مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Senua’s Saga: Hellblade II برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Senua’s Saga: Hellblade II در ژانر اکشن،ماجرایی و سوم شخص می باشد.

دانلود بازی Senua’s Saga: Hellblade II

دانلود Senua’s Saga: Hellblade II برای کامپیوتر

بازی Senua’s Saga: Hellblade II یک بازی در نقش اکشن،ماجرایی و سوم شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ninja Theory طراحی و ساخته و توسط شرکت Ninja Theory منتشر شده است.بازی Senua’s Saga: Hellblade II یک بازی اکشن به سبک و استایل آدمخورای و قتل و غارت که تبدیل به یکی از جنون ترین آمیز ترین بازی های سال خواهد شد. بازی روایت زنی را دارد که تبدیل به یک گوشت خوار شده است . او در این بازی از میان دنیای مردگانی عبور خواهد کرد . که در طلسم شدن او تاثیر خواهند گذاشت . بازی پیش رو به زودی برای پلتفرم های مختلف از جمله ویندوز نیز منتشر خواهد شد ..

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Senua’s Saga: Hellblade II برای کامپیوتر

این یکی از رویاهای تمام زندگی من بود. رویایی که زیاد به اون فکر میکردم و خیلی پیگر آن بودم. که سخت‌افزار‌ها توانایی پردازش real-time (پردازشی که بتواند در لحظه اتفاق بیفتد، بله یک پردازش که سریع السیر باشد . و بتوان در هار دنیای جادویی و واقعی آن را تجربه کرد . به همین خاطر دوست داشتم یک بازی چنینی رو بازی کنم. دقیقاً برعکس فیلم‌های سینمایی ، بله فیلم هایی که شاید زیاد هم مورد تحسین واقع نیستند اما در خورد ارزشی بی نظیر رو دارن. که به ازای هر یک ثانیه ، بله هر مدت زمان کم ، از جلوه‌های ویژه‌ی فیلم نیاز است . بله جلوه هایی که کاملا متفاوت هستند . که چندین ابر کامپیوتر برای دقایق و یا حتی ساعت‌ها کار کنند) بله این همان چیزی است که دقیقا این بازی به آن نیاز خواهد داشت . اما ممکن است در زمان های اولیه اینطور به نظر نیاید. گرافیکی در حد جلوه‌های واقع‌گرایانه‌ی فیلم‌های سینمایی امروزی را به دست آورند. بله جلوه هایی که از قدرت بسیاری در دنیای سینما برخوردار هستند ..

دانلود بازی Senua’s Saga: Hellblade II

اما مطمئناً کنسول‌های نسل نهمی ، بله کنسول هایی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده اند . چیزی که در فراسوی انتظار است …. تنها در زمینه‌ی گرافیک بصری ، بله زمینه ای که بشود با آنها کار کرد .. باعث پیشرفت بازی‌های ویدئویی نخواهند شد. بله باعث پیشرفت هایی که شاید زیاد هم مورد قبول نبوده است. با قدرتی که کنسول‌های نسل نهمی ، بله کنسول هایی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است . در اختیار سازندگان قرار خواهند داد، بله در اختیار سازندگانی که شاید زیاد هم مورد قبول واقع نشده اند .. ما می‌توانیم در این نسل شاهد محیط‌ها ، بله محیط هایی خیره کننده و یکپارچه باشیم و نورپردازی کاملاً پویا، بله یک نورپردازی مفید و کاملا شناخته شده ، فیزیک بسیار واقع‌گرایانه‌تر، بله فیزیکی که شاید به شما کمک کند . و شاید هم نه …. هوش مصنوعی طبیعی‌تر ، چیزی که علارقم اتفاقات که می افتد بسیار هم جالب و خارق العاده به نظر آیید و تجربه‌ی چندنفره‌ی عمیق‌تری ، بله کاملا پویا و مفید تری را داشته باشد. وچیزی نسبت به گذشته را داشته باشیم. نسب به گذشته باشیم.

دانلود بازی Senua’s Saga: Hellblade II

همچنین طبق صحبت‌های شرکت اپیک گیمز، شرکتی که در زمان هایی گذشته آن را نیز تجربه کرده ایم. سازندگان با Unreal Engine 5 قادر خواهند بود . بله سازندگانی که زیاد هم دور از فهم نبوده اند. تا محتوای گرافیکی خود که متشکل از هزاران، بله هزارن مورد پیچیده و طولانی بوده است. میلیون‌ها و یا میلیاردها چند ضلعی (polygon و یا درواقع همان مثلث‌هایی که تکسچر‌های بازی، بله تکستچر هایی که زیاد هم مورد قبول نبوده اند. به وسیله‌ی آن ایجاد شده‌اند.بله این همان چیزی است که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است) به صورت مستقیم از محیط‌های خارجی ، بله محیط های یکپارچه و بسیار منظم شکل گرفته است. وارد این موتور بازیسازی کنند. بله یک موتور فوق العاده و بسیار زیاد …..

نقد فنی بازی Senua’s Saga: Hellblade II برای کامپیوتر

سال‌هاست که صنعت فیلم، بله یک صنعت و تکنیک قدرتمند ، از موتورهای بازی‌ سازی ، برای تجسم‌های اولیه‌ی یک جلوه‌ی ویژه‌ی پرخرج گرافیکی ، و یا طراحی تصاویر سه‌بعدی استفاده می‌کند. بله تصاویری که زیاد هم شناخته شده نخواهند بود. اما سال گذشته شاهد یک جهش بزرگ ، بله یک جهش کاملا هوشمندانه بوده ایم .. در راستای استفاده از موتورهای بازیسازی ، بله موتور هایی که از قدرت بسیار زیادی استفاده برده اند. این چیزی است که متظر آن بوده ایم. بودیم و آن هم ساخته شدن ، و طراحی درست و دقیق و کامل جلوه‌های ویژه‌ی سریال Mandalorian با استفاده از Unreal Engine بود. بله اما ممکن است که زیاد هم دور از انتظار نبوده است.

دانلود بازی Senua’s Saga: Hellblade II

اما موضوعی که همچنان وجود دارد ، بله موضوعی که زیاد دور از چشم نبوده است. آن است که اگر یک فیلم بخواهد ، بله یک فیلم بخواهد زیاد مورد قبول باشد .. . به طور کامل داخل یک موتور بازیسازی ، بله یک موتوری که زیاد هم جدا و یا ناشناخته به نظر نمی آیید. ساخته شود شامل بافت‌هایی به شدت سنگین، بله بافت هایی که زیاد هم از پردازش درستی برخوردار نیستند و با پردازش real-time تقریباً ناممکن خواهد شد. بله اما ممکن است که چیزی که میخواهیم نباشد . که این مشکل با استفاده از تکنولوژی Nanite موتور گرافیکی Unreal Engine 5 تا حد بسیار زیادی پشت سر گذاشته خواهد شد. بله اما ممکن است که توان زیادی در پردازش شرایط و روبه راه شدن آن نداشته باشد و عملاً امکان پردازش گرافیکی ، بله پردازشی که زیاد واقع بینانه نباشد. در حد دنیای واقعی ، بله دنیایی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است.و این را برای کنسول‌های بازی ، بله کنسول هایی که دیگر شناخت درستی از شرایط نخواهند داشت و دیگر سخت‌افزار‌های قدرتمند ممکن خواهد کرد. اما باید به آن چشم دوخت و منتظر آن شد….

گیم پلی :

بازی Senua’s Saga: Hellblade II عنوان نسل نهمی ، بله یک عنوان که میتواند کاری درست و خیره کننده را انجام بدهد. درحال ساخت استودیو بازی سازی Ninja Theory می باشد که قرار است در سال ۲۰۲۱ توسط Xbox Game Studios بصورت انحصاری برای Xbox Series X و پلتفرم PC منتشر شود.این همان چیزی است که شما مدت ها به آن سرگرم بوده.

دانلود بازی Senua’s Saga: Hellblade II

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 یک حضور غیرمنتظره و بسیار جنجالی تر از حالت عادی ، را در خلال رویداد رونمایی از باز‌های جدید ایکس‌باکس (Xbox Games Showcase) داشت.بله این رویداد هیجان بر انگیز و استثنایی.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 (آنریل انجین ۵) ساخته خواهد شد و از نظر گرافیکی بسیار پیشرفته و قدرتمند خواهد بود و تیم سازنده ، بله تیمی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است. تمام تلاش خود را خواهد کرد. بله تمام تلاشی که شاید زیاد هم مورد توجه نبوده است. تا مجموعه Hellblade (هل بلید) را به سطحی برساند . بله به سطحی که قابل قبول باشد . که درگذشته شاهد آن نبوده‌ایم. بله در گذشته های دور و تاریک ….

دانلود بازی Senua’s Saga: Hellblade II


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Senua’s Saga: Hellblade II

حجم: ……. گیگابایت فرمت: Rar-iso

 لینک دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *