مرسی دانلود

  • admin1
  • 01 نوامبر 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Gotham Knights برای کامپیوتر با لینک مستقیم از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Gotham Knights در ژانر اکشن و علمی تخیلی می باشد.

دانلود بازی Gotham Knights

دانلود بازی Gotham Knights شوالیه های گاتهام برای کامپیوتر

نسخه های Gotham Knights – Deluxe Edition – ElAmigos – DODI Repack اضافه شد.

بازی Gotham Knights شوالیه های گاتهام یک بازی نقش اکشن و علمی تخیلی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت WB Montreal طراحی و ساخته و توسط شرکت WB Montreal منتشر شده است.بازی Gotham Knights یک بازی سبک اکشن و علمی و تخیلی … در مورد قهرمان هایی کامیک و دی سی که شما آنها را در جایی روشن خواهید یافت … این بازی در فراسوی ابتدایی و شکل گیری کامل شخصیت های که قرار است قهرمان هایی گاتهام سیتی باشند . شکل گرفته است . اما آیا میدانید که چگونه شما میتوانید به این قهرمان ها در دل این داستان گوش بدهید و شاید زیاد هم برایتان سخت به نظر نیاید…

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Gotham Knights برای کامپیوتر

قطعا یکی از عناوین هیجان انگیز معرفی شده در رویداد DC Fandom، بازی Gotham Knights بود. بله این رویداد تا جایی که ما از آن اطلاع داریم . زیاد هم برای بقیه جذابیت به خصوصی نداشته است. عنوانی که در آن باتوجه ؛ بله با توجه به شرایطی که دیگر ممکن بودن آن سخت نیست. به گفته استودیو WB Montreal باید شاهد تحولی در گیم پلی باشیم. بله تحولاتی که از پس دنیای لازم و خیره کننده آن بر بیایم … با دنیای بازی همراه باشید. بله یک دنیای متفاوت و در هم برهم ….

مدت‌ها بود که ، بله مدت زمان های بسیار زیادی بود و چیزی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است .. شایعه شد استودیو WB Montreal روی عنوانی از دنیای بتمن مشغول کار است. یک عنوان که سرپوشیده و کاملا است . اما این همان چیزی نبوده که شاید شما به دنبال آن بوده باشید. در نهایت طی DC Fandom، مشخص شده ، بله چیزی که مشخص بوده است . این موضوع است که شما سردرگم این بازی نمانید . و زیاد از حد هم به آن فکر نکنید . این بازی چیزی نیست جز Gotham Knights. در این بازی افراد باید در نقش چهار جوان ابرقهرمان دنیای DC ظاهر خواهند شد. بله افرادی که زیاد هم مورد قبول شاید نبوده اند . اما بعد از مدتی برای آنها دیگر نیز تکراری خواهد شد.

دانلود بازی Gotham Knights

البته در دنیای گاتهام ، بله دنیایی شگفت انگیز گاتهام سیتی … خبری از بتمن نیست ، بله خبری از بتمن و شر و شور هایش و با چند قهرمان جوان دیگر ، بله قهرمان هایی که هر یک برای خود دنیایی را خلق کرده اند. رو به رو خواهید شد. بله این رو به رو شدن زیاد هم دور از انتظار نخواهد بود …. اگر نسخه‌های قبلی Arkham یا همان Arkham Knight را به یاد آورید، بله نسخه هایی که زیاد هم مورد قبول واقع نشده است. متوجه خواهید شد که ، بله متوجه و کاملا مفهمید که برای آن چه کاری را انجام بدهید … شهر بازی چندان زنده نبود. بله این شهر بازی و چیز هایی که برای آن شکلی دیگر را داشته بودند. به تازگی در بلاگ پلی استیشن اطلاعاتی پیرامون دنیای بازی Gotham Knights آشکار شد. اطلاعاتی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است ….

نخست اینکه ، بله نخست که زمانی میشد بر روی آن کار کرد… در شهر گاتهام ، بله در شهری که شاید زیاد هم مورد انتظار همگان نبوده است… بیش از ۵ منطقه گنجانده شده ، بله ۵ منطقه ای که زیاد هم مورد تایید نبوده است و بازیکنان در واقع ، بله بازیکنانی که زیاد گیرا و اهل دل نیستند با نقشه نسبتا بزرگ رو به رو هستند.نقشه هایی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است. گذشته از آن گفته شده ، بله گفته شده است. شهر گاتهام برخلاف عناوین قبلی زنده بوده و NPCهای پویایی را مشاهده خواهیم کرد.

دانلود بازی Gotham Knights

با این حساب استودیو WB Montreal تلاش کرده ، بله تلاشی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است. یک بازی حقیقتا نسل نهمی را ، بله یک بازی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است. به طرفداران ارائه دهد. بله چیزی که شاید زیاد از آن به اندازه کافی سر در نیاورده باشید .. بازی که سال ۲۰۲۱ برای پلی استیشن ۵، ۴، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد. این بازی همان چیزی است که با تمام مفاهیم شکل گرفته ایجاد شده است….

نقد فنی بازی Gotham Knights برای کامپیوتر

بازی Gotham Knights – شوالیه های گاتهام – یک بازی خیره کننده با جلوه های شور انگیز و حرفه ای است …. جدیدترین عنوان ، بله عنوانی که زیاد هم مورد قبول نبوده است …. دردست ساخت استودیو نام آشنا وارنر بروس (WB Games Montréal) می باشد. بله این استودیو قرار است با تمام قدرت و جرائتی که لازم است یک ابر قهرمانی را برای شما نیز بسازد … که قرار است موفقیتی دیگر را ، بله موفقیتی خارق العاده را کشف کند…. در کارنامه این استودیو به ثبت برساند. بله یک کارنامه کامل و معتبر … خلاصه داستان بازی Gotham Knights : بتمن مرده است.بتمنی که یک قهرمان بوده حالا مرده است… حالا وظیفه‌ی محافظت از Gotham City، بخشیدن امید به ساکنان شهر، بله ساکنانی که زیاد هم دور از انتظار نبوده اند …. حفظ انضباط نیروهای پلیس ، بله نیرو هایی که بتوان به اندازه کافی با آنها سر بحث و جدل داشت …. و ایجاد ترس در دل دشمنان، ایجاد حالت ترس و خیره کنندگی لازم. به عهده‌ی خانواده‌ی Batman یعنی بت گرل، نایت وینگ، رد هود و رابین است. یک خانواده که متشکل از دوستان باوفاست. بازی Gotham Knights دارای بخش co-op چهارنفره می باشد. بله شما به صورت گروهی و چند نفره نیز میتوانید این بازی را انجام بدهید…
بازی «شوالیه‌های گاتهام» (Gotham Knights) را به‌صورت تک‌نفره هم می‌توان تجربه کرد. بله یک بازی که با تمام تفاوت هایی که دارد . میتواند به همان اندازه که بزرگ است کوچک نیز به نظر آیید ….

دانلود بازی Gotham Knights

این بازی جهان-باز ، بله بازی ای که شما آن را بهترین نوع در خورد خواهید دانست … برادران وارنر احتمالا از این لحاظ ، بله از این لحاظ تا جایی که فعلا زیاد در دسترس نبوده اند تا حدی شبیه به بازی GTA V به نظر می‌رسد . اما این بازی تفاوت های دیگری نیز دارد . …که در یک داستان پیوسته کاری می‌کرد که گیمر با شخصیت‌هایی متفاوت مراحل را پشت سر بگذارد.شخصیت هایی که زیاد هم دور از انتظار و یا کم و بیش غیر برجسته به نظر نمیرسیدند.. فراموش نکنید که اکنون ، بله در همین زمان شما نیاز واحی به این بازی نخواهید داشت ….. کنفرانس مطبوعاتی دیجیتالی ، بله یک کنفرانس بزرگ که خالی از چیز هایی است که شما آن را بشناسید «بتمن: شوالیه های گاتهام» در حال برگزاری در رویداد DC FanDome است و به همین خاطر ، بله به همین دلیل تا جایی که میدانید میتوانید از آنها استفاده کنید. احتمالا به‌زودی اخبار بازی بیشتری راجع به «بتمن» ، اما این همان چیز متفاوت است …. این جدید دنیای بازی‌های ویدیویی از راه می‌رسند. بله چیزی که فراتر از قبل بوده است ….

مخاطبان زیادی آرزو داشتند که ، بله آرزو داشتند بتوانند چیزی برآورده شده را کسب کنند و یا حداق برای آن مبارزه کنند ….هرچه سریع‌تر یک اقتباس ، یک اقتباس کامل و بزرگ ، پرخرج و مفصل از کمیک محفل جغدها (Court of Owls) را ببینند.


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5-9600K (3.7 GHz) OR AMD Ryzen 5 3600 (3.60 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti OR AMD Radeon RX 590
DirectX: Version 12
Storage: 45 GB available space
Additional Notes: 1080p / 60fps / Low Quality Settings

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i7-10700K (3.8 GHz) or AMD Ryzen 5 5600X (3.7 GHz)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2070 or AMD Radeon RX 5700 XT
DirectX: Version 12
Storage: 45 GB available space
Additional Notes: 1080p / 60fps / High Quality Settings


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Gotham Knights

دانلود بازی Gotham Knights – Deluxe Edition (Denuvoless Release) – ElAmigos حجم: ۴۱٫۸ گیگابایت فرمت: Rar


توضیحات بیشتر: Update October 26th, 2022 | Includes 4 DLCs

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱


دانلود بازی Gotham Knights – Deluxe Edition (Denuvoless Release) – DODI Repack حجم: ۳۲٫۳ گیگابایت فرمت: Rar


توضیحات بیشتر: Build 9794860 – No Denuvo + All DLCs + MULTi13

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *