مرسی دانلود

  • admin1
  • 21 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Babylon’s Fall برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Babylon’s Fall در ژانر نقش اکشن،فانتزی و حماسی می باشد.

دانلود بازی Babylon’s Fall

دانلود Babylon’s Fall برای کامپیوتر

بازی Babylon’s Fall یک بازی نقش اکشن،فانتزی و حماسی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت PlatinumGames طراحی و ساخته و توسط شرکت PlatinumGames منتشر شده است.بازی Babylons fall یک بازی به سبک اکشن و فانتزی و در زمینه بازی های حماسی و آرکید که هر کسی را به وجد خواهد آورد . بازی پیش رو داستان عده ای قهرمان و شخصیت افسانه ای را روایت میکند که میخواهند وارد یک دژ جنگی شوند . و ممکن است که هر زمان که برای ایجاد و دگرگونی مشکلی پیش آمد با آنها ایجاد تعامل کنند . اما ممکن هم هست که زیاد مورد قبول واقع نشوند….. بله این همان چیزی است که شما آن را خواهید شناخت…

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Babylon’s Fall برای کامپیوتر

همه آنچه ما درباره عنوان جدید پلاتینیوم ، یک عنوان خیره سر و خوش برخورد میدانیم شاید در همین حد کفایت کند . و یک چیز جادویی را بسازد . اما ممکن هم هست به اندازه کافی برای شما نیز قوی و جذاب نبوده باشد. یعنی بازی Babylons fall می‌دانیم تنها محدود به یک جدول زمان‌بندی است. بله یک جدول بندی بزرگ و خیره کننده که در هر زمانی برای چیز هایی که میخواهیم شما را خوش حال و امیدوار نگه دارد. تریلر سریع این بازی ، این تریلر قدرتمند و جذاب برای شما خیره کننده خواهد بود. یک فهرست گذرا از رویدادهایی را نشان می‌دهد که شامل عناوین خاصی مانند Elder Gods، Ephesian Book و Soul Plague است. هنگام نمایش تریلر بازی Babylons fall خواندن متن‌هایی که روی صفحه خودنمایی می‌کنند تقریبا غیرممکن است. بله این غیر ممکن بودن چیزی است که شما به آن باور داشته اید . همان چیزی که مدت هاست با آنها رو در رو بوده اید. با این‌حال یک نگاه فریم‌به‌فریم به این داستان، بله نگاهی که شاید زیاد هم مورد تایید کسی نبوده است …. تکه‌هایی از متن را در قالب یک تاریخچه ۵۰۰ ساله نشان می‌دهد. تکه هایی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است و در نهایت به ما می‌گوید که بازی می‌تواند ما را با خود تا کجا ببرد.جایی که شاید زیاد هم قدرتمند بودن برای آن سخت نخواهد بود….

نقد فنی بازی Babylon’s Fall برای کامپیوتر

ما در قسمت اول این مقاله سعی داریم ، بله در این قسمت اول که برای زندگی خود ساخته ایم . همیشه به همین شکل زندگی خواهیم کرد …. تا به معرفی نام‌ها، بله معرفی هایی که مورد تایید همه نیست . چشم دوخته ایم. مکان‌ها و رویدادهایی که در طول تریلر نمایش داده شده‌اند بپردازیم. بله مکان هایی که هنوز هم مورد تایید نبوده است. سپس همه اطلاعاتی که در دسترس است . بله همه اطلاعاتی که ما میخواهیم نیز برای آن وجود داشته باشد …. ازجمله اطلاعاتی درباره شخصیت‌ها و مکانیک گیم پلی بازی Babylons fall را به شما ارائه می‌دهیم. بله اما این یک ایده خیره کننده را خلق خواهد کرد….

دانلود بازی Babylon’s Fall

داستان بازی Babylons fall براساس یک منبع انرژی مرموز با توانایی تولید تسلیحات و حتی دیدن آینده شکل گرفته است.این انرژی که مشخص نیست از چه چیزی سر چشمه گرفته است اما خوب برای وجود و خیرکنندگی خلق شده است. Oversoul که در سال ۵۰۰۰ کشف می‌شود. بله در زمانی که میتوانید آن را به اندازه کافی به خود نزدیک کنید . به‌عنوان عاملی برای پیشرفت بشریت مطرح است. بله عنوانی که مثله همیشه زندگی شما را نجات بدهد ….. با این‌حال ویژگی‌های خاص Oversoul اسرارآمیز هستند. بله یک ویژگی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده باشد. در نهایت جوامع مختلف به چگونگی استفاده از پتانسیل و انرژی آن به‌نفع خود دست پیدا می‌کنند. بله یک انرژی که میتواند آن چیزی را که شما میخواهید بهتان بدهد…

پس از مدت زمان کوتاهی که از تولید این سلاح‌ها گذشت، گروهی از پیشگویان Abenland با هم متحد می‌شوند تا از نیروی Oversoul به روش دیگری استفاده کنند؛ پیشگویی آینده. پیشگویان از قطعات متبلور منبع نیرو به‌منظور جمع‌آوری پیش‌بینی‌هایشان در یک کتاب قطور به نام کتاب افسسی استفاده می‌کنند. متاسفانه این کتاب اغلب به‌خاطر پیش‌بینی‌هایش شوم شناخته شده است. به‌عنوان مثال پیش‌گویان یک تاریکی همه‌گیر را پیش بینی می‌کنند که بشریت را تهدید به انهدام می‌کند.

گیم پلی :

تریلر سریع این بازی ، بله یک تریلر خیره کننده که شاید زیاد هم جذاب به نظر نیاید . یک فهرست گذرا از رویدادهایی را نشان می‌دهد. بله رویداد هایی که برای شما جذابیت به خصوصی داشته باشد. که شامل عناوین خاصی مانند Elder Gods، Ephesian Book و Soul Plague است. عنوان هایی که زیاد در خود بالا بودن را تجربه نکرده اند . هنگام نمایش تریلر بازی Babylons fall خواندن متن‌هایی که روی صفحه خودنمایی می‌کنند تقریبا غیرممکن است.اما این غیر ممکن بودن بنا به هر دلایلی که شما فکر کنید . نیاز به تمرین دارد. با این‌حال یک نگاه فریم‌به‌فریم به این داستان، چیزی است که شما صرف نظر از آنچه که شما فکر کنید به وجود خواهد آمد. تکه‌هایی از متن را در قالب یک تاریخچه ۵۰۰ ساله نشان می‌دهد. تکه هایی که زیاد جالب نبوده است . اما به همان اندازه نیز میتواند تاثیر گذار بماند. و در نهایت به ما می‌گوید که بازی می‌تواند ما را با خود تا کجا ببرد. بله جایی که چیزی را مانند یک خلاقیت خود شکوفا پرورش بدهد….

ما در قسمت اول این مقاله سعی داریم تا جایی که میتوانیم و امکان دارد به معرفی نام‌ها، مکان‌ها و رویدادهایی که در طول تریلر نمایش داده شده‌اند بپردازیم. بله این اتفاقات کاملا تاثیر گذار و خارق العاده هستند. سپس همه اطلاعاتی که در دسترس است ازجمله اطلاعاتی درباره شخصیت‌ها و مکانیک گیم پلی بازی Babylons fall را به شما ارائه می‌دهیم. این همان چیزی است که در هر صورت به آن نیاز داریم.

دانلود بازی Babylon’s Fall

داستان بازی Babylons fall براساس یک منبع انرژی مرموز با توانایی تولید تسلیحات ، بله یک توضیح که میتواند یاد آور حقیقتی باشد که شما برای آن زحمت کشیده اید و حتی دیدن آینده شکل گرفته است. دیدن چیزی که مدت هاست خنده دار و شاید طنز آمیز به نظر می رسید. Oversoul که در سال ۵۰۰۰ کشف می‌شود به‌عنوان عاملی برای پیشرفت بشریت مطرح است.پیشرفتی که زیاد هم برای هر کسی جالب و تنگ و تاریک نبوده است.. با این‌حال ویژگی‌های خاص Oversoul اسرارآمیز هستند. ویژگی هایی در نهایت جوامع مختلف به چگونگی استفاده از پتانسیل و انرژی آن به‌نفع خود دست پیدا می‌کنند. بله یک انرژی که خالی از یک ظرفیت همیشگی نخواهد بود …

اولین گروهی که این کار را انجام می‌دهد Helos Empire یکی از چندین امپراطوری است که منطقه بزرگ‌تر Abenland را تشکیل می‌دهد. بله منطقه ای که دور از دسترس نخواهد بود. Helos از Oversoul به‌‌این‌منظور از تکنیک تولید سلاح‌های قدرتمند استفاده می‌کند،تکنیکی که شاید برای همه مقرون به صرفه نخواهد بود. اما استفاده از چنین اسلحه‌هایی را تنها ، بله تنها عده ای اشخاص متوجه خواهند شد. به تعداد خاصی از اعضای جامعه محدود کرده است. اما بازی تا جایی امکان این کار را برای شما راحت کرده است….

پس از مدت زمان کوتاهی که از تولید این سلاح‌ها گذشت، بله زمانی که دیر یا زود باید اتفاق می افتاد . اما به هر حال شاید چیزی باشد که برای شما نیز اتفاق افتاده است…. گروهی از پیشگویان Abenland با هم متحد می‌شوند تا از نیروی Oversoul به روش دیگری استفاده کنند؛ بله روشی که شاید نیز زیاد اینطور نبوده است… پیشگویی آینده. پیشگویی وقتی که شما آن ها را احساس خواهید کرد …. پیشگویان از قطعات متبلور منبع نیرو به‌منظور جمع‌آوری ، بله جمع آوری این زمان که تا جایی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است …. پیش‌بینی‌هایشان در یک کتاب قطور به نام کتاب افسسی استفاده می‌کنند. کتابی افسانه ای و ترسناک که همه چیز در آن نوشته شده است. متاسفانه این کتاب اغلب به‌خاطر پیش‌بینی‌هایش شوم شناخته شده است.پیش بینی هایی که شاید زیاد هم مورد تایید همه کس نبوده است . اما شما میتوانید برای آن یک واحد و انگیز را نیز افزایش بدهید. به‌عنوان مثال پیش‌گویان یک تاریکی ، یک بعد عظیم از پیوستگی را نشان خواهند داد .همه‌گیر را پیش بینی می‌کنند. بله این همان چیزی است که به هر حال شما آن را دوست داشتنی و شاید قابل تصور ارزیابی خواهید کرد … که بشریت را تهدید به انهدام می‌کند. بله تهدیدی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است….

دانلود بازی Babylon’s Fall

با وجود این‌که بشریت دومین شانس خود را از دست می‌دهد . شانسی که هیچوقت دیگر به سراغش نیاید .. اما در نهایت ابزارهایی برای مبارزه با خدایان پیدا می‌کند. ابزاری که هر کسی را مدت زمان زیادی مورد توجه خود قرار داده است. درست پیش از انقراض بشر ، بله زمانی که شما میدانید که چه کاری را در این مدت زمان انجام بدهید …. یک خدای جدید به نام Gaia با ایجاد یک دنیای کاملاً جدید ، بله دنیایی که زیاد هم دور از انتظار نبود بشریت را از خطر انقراض نجات می‌دهد

دانلود گیم پلی بازی

دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Babylon’s Fall

حجم: ……. گیگابایت فرمت: Rar-iso

 لینک دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *