مرسی دانلود

  • admin1
  • 19 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Brothers in Arms Pack برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Brothers in Arms Pack در ژانر نقش اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Brothers in Arms Pack

دانلود Brothers in Arms Pack برای کامپیوتر

بازی Brothers in Arms Pack یک بازی اکشن و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Gearbox Software طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است.بازی Brothers in Arms Pack یک بازی جنگی و اکشن و جنایی در مورد جنگهای جهانی در جبهه های غربی کشور اورپایی ، در مورد سه برادر جنگ است . که در طی عملیات های زیاد همراه با هم بوده اند . و کمپانی GearBox مسئولیت ساخته آن را بر عهده داشته است . در مقابل بازی های چون بتلفید و کال آف دیوتی این بازی تقرییا یک بازی متوسط به بالا دیده خواهد شد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Brothers in Arms Pack برای کامپیوتر

با کوچ سری Call Of Duty به جنگ های نوین و مدرن، جنگهایی که شاید برای همه جذابیت داشته باشد . این همان جنگ هایی است که شما نیز در آن سرباز هستید . موفقیت عجیب و البته شایسته‌ای را نسیب این سری کرد. بله موفقیت که در خور ستایش و تعریف میگنجید. نوآوری های بسیار زیاد و داستان پردازی زیبای این بازی و از المان هایی که شما در این بازی مشاهده کرده اید .سری جنگ آوری نوین،این آن چیزی است که شما برای مدت ها زحمت کشیده اید. باعث شد اکثر بازی های شوتر اول شخص ، بازی هایی که به هر عنوان عالی به نظر میرسند خوب و استثنایی نیز به نظر آیند . به سمت و سوی پرداخت به مسائل و جنگ های نوین روی بیاورند، این جنگ ها نیز شاید برای شما جذابیت به خصوصی داشته است . این رویه باعث شد تا ذائقه مخاطب ها هم به مرور تغییر کرده . بله ذائقه احمقانه و دیوانه کننده و به سمت و سوی سلاح های جدید، این آن چیزی است که شما شاید دوست نداشته اید ، اما پذیرا هستید.

دانلود بازی Brothers in Arms Pack

نقد فنی بازی Brothers in Arms Pack برای کامپیوتر

به نبردهای نوین و شوترهای سینماتیک بروید. یکی از مراحل این بازی به صد تا از بازی های دو هزاری می ارزد. به همین دلیل، در این میان ، و ساخت و ساز فلح بازی ، کمتر سازنده ای جرأت پرداخت اینچنینی و دوباره به جنگ جهانی دوم را در سر داشت. اما خب کمپانی های قدرتمند دیگری هم وجود داشتند ، اما خب نخواستند که دست به هیچ اقدامی در این بازی بزنند . چرا که علاوه بر عدم استقبال مخاطبان، مخاطبانی که شعور لازم را نداشتند. از سمت و سوی منتقدان هم مورد لطف قرار نمی گرفت. بله منتقدان هم نسبت به آن بی میلی نشان میداند و چیزی بود که برای هر کسی جذاب به نظر نمی رسید. اما نکته مهم اینجا بود که هر کسی حرف خودش را میزند . به طور تقریبی همه بازی های ساخته شده ، البته اغلب بازی هایی که در این ژانر حضور دارند در ارتباط با جنگ جهانی دوم، با آن چیزی که هست و نیست نیز ، با کمبود عنصری خاص مواجه بودند.

دانلود بازی Brothers in Arms Pack

بله عناصری که شاید شما آنها را زیاد دوست نداشته باشید . حتی وجود عناصر سینمایی هم نمی توانست به این ژانر شکست خورده کمک کند، بله ژانری که سال های سال در مورد آن صحبت کرده اند . چرا که کمبود اصلی موجود در این بازی ها، بازی هایی که شما آن ها را درک کرده اید و اینطوری بوده اند . در رابطه با احساسی بود که شاید برای هم جذابیت نداشت. اکثر بازی های جنگ جهانی دوم، بیشتر آنها خشن و خشونت را ترویج میدهند ، آیا تصور درستی است . و توانسته بودند با ایجاد فضاسازی دقیق ، یک فضازی متشکل شده از چیزی که گیرم و منتقد میخواهد . مربوط به این جنگ، چیزی که شما آن را برای تماشا و تکامل مشاهده خواهید کرد. شبیه سازی سلاح ها و همینطور بازسازی نبردهای مهم ، نبرد هایی که کمک شایانی در آن زمان به همه چیز این بازی کرده بودند . مثل نبرد نرماندی موفقیت کسب کنند. اما این همان چیزی است که شما آن را دوست داشته اید نه .. اما کمبود عنصر احساس و مسائل انسانی ، چیزی که در این بازی یک لنگش در هواست نیز لنگ میزند.

دانلود بازی Brothers in Arms Pack

گیم پلی :

Brothers in Arms یکی از سری بازی های شوتر اول شخص می باشد ، که از داستان و فیزیک و ماجراجویی خوبی در بطن خود استفاده کرده است. و داستان آن بر اساس روایت های جنگ جهانی دوم می باشد. روایت هایی که گاهی غلط هستند و گاهی درست و گاهی هم شاید زیاد از حد اشتباه به نظر می آیند. استودیو GearBox به عنوان سازنده این سری بازی ها که ت به حال تلاش زیادی را برای ساختن و بازی سازی زمان های جنگ جهانی کرده است توانسته عناوینی را به بازار عرضه کند که واقعیت شوم و کثیف جنگ را بر ملا کند . که قطعا در مقایسه با بازی های هم سبک ، بازی هایی که شاید در هر صورت زیاد هم خوب به نظر نمی رسیدند . اما خوب مزیت هایی نیز داشتند.

دانلود بازی Brothers in Arms Pack

یک سر و گردن بالاتر قرار می گیرد. چرا قرار میگیرید . چون برای آن تلاش کرده است . در این بین احتمالا شاید بهترین احتمال موفقیت بازی بوده است . بتوان سبک تاکتیکی گیم پلی بازی را که هر کسی شیفته آن خواهد بود . مهم ترین تفاوت آن با سایر بازی های این ژانر تلقی کرد. بله ژانری که سخت میشود چیز خوب در آن یافت.

در پایان اگر یکی از طرفداران سری بازی های شوتر اول شخص هستید و میخواهید که تجربه ای نوین را در این بازی به دست آوردید .و به داستان های مهم و اتفاقات جنگ جهانی دوم علاقه مند هستید ، قطعا تجربه ی این پک می تواند برای شما لذت بخش باشد. بله ۳ مجموعه بازی کامل.

دانلود بازی Brothers in Arms Pack

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista
Processor: Pentium D @ 2.6 GHz or Athlon FX-55 Equivalent
Memory: 1 GB
Hard Drive: 8 GB Free
Video Memory: 128 MB
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Brothers in Arms Pack

حجم: ۵٫۳۴ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *