مرسی دانلود

  • admin1
  • 01 نوامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Devil May Cry HD Collection در ژانر اکشن،ماجرایی و سوم شخص می باشد.

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر

بازی Devil May Cry HD Collection یک بازی در نقش اکشن،ماجرایی و سوم شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت CAPCOM طراحی و ساخته و توسط شرکت CAPCOM منتشر شده است.بازی Devil Mary Cry Collection از سری بازی های است که شما در آن کنترل داشته و نرو شخصیت های نقش آفرینی و اکشن را بر عهده خواهید گرفت . در این بازی شما باید با جنگ های افسانه ای و رستاخیزانه بروید . اما آیا میدانستید که چگونه این کار امکان پذیر است . وجود مراحل بی شمار ، سیستم چند نفره بازی و صد ها امکان و قابلیت داستانی و گیم پلی در این بازی از جمله چیزی هایی است که تا مدت ها شما را درگیر خواهد کرد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر

داستان و گیم پلی این کالکشن از بازی Devil Mary Cry به عنوان یک بازی به سبک هک اند اسلش از پیشیان خود ، به ویژه نسخه های ۱و۲و۳و۴ پیروی میکند . با اینکه گیمر ها شیطان را از دیدگاه زاویه سوم شخص مشاهده میکنند.از طریق سطوح اصلی و عظیم حرکت میکنند..تاکید بر روش هایی که برای مقابله با دشمنان استفاده میشود.بازیکن میتواند دشمنان را با اسلحه های غول پیکر و گلوله های سربی و امتیاز های کسب شده از میان بردارد.متفاوت بودن حملات باعث افزایش سرعت بیشتر اندازه گیری می باشد.در حالی که استفاده از حرکت های مشابه به طور مکرر باعث کاهش و توقف رتبه بندی حروف میشود . و تا زمانی که از سبک های دیگر استفاده میشود . بازیکن همچنان میتواند شروع به بازی کند . برای افزایش رتبه اصلی خود در بازی ، مدت زمانی بین دو شخصیت اصلی و جداگانه زندگی خواهید کرد . با خط داستانی خاص که از هم تقسیم شده اند . حال بازیکن با شخصیت اصلی و جدید خود.شروع میکند که چندین جنبه از گیم پلی را به بازی اضافه کند . شمشیر او با استفاده از ملکه سرخ داری یک سیستم مجهز خواهد بود.

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection

نقد فنی بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر

گیم پلی بازی Devil May Cry 4 به عنوان یک ماجراجویی هک و اسلش از پیشینیان خود ، به ویژه Devil May Cry 3 ، پیروی می کند. بازیکنان در حالی که شیاطین را بیشتر در دیدگاه شخص سوم می کشند ، از طریق سطوح عظیم در بازی حرکت می کنند. تاکید بر روشهایی که برای مقابله با دشمنان استفاده می شود ، به صورت Stylish Rank Gauge است. بازیکنان می توانند با شکست دادن دشمنان با اسلحه های غول پیکر و گلوله سربی، امتیازهای سبک را جمع کنند. متفاوت بودن حملات باعث افزایش بیشتر اندازه گیری می شود ، در حالی که استفاده از حرکت مشابه به طور مکرر باعث کاهش و توقف رتبه بندی شما در بازی می شود . تا زمانی که از سبک دیگری استفاده شود. بازیکنان همچنین می توانند برای افزایش رتبه جدید خود گلوله بزنند.

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection

مدت زمان بازی بین دو شخصیت جداگانه با خط داستانی خاص خود تقسیم شده است. بازیکن با شخصیت جدید و شخصیت اصلی ، Nero شروع می کند که چندین جنبه جدید به گیم پلی بازی اضافه می کند. شمشیر او با الهام از موتور سیکلت به نام Red Queen دارای سیستم Excend است که به آن اجازه می دهد مانند موتور “چرخش” کند تا قدرت خود را افزایش دهد. توانایی منحصر به فرد او Devil Bringer است که به او امکان می دهد دشمنان از جمله کارفرمایان را درگیر کند و آسیب های بیشتری وارد کند. برای بخش خوبی از بازی ، Nero از Devil Trigger و Yamato خود استفاده می کند. Nero سلاح های جدید به دست نمی آورد ، اما قدرت بیشتری برای Devil Bringer خود برای افزایش استفاده از آن به دست می آورد.

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection

بیش از نیمه بازی ، بازیکن کنترل دانته را به دست می گیرد. گیم پلی بازی Dante تقریباً مشابه نسخه مشابه Devil May Cry 3 است. او به چهار سبک آغازین خود دسترسی دارد: استاد شمشیر ، سبک غوغا گرا. Gunslinger ، که بهترین ها را در سلاح های مختلف ارائه می دهد. نیرنگ باز ، که متکی به فرار است. و Royalguard ، سبک دفاع محور. برخلاف بازی سوم ، با فشار دادن یک دکمه مربوط به D-Pad می توان هرکدام را به دلخواه تغییر داد. در اواخر بازی ، دانته Dark Slayer Style را به دست می آورد ، که به او امکان استفاده مستقیم از Yamato را می دهد. دانته از نرو چابک و قدرتمندتر است ، کار خود را با Devil Trigger آغاز می کند و می تواند در این راه سلاح های جدیدی بدست آورد.

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection

مورد جدید دیگر بازی Proud Soul است که می توانید از طریق دستیابی به امتیازهای Style در حین انجام مأموریت ها بدست آورید و برای تبادل توانایی ها و حملات جدید و همچنین به روزرسانی سبک ها مورد استفاده قرار گیرند. Proud Souls همچنین می تواند با فروش توانایی هایی که قبلاً خریداری شده است ، به دست آید و آزادی بیشتری در اختیار بازیکن قرار دهد تا آنچه را که می خواهد به زرادخانه خود اضافه کند یا اضافه کند.

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: WINDOWS® ۷ (۶۴bit)
Processor: Intel® Core™ i3 series (dual-core) or AMD equivalent or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x
DirectX: Version 9.0
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectSound (DirectX® ۹٫۰c or better)
Additional Notes: *Recommended Controller
Xbox 360 Controller (Windows®۷/۸/۸٫۱)
Xbox One Wireless Controller (Windows®۱۰)

سیستم پیشنهادی :

OS: WINDOWS®۱۰ (۶۴bit)
Processor: Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz or AMD equivalent or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 960
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectSound (DirectX® ۹٫۰c or better)
Additional Notes: *Recommended Controller
Xbox 360 Controller (Windows®۷/۸/۸٫۱)
Xbox One Wireless Controller (Windows®۱۰)


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Devil May Cry HD Collection

حجم: ۵٫۰۴ گیگابایت فرمت: Rar-iso نسخه EMPRESS

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *