مرسی دانلود

3
  • hedar
  • 10 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 43 بازدید

دانلود بازی Retimed Supporter برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Retimed Supporter در ژانر اکشن و سرگرمی می باشد.

دانلود بازی Retimed Supporter

دانلود بازی Retimed Supporter برای کامپیوتر

بازی Retimed Supporter یک بازی در نقش اکشن و سرگرمی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Team Maniax طراحی و ساخته و توسط شرکت Stray Fawn Studio, WhisperGames منتشر شده است.بازی Retimed Supporter ماجراجویی و تفننی در یک دنیای رنگارنگ شما را قرار خواهد داد و شما میتوانید با شخصیت های رنگارنگ و زیبا بازی کنید.وجود شخصیت های متنوع و زیبا که از کاراکتر های مختلفی تشکیل شده اند . همچنین پیوستگی فضا های بازی خود به خود شما را جذب خواهد کرد. تا یک تجربه فوق را به دست آورید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Retimed Supporter برای کامپیوتر

بازی پیش رو از قوی ترین بازی ها است که شما را به سرزمین های خیالی ذهنی و قدرتمند خواهد برد . بلاشک یک محیط و فضا سازی خوب را در بازی مشاهده خواهید کرد . و تا جایی امکان ، شما در این بازی به همان شیوه که میخواهید توان رقابت را در بازی خواهید داشت. به هر حال تا جای ممکن این همه مدت از زمانی که به آن فکر کرده اید فراتر رفته اید . چیزی که شما را در این بازی شیفته خود خواهد کرد . یک بازی کامل با ساختار بسیار حرفه ای تر از همیشه که شما آن را زیاد از حد زیبا و شاید جامع و قابل کنترل خواهید دید . بازی پیش رو از گرافیک بسیار خوبی برخوردار است . میتوانید به شرایط و مکان های متفاوت نزدیک بشوید.صدا گذاری با کیفیت و بسیار شفاف که در این بازی مشاهده خواهید کرد.کیفیت محیط و شبیه سازی های کارتونی به همان اندازه است که در این بازی باید باشد.

دانلود بازی Retimed Supporter

نقد فنی بازی Retimed Supporter برای کامپیوتر

بازی Retimed Supporter در سبک شوتر چندنفره عرضه شده است ، شاید شما فکر کنید که این آن چیزی است که شما در هفته ها و مدت ها آن را برای خود به اندازه ای شیفته و قابل کنترل خواهید دید . در هر صورت به همان اندازه که میخواهید توانست چیزی را که مشاهده کرده اید بیاید . و تا چهار نفر می توانند تجربه ناب و سرگرم کننده ای با آن داشته باشند. بله یک تجربه که در هر صورت رای شما مفید خواهید بود و شاید هم نه ، هنگامی که یک بازیکن در خطر اصابت گلوله قرار گرفته است، بله گلوله ای که شما آن را برای خود ویران کرده اید . برای به دست آوردن زمانی مناسب آن چیز برای مشا بسیار زیبا و قابل عکس العمل خواهد بود . زمان کند شده و صحنه جالبی را تا جایی که میخواهید به شما نخواهید داد . در جا خالی دادن وی خواهیم دید. این آن چیزی است که به وفور خواهیم دید . عکس العمل های سریعی داشته باشید و برای جا خالی دادن از زمان استفاده کنید. از چیز هایی که در این بازی قابلیت رویت داشته باشد نیز استفاده کنید.

دانلود بازی Retimed Supporter

بازی Retimed Supporter تنش و چالش های زیادی دارد ، اما این چالش ها هنوز هم کمک کننده هستند و می توانید در کنار خانواده و دوستان آن را تجربه کنید. این تجربه نیز به شما کمک خواهد کرد. بازی در بخش آنلاین و آفلاین دنبال می شود . رقبای شما می توانند هر سطح مهارت رندومی را داشته باشند. بله رندوم بودن و چه بسا به اندازه کافی از قدرت بهره بردن.

دشمنان در موج های مختلف حمله می کنند ، موج های مختلف از حالت های متفاوت ، و می توانند سلاح های خاصی هم داشته باشند.سلاح های که قدرتمند یا عجیب و غیره هستند. در بخش تک نفره می توانید به جستجوی جهان بازی بپردازید و از دنیای رنگارنگ Retimed Supporter لذت ببرید . جهانی بزرگ که در آن شما غوطه ور خواهید شد.

دانلود بازی Retimed Supporter

بازی محیط های زیبایی دارد و به صورت یک پلتفرمر اعتیادآور طراحی شده است. آن چیزی است که شما بیشتر از حالت معمولی آن را درک خواهید کرد . موسیقی هم همراهی مناسبی با بازیکن دارد. نبردهای بخش چندنفره بازی دیوانه وار دنبال می شود.اما این دیوانگی تا کجای کار امکان دارد که برای شما سود آورد باشد . و صفحه ای را می بینیم که عقب و جلو داده می شود. و هر بازیکن باید با نهایت مهارت دوست و دشمن خود را نابود کند.

در این حالت صحنه های آهسته ، با تمام توان از انجام کارها به سمتی پیش رفته در حال تضاد و اتفاقات ریز و درشت هستند . فوق العاده اهمیت پیدا می کنند و به دلیل آمدن گلوله های بیشتر به سمت شما، ممکن است که نتوانید جان سالم به در ببرید .باید نهایت تمرکز و دقت را ، تا جایی که میتوانید انجام بدهید . گاهی اوقات هم کاری از دست شما بر نمی آید.

دانلود بازی Retimed Supporter


حداقل سیستم :

OS: Windows 7 (32-bit)

Processor: Dual Core 1.6Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 400 or above

DirectX: Version 11

Storage: 2 Gb available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Retimed Supporter

حجم: ۱٫۲۲ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *