مرسی دانلود

  • hedar
  • 01 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Xuan-Yuan Sword VII برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Xuan-Yuan Sword VII در ژانر شمشیری و مبارزه ای می باشد.

دانلود بازی Xuan-Yuan Sword VII برای کامپیوتر

شرکت سافت‌استار اینترتینمنت (Softstar Entertainment) سازنده این بازی می باشد و این بازی همانگونه که میدانید یک بازی اکشن و فانتزی . وجود گیم پلی خوب و تماشایی در حین بازی و یک داستان بسیار فوق العاده اکشن که شما میتوانید به سمت آن حرکت داده شده به طرف اژدها و یا هیولا حمله کنید . این بازی از سری عناوینی است که مدام در طول بازی به چشم شما میخورد . یک بازی دوست داشتنی.

داستان بازی Xuan-Yuan Sword VII برای کامپیوتر

Xuan-Yuan Sword VII قوی ترین نقش آفرینی و اکشن را در خود دارد و همانطور که میدانید به صورت پیوسته در طول بازی شما میتوانید کاراکتری را انتخاب کنید و با آن تا جایی که میتوانید تاخت و تاز انجام بدهید. شما میتوانید هدایت دو کاراکتر به نام‌های ژائو (Zhao) و ژیانگ (Xiang) را به دست بگیرید و ماجراجویی جذابی را آغاز کنید که تا به حال نظیر آن را در هیچگونه بازی این چنین مشاهده نکرده اید . این دو کاراکتر تفاوت هایی نیز با هم دارند اما در طول بازی میتوانند شما را راضی نگه دارند. این دو کاراکتر در روستایی به اقوام و خانواده خود زندگی می‌کنند و در آنجا یک زندگی معمولی را پشت سر میگذارند و به فکر زندگی کردن هستند تا جایی که ممکن است که برایشان از حد جذابیت نیز بگذرد. تا اینکه آنها در افسانه ها قرار میگرند و همه چیز برای آنها تکرار میشود و آنها میتوانند همانگونه که خود میخواهند به هر سمت و سویی در حرکت باشند .

نقد فنی بازی Xuan-Yuan Sword VII برای کامپیوتر

همین باعث میشود که تا جای ممکن از عهده کاری که میکنند بر آیند اما خوب اینگونه نیز به نظر نمیرسد که چیزی غیر تصمیم بود باشد. این بازی از تنوع و قدرت به خصوصی برخوردار است که به جمع های وابسته و اصلی نیز مدیون است ، اما تا جایی که ممکن است روی آن کار شده است و معمولا بازی باز ها با قدرتی که در نفوذ خود دارند میتوانند به علامت های اصلی نزدیک شوند اما با رویکردی که در نظر گرفته شده است ، آنها راه حل هایی را پیدا میکنند که به صورت جامع و کلی از این سو به آن سو در حرکت باشند . اما قابل ذکر است که برای بعضی ها هنوز هم در قسمت های مختلف این یک پدیده و یا یک اتفاق کوچک به شما می آید . اما از هر لحاظ چندان چینیش سطحی و یا غیر متعادلی در آن احساس نمیشود . این همان قدرتی است که در هر صورت میتوان با آن کمی نبرد داشت و به هر حال تا جایی امکان و پشتیبان گیری میتوان روی آن حساب باز کرد. وظیفه نشر و انتشاراتی که شما به آنها نیازمند هستید از درونی ترین زاویه های داستانی بازی برآمده است . اما اینگونه که شما میتوانید به آنها حمله کنید نیز یکی از آن پدیده های جالب و جذاب است.اما پس از عرضه نسخه های فیزیکی و یا غیر اردای این همان چیزی است که شما میتوانید از دیدگاه شفاف و غیر تجاری به آن نگاه کنید .

سیستم مبارزات بازی Xuan-Yuan Sword VII خیلی دقیق و هیجان آور است که هر کسی را در بازی به سمت و سویی میکشاند که فراتر از یک سرگرمی میرود که کم کم به حوزه دیگری راه می یابد . اما ممکن است که هر کسی که بازی میکند چندان دلخوش به آن نباشد که بازی را چند بار ادامه بدهد و یا به دنبال آن در حرکت باشد . یک قابلیت اساسی و مهم در بازی وجود دارد که هرکسی را شیفته و پیوسته معتاد به خود میکند. اما برای هر کسی تفاوت و اندیشه خاصی وجود دارد که برای هر کسی از یک نقش و عمل فراتر میرود در همین صورت این عنوان با یک ماجراجویی واقعی یکی است.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

Processor: Intel Core i5 4590 or AMD equivalent (or better)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 960 or equivalent (or better)

DirectX: Version 11

Storage: 50 GB available space

Sound Card: Direct compatible sound card for audio

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10

Processor: Intel Core i7 7700 or AMD equivalent (or better)

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA RTX2060 or equivalent (or better)

DirectX: Version 11

Storage: 50 GB available space

Sound Card: Direct compatible sound card for audio


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Xuan-Yuan Sword VII

حجم: ۱۰ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳ | دانلود پارت ۴

دانلود پارت ۵

دانلود آپدیت بازی

دانلود فایل انتخابی فیت گرل

دانلود ترینر بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *