مرسی دانلود

5
  • hedar
  • 25 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Soldier Of Fortune Payback برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Soldier Of Fortune Payback در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Soldier Of Fortune Payback برای کامپیوتر

بازی Soldier of Fortune یک بازی ژانر اکشن و جنگی سبک بقا در میدان جنگ است که توسط استودیو بازی سازی  Cauldron HQ ساخته و برنامه ریزی شده . شما در طول بازی در ویرانه های یک شهر با دیگر سربازان مبیایست که مبارزه کنید . همچنین سیستم گیم پلی تعلیق مند و حرکت های با اسلحه خیزش به سمت دشمن و انتخاب سلاح های مختلف جنگی و نوع نبرد های متفاوت از قابلیت های سنجیده و به جا در این بازی رایانه ای است که شما را به یک تجربه شگفت انگیز نزدیک خواهد کرد .

داستان بازی Soldier Of Fortune Payback برای کامپیوتر

عنوان اصلی به نام Soldier of Fortune در کامپیوتر های خانگی برای اولین تجربه بسیار خشن و دردناک به نظر می آمدند و هر پسر یا دختری در سنین پایین مجاز نبود که بخواهد این بازی را امتحان کند . ولی اینک اگر به نسخه های این روزهای بازی کمی بیشتر دقت کنید میبیند که طمع و رنگ خشونت از این بازی تا جای ممکن گرفته شده است . شما تیراندازه شخص اول را ممکن است آنچنان در ذهن خود نداشته باشید و یا هنوز نتوانسته اید تعامل درستی در مورد آن داشته باشید . Soldier of Fortune: Payback را میتوانید چندین و چند بار بیشتر از حالت عادی تجربه کنید که این واقعا خارق العاده و بی همات می باشد .

تا جایی که ما میدانیم همان چیزی است که به وضوح آن را دقیقا در قلب و عمق بازی از هر لحاظی مشاهده میکنیم. تقریبا در هیچ جای این بازی شما نمتوانید تضاد بین بیشتر این جنگجویان و اهالی سنتی و غیر مصنوعی را در آن احساس کنید. شاید برای هر کسی و چیزی که شما در اینجا احساس میکنید یکتا بودن و غیر قابل حمل بودن یک رویه غیر منطقی برای شخصیت ها در طول بازی باشد. برای آن توسعه دهنده که بسیاری از چیز ها را از قبل میداند و میخواهد که به دنبال آن بگردد . این همان چیزی است که شما در بیشتر زمان های اساسی به دنبال شیوه بیان خاص بازی کردن خود هستید . و میخواهید خودتان را یعنی خود واقعیتان را در این بازی نشان بدهید. اما فقط سیستم فرهنگی و هنری بازی است که به طرز وحشتناکی میخواهد جنایت های مبارزه را به ذهن شما منتقل کند.این همان میزانبندی نادرست در درجه بندی بازی های فکری و رایانه ای مانند این است . که میخواهند با قرمز کردن جلا بدهند .

در بازی شما مانند یک مزدور به بازی کردن مشغول هستید و به هر منطقه ای حمله خواهید کرد. مزودران جنگی پول دریافت میکنند که در خانه های مردم کشور های دیگر را بشکنند ، و این برای امنیت ها نیست بلکه برای چپاول و غارت آنهاست . این واقعاً در عمق داستان است که شما را آزار میدهد . اما بدون شک بدون وجود یک سیستم درستی ذهنی در انتخاب بازی شما میتوانید این بازی را انجام بدهید. ولی نباید به آن اعتیاد پیدا کنید و یا عمیقا در آن غرق شود . میتوانید ۱ ساعت نهایتا بازی کنید و آن را کنار بگذارید. حال شما برای کسانی که تروریست و چریک هستند ابداعاتی را مد نظر قرار خواهید داد که میتواند همه خوب باشد و هم آسیب زا ، اما در نهایت میتوانید به شیوه خودتان نبرد را بیاموزید. داستان آنچنان که باید و شاید گفته شده و یا طبقه بندی گردیده.

نقد فنی بازی Soldier Of Fortune Payback برای کامپیوتر

غلبه بر اکثر Payback نسبتاً آسان است . چرا که همواره این شما هستید که تصمیم میگیرید در چه مکان و زمانی شروع به مبارزه کنید و یا بخواهید خود را در چه جایی قرار بدهید. اما کسب امتیازت برای هدف گیری و شلیک راحت است . شما نبرد ها و عملیات های خود را انجام میدهید و بعد از اتمام هر پروژه و ماموریت میتوانید مقداری از پول خود را دریافت کنید. این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید و میخواهید که آن را سنجیده شده در پایان دریافت کنید. چندین حالت خشن و نامرغوب در بازی و گیم پلی وجود دارد که ممکن است برای شما در طول مسیرهایتان آسیب زا باشد. و شما ممکن است به دلیل بهره مندی از هوش مصنوعی ضعیف همراه با باگ های متفاوت جان خود را در طول بازی به سرعت از دست بدهید و نتوانید دوباره به بازی برگردید.

دشمان بیشتر و معمولا در پشت سر شما بعد از حرکت هایتان ظاهر میشوند و ممکن هم هست از پشت نیز به شما شلیک کنند که این خود به خودی خود به شما آسیب خواهد رساند . اما از آن جایی که همه این ها به تمام تصمیات شما برای پناه گرفتن بر میگردد ممکن است تا حدودی برای شما نیز این رویه آسیب زا و غیر عملی باشد. اما ممکن است که به سادگی و غیر معمول شما را چم و خم داده شده نشان بدهد . شما میتوانید در مدتی در سیاهی جنگل نیز پناه شوید و از آن به بعد شروع تازه ای را نیز داشته باشید. در بعضی از مواقع ممکن است که به دنبال دشمنان خود بگردید و این برای شما تا حدودی جالب و تاثیر بر انگیز نباشد . اما خب بیشتر سعی میکنید که آن را مانند یک زمینه مهم تلقی شده بدانید.


حداقل سیستم :

OS: Windows 2000/XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 2.5 GHz
Memory: 512 Mb
Hard Drive: 2.3 Gb free
Video Memory: 256 Mb
DirectX: 9.0c


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Soldier Of Fortune Payback

حجم: ۳٫۲۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *