مرسی دانلود

  • admin1
  • 21 اکتبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی Void Bastards برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Void Bastards در ژانر نقش اکشن و استراتژیک می باشد.

دانلود بازی Void Bastards

دانلود Void Bastards برای کامپیوتر

بازی Void Bastards یک بازی نقش اکشن و استراتژیک برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Blue Manchu طراحی و ساخته و توسط شرکت Blue Manchu منتشر شده است.بازی Void Bastards یک از بازی های ژانر علمی تخیلی ، با اقتباس از داستان های هوا ، فضا و کهشکان ، ساخته استودیو Blue Manchu که در تاریخ آینده رخ میدهید و داستان آن در مورد گروهی از پیشتازان فضا است که برای حل معمای ماموریت های فضایی ، دست به اقداماتی برای رخ داد هایی فضایی میزنند . بازی پیش رو ، در مکان های مختلفی از فضا داستان های این گرو و ماموریت هایشان را روایت میکند . آنها در یک سفینه قرار میگریند که با یک دزد فضایی رو به رو میشوند..

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Void Bastards برای کامپیوتر

به طور سنتی، داستان بخش مهمی از عناوین Roguelike را تشکیل نمی‌دهد . چرا که پتانسیل داستانی در آنها به طرز عجیبی بی مایه و بی عنصر هستند . و Void Bastards هم از این قاعده مستثنی نیست. در شروع ماجرا، بازیکن نقش فردی را دارد که به دنبال یک دستگاه پرینتر سوزنی ، دستگاهی که برای اکتشاف های فضایی از آن استفاده میشود وارد یک سفینه شده و در همین حین این سفینه مورد هجوم تعدادی دزد فضایی قرار می‌گیرد ، بله این دزد ها نیز به دنبال این دستگاه میگردند و میخواهند که از آن استفاده لازم را ببرند و شخصیت تحت کنترل ما می‌میرد! این شخصیت ها چگونه شخصیت هایی را به ما نشان میدهند. تمام شد و داستان به پایان رسید، بله تمام شدن آن این موضوع را به ما نشان خواهد داد . به سراغ عنوان بعدی بروید. عنوانی که شاید زیاد جذاب و جالب به نظر نرسد . اما در واقع این ته ماجرا نیست ، ماجرایی که در پی رخ داد های موشکاف شده اما حقیقی رخ میدهد . و خود بازی هم به شما می‌گوید که اینجا قرار بود بمیرید ، آیا قرار بود واقعا در آنجا بمیرید. و از اینجا به بعد با دنیای بازی آشنا می‌شویم. یک دنیای واقعی اما در خور ستایش و حرف هایی که بعد و قبل از آن زده میشود . در لحظات آغازین کار، در واقع ما در قالب خلافکاری ایفای نقش می‌کردیم ، خلافکارانی که به ظاهر خوب بودند . که برای تعجیل در آزادی خود تا قبل از مرگش، برای سازمانی به نام WCG مشغول به کار بود. بله سازمانی پنهانی که در آن ماموریت های انجام میشد.

دانلود بازی Void Bastards

نقد فنی بازی Void Bastards برای کامپیوتر

صدایی که با ما در ارتباط است با نام B.A.C.S شناخته می‌شود ، اما خب نه تا این حد و اندازه ، و زمانی که شخصیت قابل کنترل جدیدی را که متفاوت با رویکرد داستانی ما در بازی است را به ما نشان میدهد. به عنوان جایگزین شخص کشته شده قبلی در اختیار ما قرار می‌دهد، شخصی که قبلا ما او را میشناخته ایم و این برای کاری که انجام میدهیم درست است. توضیحات کوتاهی در مورد قرارداد کلی و شفافیت سازی مجرمان تحت کنترل ما با سازمان می‌دهد. بله این پرونده سازی های عجیب و غریب که در سازمان است . این سازمان مقداری آذوقه، سوخت و مهمات در اختیار ما قرار خواهد داد تا بتوانیم با استفاده از آن به نوعی با بینش درست و اصلاح فکر آن را رعایت کنیم و این را بر روی مجرم تحت کنترل ما قرار می‌دهد و با سفینه‌ای با اسم رمز S.T.E.V.، راهی مأموریت می‌کند.

دانلود بازی Void Bastards

چه زمانی که شاید این یک حالت معمولی به نظر میرسید و چه زمانی که نه . اما اولین مأموریت چیست؟ بله اولین ماموریت فضایی که در بازی وجود دارد . پیدا کردن یک پرینتر سوزنی برای جعل کارت شناسایی! بله این پرینتر برای جعل کارت های استفاده میشود که بتوان با آنها کار های خلاف انجام داد . با شخصیت‌های ناطق چندانی در طول Void Bastards رو به رو نمی‌شویم ، چرا که همه آنها در طول بازی شما را سرگرم خواهند کرد و شوخی‌های B.A.C.S با موقعیت‌های خطرناکی که با آن‌ها رو به رو می‌شویم ، موقعیت های که تصمیم گیری اشتباه به ما ضربه خواهد زد .چندان بامزه از کار نیامده‌اند. به خاطر اینکه از رنگ و پی ریزی درستی بر خوردار نیستند . اما به طور کلی داستان خاصی وجود ندارد . بله داستانی که در آن متوجه بی حاشیه بودن آن خواهید شد کاملا. و با توجه به ژانر بازی، انتظاری هم نداشتیم ، اما نمیشود که هیچ انتظاری هم از بازی کردن در آن نداشته باشید . اما ایده پشت پرده دنیای بازی، ایده ای که صد ها بار تکرار شده است. و بهانه قابل قبولی از کار در آمده است.

گیم پلی :

بازی Void Bastards اثری معمولی اما جذاب از سوی استودیو Blue Manchu در سبک علمی تخیلی و شوتر اول شخص با گرافیک کارتونی، یعنی همان دو بعدی ، کمیک‌ بوکی و منحصر به‌فرد خودش است که در آن شما در یک فضاپیما حضور دارید ، فضا پیمایی که به نظر میرسد جدید و مدرن باشد . و باید با دشمنان مختلفی مبارزه کنید. که هدف هایی پلید و شومی در سر دارند.

دانلود بازی Void Bastards

این بازی از آثاری هم چون BioShock و System Shock 2 در توسعه ی خود الهام گرفته ، بازی های که کمک شایان و تاثیر گذاری برای این بازی داشته اند و می توان آن را انقلابی در سبک استراتژی شوتر دانست ، بله تفاوت های چشم گیر و اندازه های دقیق تصاویر بصری و المان های سر پوشیده ، که هوش و ذکاوت شما را به چالش می کشد. بله هوش شما در این بازی حرکت در خواهد آمد.

صدایی که با ما در ارتباط است با نام B.A.C.S شناخته می‌شود ، صدایی جادویی که شما را از سازمانتان فرا میخواند و زمانی که شخصیت قابل کنترل جدیدی را در خود احساس میکنید به عنوان جایگزین شخص کشته شده قبلی در اختیار ما قرار می‌دهد، بله شخصیتی که از بین رفته و شما جای او را خواهید گرفت. توضیحات کوتاهی در مورد قرارداد مجرمان تحت کنترل ما با سازمان می‌دهد. مجرمانی که اغلب روی خوشی در این بازی بازی به ما نشان نخواهند داد . این سازمان مقداری آذوقه، سوخت و مهمات در اختیار ما و مجرم تحت کنترل ما قرار می‌دهد ، بله با مقدار کمی آذوقه باید در مدت زمان زیادی دوام آورید. و شما را با سفینه‌ای با اسم رمز S.T.E.V.، راهی مأموریت می‌کند. ماموریت های پیچیده و طولانی ..

دانلود بازی Void Bastards

به طور کلی داستان خاصی وجود ندارد ، اما این بازی خالی از داستان نیست . داستان بیشتر حول محور ماموریت های فضایی است و با توجه به ژانر بازی، انتظاری هم نداشتیم ، نه اینکه بگویم بازی بد است و بی پایه و اساس اما کمتر بازی فضایی داستان خوب دارد . اما ایده پشت پرده دنیای بازی، بهانه قابل قبولی از کار در آمده است. بهانه ای خوب و مفید.

دانلود بازی Void Bastards

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
Processor: Quad Core, 1.8GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
Processor: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
Memory: 169 290 4GB

Storage: 6 GB available space GB RAM
Graphics: GTX 970 4GB, AMD R


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Void Bastards

حجم: ۱٫۵۱ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *