مرسی دانلود

126
  • admin1
  • 18 دسامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی PACER برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی PACER در ژانر ماشینی و مسابقه ای می باشد.

دانلود بازی PACER برای کامپیوتر

بازی PACER یک بازی هیجان انگیز و مسابقه ای است ، بازی ساخته شرکت بازی سازی R8 Games Ltd می باشد . بازی داری گیم پلی فوق العاده و صحنه های اکشن و به گلوله بستن فراوانی می باشد . اما با همه این ها تا مدتی میتوان روی این بازی حساب باز کرد تا بتواند شما را سرگرم کند.

 بازی PACER بعد از مدت های بسیار زیاد در چند روز اخیر منتشر شد و دل مخاطبیق و منتقدین سرسخت صنعت گیم پلی را به درد آورد ؛اما با همه این شوک و التهاب ها بازی تا جای ممکن خودی از خود نشان داد و توانست همانگونه که میخواهد قدرتمند باقی بماند ، اما این بازی هنوز در نظر گیم پلی و وجود آمدن کاری که انجام میدهد بسیار دقیق و سمج عمل میکند.

داستان بازی PACER برای کامپیوتر

PACER یکی بازی هیجان انگیز و اکشن که چند ژانر را به همراه چیزی که لازم است یکی میکند ، اما این بازی از نظر اکشن و چیزی که در خود دارد مدت هاست که نیاز به گفتن ندارد ، اما بازی دارای قدرت بسیار زیادی است ، اما این آن چیزی است که همه از آن اطلاعات ساده ای دارند. اما این موضوع باعث میشود که بازیکن ها تا مدت زمان بسیاری از چیزی که انجام میدهند تا مدت های بسیاری برخوردار و راضی باشند ، اما این همان موقعیت اصلی و غیر قابل هضم در این بازی نیست ، بلکه چیزی است که شما بار ها و باره از خود تشکر میکنید ، که آن را دیده و یا نشنیده برای هر کسی در نظر گرفته اید. اما میتوان با ایجاد کمی زحمت و خلق ستایش از اغراق کردن این بازی تا جایی که پیش میرود نشانه گرفت و راه و مسیری خرد را نرفت. اما میتوانیم به همان اندازه که لازم است از بازی خورد نگیریم و بازی را ادامه دار به سمت جلو ببریم ، در بازی گاهی نیاز است تا بتوانیم اندیشه بد را از خود جدا کنیم ، و این کمی به ما کمک میکند و ما نیز به صورت جدی و غیر خود داری شده ترکیبی از حقیقت های اصلی را مانند گذشته درک میکنیم. در بازی شما مانند جت پرواز میکنید و ممکن است کمی آزار دهنده به نظر برسد.

نقد فنی بازی PACER برای کامپیوتر

اما برای هر کسی طعم و بویی دارد که هر کسی را شگفت زده میکند ، و خود شما نیز میتوانید برای بارها تجربه کنید. اما ما میتوانمی در بازی به قسمت های مختلفی با ماشین پرنده خود برویم هر جایی با خود تفاوت هایی دارد که ممکن است به اندازه کافی روی شما تاثیراتی نگذارد ، اما با همه این ها شما نیز میتوانید این رشد و ابهام زدایی را احساس کنید. اما با همه این ها میتوانید عمق حقیقت را نشان بدهید و با آن تا مدت ها به این سمت و آن سمت حرکت کنید این همان چیزی است که لحظه ها شما را به دام می اندازد و ممکن است که برای هر کسی تنوع و اهمیت بیشتری را بسازد ، اما با همه این ها یادگیری و قدرت در بازی مهم است و پایان مراحل. و تا جایی که شما بتوانید از مسیر های شکسته و در هم عبور کنید. اما با این وجود شکل گیری گستردگی و اتفاقات جنجال ساز نیز از عناوینی دیگر است.

اما با این حالی کمی قضیه تفاوت دارد و شما نیز میدانید که سرعت خود را کم خواهید کرد . اما با همه این ها تفاوت های ارزنده و شیوه نوین گیم پلی و روند داستانی بازی همچنان پر ابهت و یا با دیدار دیگری است ، اما همه این ها میتواند تا مدت ها بر روی شما تاثیراتی بگذارد که در ابتدا ممکن است که ناخوشایند و یا غیر معمولی به نظر برسد ، اما به هر حال این شما هستید که تصمیم گیرنده این بازی هستید. هر چند وقت یک بار هم مسابقات آنلاینی برگزار می‌گردد و تیم‌ها تمام تلاش خودشان را برای قهرمانی در آن به کار می‌گیرند. بنابراین اگر از علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده هستید، PACER انتخاب ایده‌آلی برایتان خواهد بود.

بسیار بر روی نقاط قوت و ضعف این بازی کار شده است، و تا جایی که ممکن است بازی میتواند در هر بازه ای عهده دار تر و پیرو تر از حالت معمولی باشد. اما میتوانید با وجود آنلاین بودن بازی آن را بازی کنید ، اما مدت زمانی طول میکشد تا شما بتوانید شواهد عینی و مورد قبول را هر طور شده به دست آورید ، اما با همه این ها مانند یک فیلم می مانند و ممکن است برای شما هیچ جذابیتی نداشته باشد. PACER یک بازی فست و هیجان انگیز است که بالاخره زمانی رخ خواهد داد ، اما همه میدانیم که در بیشتر مواقع آنچنان در ما رسوخ کرده اند که بارها آن را احساس میکنیم. به هر حال بازی تا مدت زمان زیادی ممکن است که خون شما را به جوش آورد . اما برای مدتی همه چیز در بازی عوض میشود.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64bit

Processor: i5 2.7GHz / AMD A10-5700 OR FX-6300

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce 740 / R7 260

DirectX: Version 10

Storage: 17 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64bit

Processor: i5 4000-series 3.5Ghz / AMD 8350

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVidia 970 / R9 290

DirectX: Version 11

Storage: 17 GB available space


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر PACER

حجم: ۱۳٫۸ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *