مرسی دانلود

  • admin1
  • 20 اکتبر 20
  • بازی فکری

دانلود بازی World of Goo برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی World of Goo در ژانر فکری و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی World of Goo

دانلود World of Goo برای کامپیوتر

بازی World of Goo یک بازی ماجرایی و فکری برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت ۲D Boy طراحی و ساخته و توسط شرکت ۲D Boy, RTL, Take-Two Interactive, Nintendo منتشر شده است.بازی World of Goo یک بازی نقش محور در یک دنیای زیبا و خاص که شما در آن دست به خلق ساز های متنوع و ایجاد بنا ها میپردازید . تا جایی که از توان شما بر می آیید و شما میتوانید در انجام کار های هنری و ساختمانی بر آیید . داستانی در بازی وجود ندارد و شما بیشتر بر روی ساخت و ساز و کسب امتیاز و مهارت هایتان کار خواهید کرد . اما در هر صورت مراحلی نیز در این بازی تعبیه شده است . که شما با استفاده از قابلیت های جادویی میتوانید به این بازی دست پیدا کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی World of Goo برای کامپیوتر

در World of Goo شما باید با استفاده از مهارت و توانایی مهم در این بازی ، توپ هایی به نام گو به ساخت سازه هایی بزرگ دست بزنید. بله همه این ها ممکن است که به شما در هر جایی یاری برسانند . بازی شامل پنج فصل می باشد ، پنج فصلی که ممکن است . برای هر کسی در این بازی جذابیت به خصوصی نداشته باشد . و هر کدام از این فصل ها ، از آن زمان که شما دوست دارید . به تدریج جایگاه زیاد خوبی را نخواهند داشت . در یکی از فصل های سال روی می دهد ، اما آیا این فصل ها کاملا عبارت هستند . از چیزی که شما به آن فکر میکنید . بله چیزی که در تغییرات قابل مشاهده هستند و هر فصل چند قسمت را شامل می شود. قسمت هایی که جذاب و کاملا شیوه آمیز به نظر می آیند . هم چنین طراحی هنری بسیار زیبا و موسیقی های شنیدنی از جلمه چیز هایی به نظر می آیند . که شما در طول بازی هایتان به آن ها تصورات زیادی را راه دایده اید. اما ممکن است که چیزی بیشتر از این ها نبوده است . در هر صورت میدانید که در این بازی چه گذشته است. دیگر ویژگی های قابل ذکر بازی می باشد. اما این بازی به همان اندازه که میخواهید زیاد جالب به نظر می رسد . در بخش مولتی پلیر نیز کاربران بایستی به ساخت سازه های عظیم بپردازند. بله ساخت و ساز هایی که شما چیز هایی را در آن متوجه خواهید شد و هر کسی که بیشترین امتیاز را کسب کند، بیشترین امتیازی که متوجه آن خواهید شد . اما این کافی نیست برای برنده شدن.

دانلود بازی World of Goo

خب این بازی در ژانر پازل ، بله پازلی که شاید شما آن را زیاد جالب و حرفه ای بدانید . اما در هر صورت به آن اندازه که لازم است در جایی حضور شما یک رنگ و یک صدا به تشکیل و شکل گرفتن پیش خواهد رفت. اما این آن چیزی است که شما بار ها و بار ها با آن سر و کار خواهید داشت . و شما با یک بازی فیزیک محور قرار می‌گیره. بازی از ۵ فصل مختلف تشکیل شده ، هر فصل از اجزای متفاوتی تشکیل شده است . که به صورت متفاوت و چیده شده به پشت سر هم تشکیل شده است .که به ترتیب شامل تابستون، پاییز، زمستون و بهاره! اما در همه فصل ها نیز اتفاقاتی در این بازی شکل خواهد گرفت . که تا جای ممکن بتوانیم از آن به عنوان یک کشف به سخن بپردازیم . و خب فصل پنجم هم در فضایی سایبری ، اما این آن چیزی است که شما برای خود و بیشتر محوطه سازی های درونی نشانه خواهید رفت.

و درون یک کامپیوتر سپری می‌شه. اما این دنیا های متفاوت چگونه باید برا شما هیجان انگیز به نظر آیند ؟تو فصل اول یعنی تابستون، که یه جورایی راحت‌ترین فصل بازی هم به شمار می‌ره، اما چرا به این فصل از بازی احتیاج بیشتری نیست. بیشتر قراره با فضای بازی آشنا شیم. بله بیشتر چیز هایی که در این بازی شکل گرفته است . داستان سرایی هایی که به نظر شما شاید زیاد فراموش شده به نظر نیاید . در فصل‌های بعدی با گزینه‌ها و گوهای جدیدی (بعداً می‌گم‌ گو چیه!) اما این گوی ها بزرگ که شما به این ور و آن ور میغلطانیدشان و چیزی فراتر از یک حالت عادی و گرمایشی . رو به رو می‌شیم و راستش اونقدر تنوع پازل‌ها و معماها و محیط‌ها و ابزار بازی زیاده که «دنیای گو» هیچ وقت خسته‌کننده نمی‌شه. بله خستگی در این بازی غیر ممکن و خسته کننده هستش . چیزی که شما بار ها و بار ها آن را تجربه خواهید کرد . و تا جایی که شما میدانید به آن چیزی که لازم هست خواهید رسید. این آن چیزی است که شما برای خود در هر مرحله ای متفاوت درک خواهید کرد.

دانلود بازی World of Goo

نقد فنی بازی World of Goo برای کامپیوتر

خب حالا گو چیه؟ این گوی بزرگ و دست نیافتنی که دیگر برای شما وجود نخواهد داشت . شاید دیگر شما هم فکر کنید که به آخر ماجرا رسیده اید . گو واحدهای زنده بازی‌ان. بله این گوی ها علامت های زنده این بازی هستند. تقریباً همشون گلوله‌هایی هستن که تا جای ممکن جایی را هدف گرفته اند . اما بنا به هر دلیلی ممکن است که شما را عصبی یا دیوانه کنند . باید باهاشون یه سازه بسازیم و خب با این سازه پازل مرحله رو حل کنیم. بله حل پازی که در مرحله وجود دارد از هر چیزی که شما فکر کنید . مهم تر و کاملا به جا تر است . این آن چیزی است که شما آن را در بازی اجرایی و به بهترین نحوه انجام خواهید داد . در ابتدا یعنی فصل تابستون، ممکن که هوا گرم به نظر برسه ؛ اما این گلوله‌ها سیاهن و خب می‌تونن نمادی از قیر باشن. بله نمادی زیبا و جالب به رنگ سیاه که برای هر کسی میتونه جالب باشه ، بله جالب بودنش هم به همین شکل و شیوه هستش. وقتی یک گو رو در محیط جا به جا کنیم ، بله گویی که تا به حال با آن کار نکرده اید شاید فکر کنید.

دانلود بازی World of Goo

که یکی از برترین بازیه ای سال را به وجود خواهد آورد . به گوهای کنار خودش می‌چسبه. بله باعث میشود که گوی های خودش را خودش تکان بدهد . در واقع اگه بخوام یه کم علمی‌تر بگم، میتونم به این مورد اشاره داشته باشم . که چگونه به این شکل به نظر میرسه . گوها نقش مفاصل یک خرپا رو بازی می‌کنن و اتصال بینشون هم همون یال‌های یک سازه‌ خرپایی هستن. اما به هر حال این شما هستید که تصمیم درست و به موقعی در این بازی خواهید گرفت . چیزی که شما در این بازی میدونید نیز از جمله چیز های هست که شما میخواید در موردش زیاد فکر نکنید . تو مرحله اول، تعداد کمی گو در اختیار داریم . بله تعداد کمی گوی که شاید افتضاح و غیر قابل تحمل به نظر برسند . و باید یه سازه با ارتفاع کم بسازیم ، ولی در هر صورت چیزی که شما میدانید را به شما نشان خواهند داد ولی به تدریج و با پیشروی در داستان، خواهیم تونست ، تعدای از آنها را برای خود برداریم ، اما چگونه این را به شما خواهم گفت.

دانلود بازی World of Goo

World of Goo یک بازی رایانه ای است که بر اساس فیزیک ساخته شده است. این عنوان که در ژانر معمایی می باشد توسط کمپانی تودی بوی ساخته و عرضه شده است. سازندگان این شرکت که سابقه ی کار در الکترونیک آرتس را دارند توانسته اند عنوانی بسیار سرگرم کننده را خلق کنند که از حجم بسیار کمی نیز برخوردار است. دنیای گو که در ابتدا و در سال ۲۰۰۸ برای مایکروسافت ویندوز عرضه شد به دلیل محبوبیت فراوان پس از مدتی برای پلتفرم هایی چون نینتندو سوئیچ و اندروید نیز به بازار آمد.

World of Goo بازی بسیار خوب و سرگرم کننده ای است بله یک بازی مناسب و به اندازه استثنایی که شما آن را زیاد و زیبا درک خواهید کرد و می تواند در ساعات بیکاری ، به آن چیزی که میخواهید شما را تبدیل کند ، به یکی از لذت بخش ترین سرگرمی هایی که شما آن را تجربه خواهید کرد . لذت بخش به این معنا نیست که این بازی کاملا بی معنا و الکی به نظر آیید. ولی به هر حال شما میدانید که نمیتواند زیاد هم خوب ه و کاربردی به نظر برسد . اما با این ها شما تبدیل به یک قهرمان شده اید. این بازی با گرافیک و طراحی هنری مثال زدنی ، بله طراحی هایی که شما با آن رویکرد خود را تصور کرده اید و هم چنین موسیقی و صداگذاری خوب ، یکی از بهترین بازی های ژانر معمایی است. اما این همان ایده است.

دانلود بازی World of Goo

جهانِ گو یک بازی ویدئویی در سبک پازل است. بله جهانی باز و پراکنده ، اما ایده بازی درباره ساخت سازه‌های بزرگ با استفاده از توپ‌هایی به نام گو است.بازی به پنج بخش مختلف تقسیم شده‌است ، بخش های مختلفی که داری مراحل و لول های مجزا هستند و هر بخش در یکی از فصل‌های سال اتفاق می‌افتد ، اما این که مراحل رد شوند به شما بستگی دارد ، که هر کدام نیز شامل چندین مرحله می‌باشد

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Supported OS: Windows® XP or Vista
Processor: ۱GHz or faster
Memory: ۵۱۲+MB RAM
Video: Any 3D graphics accelerator less than 5 years old
DirectX® Version: ۹٫۰c
Hard Drive: ۱۰۰MB


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر World of Goo

حجم: ۶۱ مگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *