مرسی دانلود

  • admin1
  • 15 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی A Plague Tale Innocence برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی A Plague Tale Innocence در ژانر معمایی و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی A Plague Tale Innocence

دانلود بازی A Plague Tale Innocence برای کامپیوتر

بازی A Plague Tale Innocence یک بازی ماجرایی،اکشن و مخفی کاری برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Asobo Studio طراحی و ساخته و توسط شرکت Focus Home Interactive منتشر شده است.بازی A Plague Tale: Innocence یک بازی ماجراجویی و هیجانی ،که داستان یک خواهر و برادر، کسانی که مدت هاست با هم هستند. به‌نام‌های آمیکیا و هوگو را ، در دوران تاریک طاعون سیاه ، دورانی وحشتناک و جنون آمیز ، در قرن ۱۲ میلادی در کشور ، فرانسه روایت می‌کند. این بازی در سبک ماجراجویی ، اکشن و مخفی‌ کاری است. که بازیکن کنترل هر دو شخصیت‌ها را بر عهده دارد ، شخصیت ها که دید این بازی را تشکیل داده اند و علاوه بر اینکه باید یک راز تاریک ، رازی که سالهاست دفن شده و فراطبیعی را کشف کنند، بله یک راز حقیقی و نهان در بازی. باید با موش‌‌ های کشنده‌ای که قصد کشتن و خوردنشان را دارند نیز مقابله کنید. این باعث میشود که بازی سخت تیز نیز بشود.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی A Plague Tale Innocence برای کامپیوتر

به بیان بهتر، چیزی که به راحتی میتوان در مورد این بازی سخن گفت . شاید بهترین صفت یا بهترین حرف برای توصیف شخصیت‌پردازی کاراکتر‌ها در A Plague Tale: Innocence، واقع‌گرایانه باشد . بله شخصیت هایی که همزاد پنداری با آنها کار دشواری نخواهد بود و همین هم باعث می‌شود شما تا جایی این موضوع را در ذهن خود بگنجانید که برایتان قابل هضم و تحمل کردن باشد . تا ما مخاطبان بازی ، کسانی که بازی را تجربه کرده اند. راحت‌تر بتوانیم با این شخصیت‌ها ارتباط برقرار کنیم. بله شخصیت هایی که شما را برای مدت ها سرگرم و واقعه بین خواهند کرد . و همذات‌پنداری داشته باشیم. بله این آن چیزی است که شما رد بازی برای آن مدت زیادی خواهید گذاشت . برای مثال سازندگان به‌جای آنکه آمیسیا شخصی که یکی از قدرت های داستان است . را تبدیل به یک قهرمان بسیار قدرتمند کنند ، کسی که فکر میکند مهارت های بالایی دارد . که در حال محافظت از برادرش است . بله برادری که دیگر شاید در کنار او نیست. که یک شخصیت ضعیف به‌حساب می‌آید، بله شخصیتی که دیگر نیست و نخواهد بود . هر دو این کاراکتر‌ها را ، چنانا در این بازی غرق کرده است.

دانلود بازی A Plague Tale Innocence

که به شکل انسان‌هایی متناسب با شرایط سنی خودشان اما شاید با تفاوت های جزئی و غیره در آورده است . و نوع متناسبی از چهره آنها را در بازی به‌تصویر می‌کشند؛ انسان‌هایی که با وجود تمام ضعف‌هایی که دارند ، تمام کارهایی که فکر میکنند که انجام نداده اند . یا برایش به اندازه کافی تلاش نکرده ان . به‌دلیل شرایط سختی که در آن گرفتار شده‌اند . شرایطی که شاید آنها تقصیر نداشته اند ولی بر سر آنها آمده است . با تمام وجود برای بقا تلاش می‌کنند برای زنده ماندن و به دست آوردن چیز هایی که در این بازی به آن خواهند رسید. و خب هرکدام، هر یک از آنها به اندازه ی نیاز شما را به دست خواهد آورد . حتی هیوگو با سن بسیار پایین خود،سنی که شاید در آن بتواند به آن اندازه که میخواهد به شما نشان بدهد. هم توانایی‌هایی برای این مبارزه و تلاش برای بقا دارند. بله تلاش هایی که شما آن را زیبا و یکتا خواهید دانست . این آن چیزی است که شما باید به آن فکر کنید . این قضیه البته نه فقط در رابطه با دو شخصیت اصلی و کلیدی بازی است . اما بعید میدانم که شما نتوانید از پس آنها بر آیید . اما خوب چیزی است که شما با آنها سر و کار خواهید داشت . که در ارتباط با سایر شخصیت‌های مثبت A Plague Tale: Innocence هم صدق می‌کند؛ بله جایی که شما قرار خواهید گرفت و یک شخصیت افسانه ای را از خود خواهید ساخت. جایی که ما به مرور و با پیشروی تا جایی که قدرتمان اجازه میدهید.

نقد فنی بازی A Plague Tale Innocence برای کامپیوتر

در بازی با کاراکتر‌هایی آشنا می‌شویم که هرکدام به اندازه کافی و کامل برای انگیزه‌های انسانی خاص خودشان، چیزی که دیدن آن خالی از لطف نیست . از محقق ساختن خواسته‌های نزدیکان ، کسانی که شما آن ها را دوست دارید و برای آن در مبارزه خواهید بود . از دست رفته گرفته تا حتی مبارزه ، جایی که شما دوست دارید زندگی کنید . برای مفاهیمی چون عشق و دوستی، مفاهمیی که شما برای آن ها پرورش یافته اید و وارد داستان می‌شوند و تیم سازنده موفق شده ، حالا اما چنین چیزی که شما آن را دنبال میکنید . زیاد پیدا خواهد شد. اکثر این شخصیت‌ها را تا جای امکان که در نظر دارید . به شکلی کاملا باورپذیر به‌تصویر بکشد . بله شکلی که حقیقی و زیاد از حد نامرتب نباشد . و ارتباط برقرار کردن با آن‌ها را تا جای که میدانید برای خود سخت مشاهده نخواهید کرد . و این را به کاری ساده تبدیل کند؛ بله کاری که شما آن را درست در نظر دارید.ویژگی‌ای که باعث می‌شود تا با وجود مشکلاتی که بازی دارد. مشکلاتی که احساس خواهید کرد . زیاد هم بد نیستند. بله اما خوب در آستانه تبدیل شدن به یک بازی خوب و حرفه ای .. و در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم داشت، بله اشاره ای که ما در آنها داریم و. اشاره ای است که ما به آن نیاز داریم . این اشاره ای است که شما به آن نیاز خواهید داشت . تا پایان صرفا برای پی بردن به سرنوشت همین شخصیت‌ها ، شخصیت های که در واقع در کشش انجام کاری هستند . و هم چیزی شده که تجربه اثر را ادامه بدهیم.

دانلود بازی A Plague Tale Innocence

گیم پلی :

این بازی توسط استودیوی Asobo در دست ساخت است و شرکت Focus Home Interactive نیز وظیفه انتشار آن را بر عهده دارد.بازی پیش رو شاید برای بعضی ها جذاب به نظر نرسد . و این مورد نیز انکار ناپذیر برای هر شخصی نخواهد بود . بازی A Plague Tale: Innocence برای اولین بار در ژانویه سال ۲۰۱۷ معرفی شده است ، برای اولین زمانی که گیم پلی آن همه را حیرت زده کرده بود و تا به امروز شاهد انتشار تصاویر و تریلرهای مختلفی از آن بوده‌ایم. بله این ها همه نشان دهنده کیفیت خوب بازی بوده ایم.

A Plague Tale: Innocence افسانه طاعون: اینسنس یک بازی اکشن-ماجراجویی از زاویه دید سوم شخص است . بله در جایی که زوایه دید برای هر کسی ممکن است در دیدی دیگر متفاوت به نظر برسد . ام اینکه از مجموعه‌ای معماها ، یا پازل های انحراف دهنده ذهن برای زنده ماندن تشکیل شده‌است، خود حکایتی است که اغلب متشکل از روش‌هایی مفید و یا غیر کاربردی برای ترساندن یا انحراف انبوهی از موش‌های گرسنه، موش هایی که به هچی کس در این بازی رحم نخواهند کرد و هیچگونه نمیتوانند که شما را اذیت کنند . اگر خودتان بخواهید . یا هدایت آن‌ها ، چیزی است که شما میدانید ، بالاخره در هر صورت به آن نیاز دارید به سمت شوالیه‌های مرگبار است. شوالیه هایی که ممکن است خود را نشانه بروند. شیوهٔ اصلی ترساندن موش‌ها استفاده از آتش است، اما شاید آتش آنها را دیوانه کند . به سمت شما حمله ور شوند.به‌طوریکه موش‌ها ، اما به سمت و نیاز اساسی خود در حرکت نباشند.

دانلود بازی A Plague Tale Innocence

به ندرت وارد شعاع نور مشعل و آتشدان‌ها می‌شوند.اما این آن چیزی است که شما درک خواهید کرد . بازیکن کنترل آمیسیا، خواهر بزرگ هیوگو را بدست می‌گیرد.کسی که در هر جایی با آن زندگی خواهید کرد . که قادر به پرتاب سنگ به اشیاء و گمراه کردن نگهبانان است.بله نگهبانانی که شما فکر میکنید با شما دشمنی دارند . یا از قلاب سنگ برای شکستن زنجیرها استفاده می‌کند. زنجیره ها مقداری قدرتمند هستند و شکستن آنها کار آسانی نخواهد بود. زمانی که آمیسیا مشغول به کار است، زمانی که او دیگر هیچ چیز برای از دست دادن در این بازی ندارد . برادر کوچکتر می‌تواند برای انجام وظایف خاصی هدایت شود. بله وظیفه ای که او نیز میتواند آن را انجام بدهد.

در روز‌های ابتدایی سال ۲۰۱۷ میلادی بود که استودیو Asobo محصول جدید خود را تحت عنوان بازی A Plague Tale: Innocence معرفی کرد و همه را در یک قاب جادویی شوکه کرد.و در قالب نمایشگاه‌های E3 2017 و E3 2018 تریلر‌های مختلفی از آن را به نمایش گذاشته شد.

ناشر این بازی یعنی کمپانی Focus Home Interactive قصد دارد با استفاده از مجموعه‌ای ویدیویی زمینه آشنایی با روند ساخت بازی و ویژگی‌های آن را فراهم کند . اما به هر حال نمیخواهد یک مستند حرفه ای از خود بسازد . حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، بله آخرین اخباری که موجود است . این بازی اپیزود اول این مجموعه منتشر شده است که تاریخ عرضه بازی A Plague Tale: Innocence نیز در قالب آن اعلام شده است.

دانلود بازی A Plague Tale Innocence

در اولین اپیزود از مجموعه روند ساخت دانلود بازی A Plague Tale: Innocence که با نام Roots of Innocence شناخته می‌شود، بله این بازی آنچنان مشهور است که نیاز به معرفی ندارد . تعدادی از اعضای استودیو Asobo به شرح شخصیت‌ها و جهان این بازی می‌پردازند. بله جهان بازی.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64 bits)
Processor: Intel Core i3-2120 (3.3 GHz)/AMD FX-4100 X4 (3.6 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2 GB, GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
Storage: 50 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64 bits)
Processor: Intel Core i5-4690 (3.5 GHz)/AMD FX-8300 (3.3 GHz)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 4 GB, GeForce GTX 970/Radeon RX 480
Storage: 50 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر A Plague Tale Innocence

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۰٫۳۵ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *