مرسی دانلود

  • admin1
  • 10 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Totally Reliable Delivery Service برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Totally Reliable Delivery Service در ژانر اکشن و سوم شخص می باشد.

دانلود بازی Totally Reliable Delivery Service

دانلود بازی Totally Reliable Delivery Service برای کامپیوتر

بازی Totally Reliable Delivery Service یک بازی اکشن و سوم شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت We’re Five Games طراحی و ساخته و توسط شرکت tinyBuild منتشر شده است.بازی Totally Reliable Delivery Service یک بازی خوب و جامع و عالی و استثنایی که در ژانر لوگو و پیکسلی و یا مجسمه ای ساخته شده است . از سری بازی های جذاب و سرگرم کننده که شما را شیفته خود خواهد کرد و فقط شما نیاز است که یک بار آن را تجربه کنید و به تونل شروع این بازی وارد شوید . این بازی به همان اندازه که بخواهید شما را شگفت زده نگه خواهد داشت.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Totally Reliable Delivery Service برای کامپیوتر

بازی Totally Reliable Delivery Service یک بازی خوب و کارپسند که شما میتوانید یک نقش خوب را در آن ایفا کنید و به همان اندازه که لازم است آن را دوست داشته باشید و برای خود و دوستان خود به آن چیزی که میخواهید نزدیک شوید . یک بازی خوب و استثنایی که در هر وضعیتی که بخواهید آن را دوست خواهید داشت . یک روز از همه روز ها به همان اندازه که میخواهید نزدیک شده اید.

سیستم امتیاز دهی فوق العاده که برای این بازی در نظر گرفته شده است از همه مراحل آن که شما در آن فکر کنید که مانند وابستگی و یا احراز هویت جعلی برای شما باشد نیست . یک بازی کاربر پسند ، ایده آل گرا و جذاب که شما فکر میکنید واقعا آن را بازی میکنید . چرا که بازی در خود سررشته ای از جنون را دارد . امتیاز ها به روش شما کسب خواهند شد . و روش شما همان کسب امتیاز به روشی عقلانی و قابل اعتماد است . در بیشتر رخ داد های بازی ممکن است که اینطور به نظر برسد که شما نمیتوانید بازی را به خوبی از شرایط بد و دشوار به شرایطی ملایم تر و قابل اعتماد تر و یا راضی کننده نزدیک کنید . اما این را بدانید شما هستید که میتوانید سر منشع بازی را جوری به دست بگیرید که از آن بین که نیاز هست به چیزی که لازم دارید خواهید رسید . یک بازی خوب و عالی که شما از پس آن برخواهید آمد . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Totally Reliable Delivery Service

نقد فنی بازی Totally Reliable Delivery Service برای کامپیوتر

کیفیت بازی به صورتی از اول به آخر چیدمان دارد و شما میدانید که همان چیزی که لازم است را برای خود دست خواهید داشت و این آن چیزی است که شما آن را به همان اندازه که میخواهید دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و قابل اعتماد و باور های بازی که مثبت و رو به صعود است . هسته بازی به نحوی ساخته شده است که جریان زیبای بازی آنقدر هم به خوب بودن آن کمک خواهد کرد . یک بازی خوب و ایده آل که تا جای ممکن آن را دوست خواهید داشت . یک بازی غیر ممکن که آن را برای خود و دوستانتان اندازه گیری خواهید کرد .هر طور که شده است به جایی که میخواهید خواهید رسید و بازی را برای خود نگه خواهید داشت یک بازی خوب و ایده آل که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی که به آن اندازه که شما تصور میکنید یک بازی خوب و جامع به نظر میرسد.

دانلود بازی Totally Reliable Delivery Service

مراحل و لول ها در این بازی فوق العاده جذاب و حرفه ای و بسیار عالی به سمت جلو خواهند رفت . که شما در آن میتوانید به آن چیزی که میخواهید نزدیک بشوید . یکی از جالت های اغماص گونه که شما در آن میتوانید به آن چیزی که میخواهید خود را نزدیک کنید و برای آن تا مدت زیادی دیگر به آن اندازه که لازم است . حرص و جوش نخورید و فکر کنید که آن را انجام خواهید داد . یک بازی خوب و عالی و جامع که از پس آن برخواهید آمد. چیزی که در این بازی جذاب است وجود همین عنوان های عالی است که شما به آنها چشم دوخته اید و آنها را دوست خواهید داشت . تا بتوانید که آنها را به همان اندازه که لازم است دوست داشته باشید.

دانلود بازی Totally Reliable Delivery Service

مدلسازی خوب و گیرا ، از اجسام و اشکالی که در این بازی خواهید دید به آن اندازه که لازم است شما را جادویی و قابل باور خواهد کرد . یک بازی خوب و حرفه ای که در آن شما میتوانید به آن اندازه که لازم است از چیزی که میخواهید بهره مند شوید .کیفیت خوب و پردازش درست که شما را به همان اندازه که لازم است چیزی است که خودکار و به همان مقدار که شما میخواهید شما را شاد و خوشحال نگه داشته است. به خاطر وجود پردازش درست و خوب و بهینه در این بازی شما میتوانید آن مدلسازی خوب را تجربه کنید و آن را از ته قلب دوست داشته باشید.
نورپردازی عالی و بی نقص همراه با تابان آنها به سایه ها و چیزی که شما در نظر دارید به همان اندازه که فکر میکنید خوب و کارآمد عذاب در خواهد آمد . یک چیز مانند اتفاقی که الان می افتد شما آن را دوست خواهید داشت . و این آن چیزی است که شما آن را خواهید خواست و برای آن برنامه ریزی درستی خواهید داشت . یک بازی خوب و جامع و قابل پذیرش که شما از عهده آن برخواهید آمد . یک بازی عالی و استثنایی در حد و اندازه انتظارات شما که واقعا یک از شاهکار های به یاد ماندنی به حساب خواهد آمد و تا جایی که شما آن را به بهترین نحوه و عنوان خواهید دید.

دانلود بازی Totally Reliable Delivery Service

موتور های گرافیکی بازی کارشان را به خوبی انجام داده اند و در پردازش چهره به اندازه خوبی عمل کرده اند و تا جای ممکن آن چیزی که لازم است را برای شما به وجود آورده اند و خلق کرده اند . آن چیزی که لازم است را برای شما تازه سازی میکنند.
برنامه نویسی خوب و استفاده از ماژول های خوب برای بازی های رایانه ای یک امر تاثیر گذار در بازی سازی است که در این باز نسبتا تعدادی از آنها رعایت شده است و در کنترل شخصیت ها و اتفاقاتی که در بازی می افتد میتوان به آن اشاره کرد . هوش مصنوعی در این بازی از قدرت خوبی برخوردار است و شما میتوانید آنگونه که لازم است با سیستم خود به خوبی سر و کار داشته باشید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or newer

Processor: Intel Core i5 2500K or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 560, Radeon HD 5870 or newer

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or newer

Processor: Intel Core i7 3770k, AMD Ryzen 5 1600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 1060, Radeon RX 480

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Totally Reliable Delivery Service

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۰۶ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

=====

دانلود نسخه اندروید apk

دانلود فایل دیتا

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *