دلچسب بازی میتواند نمونه ی خوبی از این نوع داستان های علمی و نزدیک به تخیلات باشد ؟ خب همه این موارد به نوع پرسش برمیگردد که شما چگونه حسی را از این بازی تجربه خواهید کرد .

 

این بازی روایت گر سقوطی مانند هواپیما است که سرنشین ندارد که پس از یک فلش بک همه چیز را به نوعی به شما نشان میدهد و شاید این شروع یا پایانی برای این نوع داستان نباشد . شما از خواب صبح بیدار میشوید و نمیدانید چه بر سر دنیایی که در آن زندگی میکنید آمده است . شما به یک شهر متروکه نزدیک میشوید بدون آنکه احساسی از وجود داشتن در آن کنید ، و با همه این ها تا مدتی زندگی کردن و طلاقت سخت نشان دهنده این بازی است. ربات هایی ناگهان از پشت خانه ها به انسان ها هجوم می آورند و قصد سرپیچی از دستوراتشان را دارند . و اما با همه این ها این شما هستید که میخواهید زیاد از حد لازم به سمت جلو و یا به سمت عقب برنگردید. و این آن چیزی است که میتواند برای هر کسی در هر زمانی جذابیت لازم را داشته باشد و به خودی خود دنیایی متروکه را خلق میکند ، شاید به دلیل کم شدن رشدی که در این صورت وجود دارد شما از کاری که میکنید نیز دل زده و یا شرم سار نباشید اما به هر حال تا مدتی با آن خودتان را وفق میدهید و با شرایط آن جور میشیود و یا میفهمید که دنیای مدرن امروز را مد نظر قرار داده اید این همان ساختی است که مناسب به نظر می آید.

نقد فنی بازی Grey Skies A War of the Worlds Story برای کامپیوتر

به گیم پلی بازی اکثریت قریب به اتفاق وقت شما صرف دزدکی حرکت کردن در اطراف ، در حالی که اجتناب از دشمنان انسانی است. اکنون ، من در زمینه منبع تخصصی ندارم اما مطمئن هستم که این واقعاً در کلاسیک مورد علاقه محبوب قرار نمی گیرد. یک بازی ممکن است مجبور باشد هر از چندگاهی از آزادی های خلاقانه برخوردار باشد ، اما این کاملاً بد است. در هیچ لحظه نمی فهمید که چرا این افراد کنترل می شوند یا چرا آنها به طور تصادفی با برخی از انیمیشن های رعد و برق تنبل و جلوه صوتی ناخوشایند بلند تخم ریزی می کنند. پنهان کاری در اینجا به همان اندازه که می توانید ابتکاری داشته باشید ، تقریباً کاملاً متکی به هشدارهای صوتی و بینایی است.

 

این ساختن و ایجاد سازه های مناسب میتواند به شما نیز کمک کند. میتوانید با انجام یک سری از حرکت های ساده به آن صورت که میخواهید خود را وقف حرکت و نشانه رفتن کنید ، میدانید که تمامی چیزهایی که شما آن را به خاطر دارید از گذشته تا امروز نیز با شما همراه بوده است. این همان سرعتی است که شما در طول بازی آن را حفظ خواهید کرد و میتوانید با آن شروع به رفت و آمد در طول مسیر کنید. این فقط باعث می شود مکانیک های مخفی کاری اساسی بازی که قبلاً کسل کننده و اساسی هستند ، حتی یک کار سخت و بزرگتر را احساس کنند. من سرانجام تسلیم شدم ، و تصمیم گرفتم توسط دشمنان دوومیدانی انجام دهم ، که در نهایت آسانتر از آن بود که به نظر می رسد. تا زمانی که تا همین موقعه همه چیز به صورتی دردناک خیره کننده و استثنایی از جلو چشمان شما مانند نور حرکت کند.

 ربات ها نیز خسته میشوند و باطری آنها به ته کشیده میشود پس به زمان میتوانید با رفتن آنها به خواسته خود برسید همه آنها به الگوهای مکانیکی خود باز میگردند و میدانند که توانمندی درستی در بیان این شیوه ندارند .شما میتوانید تا مدت زمانی به خصوص در پاره وقت هایی کار هایی که لازم است را به مرور انجام بدهید ، شاید بعضی از آنها این باشد که بتوانید به صورتی چند مرتبه از روی سیم های خار دارد و یا جنگل آتش گرفته به این طرف یا آن سرف بروید.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel i3-3220, AMD FX-6100 or higher.

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 650, Radeon HD 7750 or higher.

DirectX: Version 11

Storage: 12 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel i7-6700K, AMD Ryzen 7 1700 or higher.

Memory: 16 GB RAM

Graphics: GeForceGTX 1070/GTX1660Ti, AMD Radeon RX Vega 56 or higher.

DirectX: Version 12

Storage: 12 GB available space


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Grey Skies A War of the Worlds Story

حجم: ۱۲.۴ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها