مرسی دانلود

  • admin1
  • 12 اکتبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی Rise of Nations برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Rise of Nations در ژانر استراتژی و شبیه سازی می باشد.

دانلود بازی Rise of Nations

دانلود بازی Rise of Nations برای کامپیوتر

بازی Poly Bridge 2 یک بازی استراتژی و شبیه سازی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت SkyBox Labs ؛ Big Huge Games طراحی و ساخته و توسط شرکت مایکروسافت منتشر شده است.بازی Rise of Nations یک بازی محصول استودیوی Big Huge Games می باشد که شما را به بهترین بازیکن در سال تبدیل خواهد کرد . با در مورد جنگ های است که توسط داریوش بزرگ و اسکندر سوار در قلمرو های تاریخی رخ میدهد و شما در ها جایی ارودگاها نظامی را تشکیل میدهید . تا به جنگ با دیگر سرزمین ها بپردازید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Rise of Nations برای کامپیوتر

شاید زمانی که نام سبک “استراتژیک” می آید، همه ما به هر طریقی شده است باید از آن گریزان باشیم . این بازی را دوست داشتنی و حرفه ای نخواهیم دید . یا آن را کاملا متعادل ، بسیاری از افراد، شروع به انتقاد می کنند. انتقاد های خیلی صریح و کاملا به جا ، خیلی ها ، بر این باورند که بازی های استراتژیکی، جذابیتی ندارند و بازیکن در اینگونه بازی ها، چالشی را حس نخواهد کرد. شاید باید نگاهی به گذشته کرد و عظمت این سبک را، بسیار بررسی کرد و متوجه شد که سرچشمه آن چه چیزی است که شما آن را دنبال میکنید و یا دوست خواهید داشت. در عنوان Rise of Nations، مشاهده کرد.

چیزی که فراتر از یک حالت وجود دارد . عنوانی که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد که توانست از جانب GameSpy، لقب بهترین بازی سال و برترین در سبک استراتژیک را کسب کند. بله یک بازی خوب و شایسته که از آن به عنوان بهترین بازی نمیتوان یاد کرد ، اما بازی خوبی است . این عنوان توانست به نمره متای ۸۹ دست پیدا کند. یک امتیاز خوب وقابل ستایش و چیزی که شما به آن باور دارید ، و در توان شماست . جالب است بدانید که از ۳۰ نقدی که از بازی شده است، بسیاری از آنها در حد و اندازه ای که ، باید باشند هستند . تمام آنها مثبت بوده اند و حتی یک نقد متوسط از بازی شکل ، نگرفته است. این همان چیزی است که ، شما آن را باور داشته باشید . حال بیایید نگاهی بر یکی از ، پرشکوه ترین بازی های تاریخ بیندازیم.

دانلود بازی Rise of Nations

نقد فنی بازی Rise of Nations برای کامپیوتر

شاید زمانی که نام سبک “استراتژیک” می آید، همه ما به هر طریقی شده است باید از آن گریزان باشیم . این بازی را دوست داشتنی و حرفه ای نخواهیم دید . یا آن را کاملا متعادل ، بسیاری از افراد، شروع به انتقاد می کنند. انتقاد های خیلی صریح و کاملا به جا ، خیلی ها ، بر این باورند که بازی های استراتژیکی، جذابیتی ندارند و بازیکن در اینگونه بازی ها، چالشی را حس نخواهد کرد. شاید باید نگاهی به گذشته کرد و عظمت این سبک را، بسیار بررسی کرد و متوجه شد که سرچشمه آن چه چیزی است که شما آن را دنبال میکنید و یا دوست خواهید داشت. در عنوان Rise of Nations، مشاهده کرد. چیزی که فراتر از یک حالت وجود دارد.

عنوانی که در سال ۲۰۰۳ منتشر شد که توانست از جانب GameSpy، لقب بهترین بازی سال و برترین در سبک استراتژیک را کسب کند. بله یک بازی خوب و شایسته که از آن به عنوان بهترین بازی نمیتوان یاد کرد ، اما بازی خوبی است . این عنوان توانست به نمره متای ۸۹ دست پیدا کند. یک امتیاز خوب وقابل ستایش و چیزی که شما به آن باور دارید ، و در توان شماست . جالب است بدانید که از ۳۰ نقدی که از بازی شده است، بسیاری از آنها در حد و اندازه ای که ، باید باشند هستند . تمام آنها مثبت بوده اند و حتی یک نقد متوسط از بازی شکل ، نگرفته است. این همان چیزی است که ، شما آن را باور داشته باشید . حال بیایید نگاهی بر یکی از ، پرشکوه ترین بازی های تاریخ بیندازیم.

دانلود بازی Rise of Nations

یکی از مهم ترین بخش های یک بازی، داستان بازی است. در بازی هایی که سبک آنها ، استراتژیکی می باشد، داستان بازی معمولا شرح وقایع تاریخ است. هدف اصلی داستان بازی، پیش بردن تاریخ توسط خود بازیکن است که باعث می شود تا بازی دارای جذابیت های ، زیادی شود. یک بازی عنوان دار و متفاوت . عنوان Rise of Nations هم از این امر جدا نیست. یک چیز دوباره و دست به دست شده ، در قسمت Camping بازی، شما با دنیایی کاملا متفاوت رو به رو خواهید شد. یک دنیای فراتر از چیزی که ، شما ممکن است آن را بدانید . شما در ابتدا کشور مورد نظر خود را ، انتخاب می کنید. تا وارد دنیایی از نبردها شوید. این همان چیزی است که در مراحل متفاوت بازی ، مشاهده خواهید کرد .سپس یک نقشه ی عظیم ، مقابل شما قرار می گیرد یک نقشه که بیشتر جزئیات روی آن ها حک شده است و شما با ارتش خود، انتخاب می کنید که به کدام یک از نواحی اطراف پایتخت خود ، حمله کنید.

چیزی است که شما آن را یک جادو میدانید ، سپس با انتخاب کردن، وارد یک جنگ می شوید که این بار جنگ شما، به هر صورت میتواند الگوی از چیزی را که شما میتوانید ، همان گیم پلی بازی می شود (همانند سری بازی های Total war). حال این انتخاب به شما واگذار می شود که کدام نواحی را تسخیر کنید ، یک نواحی که شما میتوانید آن را تا حد لازم ، و چیزی که از پس آن بر می آیید . تا بتوانید تمام دنیا را از آن خود کنید. و بر خلاف چیزی که ، هستید آن را مشاهده نکنید . در بازی شما تاریخ را از نو می سازید و می توانید نهایت لذت را از این قسمت بازی، ببرید. یک حالت خوب و جامع ، استراتژی شما در این قسمت، اهمیت زیادی دارد چرا که همه جور شما باید به نقشه هایی که میکشید فکر کنید . انتخاب های غلط، می تواند شما را در آینده با مشکلات زیادی رو به رو کند ، انتخاب هایی که دیوانه کننده و مجذوب کننده هستند . پس باید انتخاب کنید که چه کسانی دشمن و چه کسانی متحدان شما هستند.

دانلود بازی Rise of Nations

قسمت Camping بازی، یک دنیای کاملا متفاوت را رو به روی شما خلق خواهد کرد . نسبت به گیم پلی بازی را به بازیکن ارائه می دهد. اما شاید اینگونه نباشد در ابتدا اینجا دیگر هدف فقط جنگیدن نیست؛ بلکه، هر نبرد و جنگی برای به دست آوردن منابع یا از میان بر داشتن رقیبان است. این قسمت از بازی، باعث شد که بازی به تکامل خاصی برسد و جنگ های درون بازی، که از شما یک دلاور میسازد بدون هیچ هدفی برپا نشوند. قسمت Camping بازی، توانست طرفداران زیادی را به خود جذب کند ، طرفدارنی که سرتا پا به گوش هستند و میخواهند این حس را داشته باشند . از شهرت بالایی بهره مند شود. به موقعیت های جالبی برسند. در واقع آزادی زیاد بازیکن در این قسمت، به مکان های پر ضد و خورد می برد . وباعث شد که هر بازیکن با سلیقه ی خودش تاریخ را رقم بزند. تاریخی که شاید دیگر تکرار نشود. آزادی عمل در این قسمت، چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . و توانست طرفداران زیادی را جذب کند چیزی که شما آن را دوست خواهید داشت . البته عده ای هم عقیده داشتند که چنین بازی عظیمی، خیلی بزرگ و حرفه ای است. پتانسیل آن را داشت که داستانی عظیم تر در خود برگیرد . که بعدها یک بسته ی ویژه به بازی اضافه شد و قسمت داستانی بازی را به شدت گسترده کرد . که توانست بازی را به آخرین حد تکامل خود نزدیک کند.آخرین حد لازم و زیبا که شما به آن نیاز دارید.

گیم پلی :

بازی Rise of Nations که احتمالا گیمرهای قدیمی ، کسانی که به این بازی علاقه داشتند راه پیدا کند . خاطرات بسیار خوبی با آن دارند یکی از عناوین به یاد ماندنی استراتژیک می باشد ، عنواینی که در قلب هر کسی رسوخ کرده است . که در سال ۲۰۰۳ توسط استودیو مایکروسافت برای رایانه های شخصی منتشر شد. این عنوان یکی از محبوب ترین بازی های ژانر استراتژیک در استیم می باشد و با امتیاز ۹ از ۱۰ جزء بازی های رده بالا به حساب می آید.

ظهور ملل در پلت‌فرم مایکروسافت ویندوز منتشر شد و دارای چند نسخه ظهور ملل: ظهور افسانه‌ها یا قیام افسانه‌ها، قیام ملل:تخت‌ها و مهین‌پرستان (اشاره به انتخاب سیستم دموکراسی بر خلاف دیکتاتوری و استبداد) بوده است.

دانلود بازی Rise of Nations

بخش تک‌نفره نسخه تخت‌ها و میهن‌پرستان که شمال قسمت های مختلف و جذاب می باشد ، این بازی سرگذشت کلی و نسبی قیام‌ها و ضد و خورد ها را در میگیرد .یا جنگ‌های بزرگ تاریخ را از دوران اسکندر کبیر تا دو جنگ جهانی و جنگ سرد در عصر مدرن و اطلاعات را پوشش می‌دهد . اگرچه دقت جغرافیایی و تاریخی آن پایین است اما این دلیل بر آن نمیشود ، که این کار یک اشتباه بوده است . برای مثال می‌توان شهر قم یا بوشهر را در دوران داریوش هخامنشی در نواحی اروپایی ترکیه امروزی (لیدی) دید همینطور ساردیس که با دیکته اشتباه در بازی Sardes نوشته می‌شود. یک بازی هیجان انگیز.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista, 7, 8.1+
Processor: 1.6
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Direct X 10+ Capable GPU
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB available space
Sound Card: Direct X Compatible Sound Card
Additional Notes: GPU at least (Integrated HD 3000, 8600GT, etc)


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Rise of Nations

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۱۵ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *