مرسی دانلود

  • admin1
  • 21 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی BPM Bullets per minute برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی BPM Bullets per minute در نقش اکشن،ماجراجویی و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی BPM Bullets per minute

دانلود بازی Wolcen Lords of Mayhem برای کامپیوتر

بازی BPM Bullets per minute یک بازی اکشن،ماجراجویی و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Awe Interactive طراحی و ساخته و توسط شرکت Awe Interactive منتشر شده است.یکی از بازی های اکشن و شوتر قدرتمند از سری بازی های اکشن و شوتر اول شخص است که شما باید شیاطین و سلاطین قدرتمند در طی مراحل متفاوت بازی مشغول به نبرد بشوید و آنها را شکست بدهید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی BPM Bullets per minute برای کامپیوتر

بازی پیش رو ساخته ی کمپانی Awe Interactive می باشد . یکی از بازی های اکشن و شوتر که شما در آن باید موجودات خبیث و شرور را از بین میبرید . بازی از قابلیت های چون مخفی شدن و سلاح های قدرتمند برخوردار است . شما میتوانید در این بازی به همان اندازه که میخواهید به آن چیزی که میخواهید برسید . این بازی از سری بازی های مزخرف است که میتواند جالب و ستودنی باشد . و چرا مزخرف و بعد جالب وستودنی . چون در بازی شخصیت های رو به تکرارم میروند و این خود نقصی بزرگ در یک بازی اکشن و شوتر است که داری حرارت بزرگی تری نسبت به دیگر عنواین است . این بازی یک بازی پیچیده از لحاظ خط داستانی نیست . یک بازی ساده اما پویا و دارای اکشن و بلامانع نسبت به چیزی که شما در تصورتان میگذرد . این بازی میتواند یک پتانسیل بسیار بالا را برای شما داشته باشد.

دانلود بازی BPM Bullets per minute

نقد فنی بازی BPM Bullets per minute برای کامپیوتر

این بازی یکی از بازی های است که شما در هر حال باید آن را به فکر و ذهن خود خطور دهید که میتوانید از مراحل آن چشم نواز و عالی قدر دانی کنید . این بازی یک بازی فوق العاده در ظاهر و یک بازی فوق العاده بد در باطن است . نمیتوان گفت چرا. چون بازی در محیط های پر رنگ و سرخ میگذرد . بدون هیچ رد و نشانه ای از یک بازی خوب و استاندارد . این بازی از جمله چیز های است که شما آن را باید بیابید . و این همان چیزی است که شما در هر لحظه آن را طلب میکنید . این چیزی است که شما آن خواسته اید . یک شوتر خوب و اکشن که شما را به همان سادگی که میخواهید . میدانید که همه چیز در زندگی به همین قدر زندگی شما را قدر دانی خواهد کرد . که این بازی از پس آن بر خواهد آمد.

دانلود بازی BPM Bullets per minute

شما میتوانید در بازی از گرافیک بالایی برخوردار باشید و تعداد و تنوع در شخصیت های بازی بسیار بالا است . موجودات شرور در سراسر بازی در هر قسمت و جایی ممکن است که باعث صدمه و سو استفاده از شما بشوند . از این رو شما میدانید که در این بازی میدانید که به صورت حرفه ای نمیدانید که باید دقیقا به کدام سمت در هر حرکت باشید . وجود سلاح های مختلف و بسیار حرفه ای در این بازی به همان اندازه میتواند شما را یک بازیکن حرفه ای کند که نمیتواند.

دانلود بازی BPM Bullets per minute

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: Intel Core i5-4590 or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 960 2GB or equivalent.

DirectX: Version 11

Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: Intel i7

Memory: 16 GB RAM

Graphics: RTX 2060 3GB or equivalent.

DirectX: Version 12

Storage: 25 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر BPM Bullets per minute

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۴٫۵ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *