مرسی دانلود

  • admin1
  • 11 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Life is Strange Before the Storm برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Life is Strange Before the Storm در ژانر اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Life is Strange Before the Storm

دانلود بازی Life is Strange Before the Storm برای کامپیوتر

بازی Life is Strange Before the Storm یک بازی اکشن،ماجراجویی و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Deck Nine طراحی و ساخته و توسط شرکت Square Enix منتشر شده است.بازی Life Is Strange Before The Storm یک بازی معمایی و داستانی عمیق است که ، در آن شما به طور واحد میتوانید ، شخصیت داستان را ، با پی رنگ اتفاقات که در طول داستان ، برایش افتاده است ، دنبال کنید . اما چیزی که ، در این بازی مشاهده میکنید . حول محور این بازی است ، و شما تا جایی میتوانید آن را ، برای خود نگه دارید و آن را ، دوست داشته باشید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Life is Strange Before the Storm برای کامپیوتر

ما با یک بازی ماجراجویی ، یا به نوعی Backtalk روبرو هستیم . بله ماجرا هایی که ، شما را به یک سفر دور و داراز خواهد برد . که تمامی ویژگی هایش برای ، شکل دادن به داستان ، بازی خلق شدند. بله ، ویژگی هایی که ، در طول بازی متوجه آن ، هستید . و این بازی نه چندان هم ، برای شما شاید ، چیز زیبا و عامیانه ای نداشته باشد . اما به هر حال داستان ، از آن جایی شروع میشود که ، در ابتدای داستان ، با آن سر و کار دارید . با گفتن یک مقدمه ، این بخش رو ، شروع میکنیم… داستان حول دو شخصیت ، به نام‌های Chloe و Rachel دنبال میشه، شخصیت هایی که ، شما آن را دوست داشتنی ، و با استفاده از حس و حال خود ، دوست خواهید داشت .

دانلود بازی Life is Strange Before the Storm

کاراکترهایی که ، بسیار احساساتی هستند.بله احساساتشان ، بروز پیدا میکند و این حس به داستان ما ، در بازی جهت خاصی میده. حسی زیبا و هیجان انگیز که ، شما آن را اکتشاف ، خواهید کرد . به هر حال این در داستان بازی از ، روایت خوبی ، برخوردار است . اما داستان ، بازی انقدر بی نقص، جذاب و عالیه که دقیقا ، در همین صحنه‌ست که با خودتون میگید Deck Nine بدون شک یکی از بهترین داستان های سال ۲۰۱۷ رو ساخته ، و به ما ارائه کرده. اما ممکن هم هست که ، کمی فریب بنده به نظر برسد و داستان آنچنان ساختار پیچیده ای را ، مانند حسی جادویی ، خلق نکرده باشد .

نقد فنی بازی Life is Strange Before the Storm برای کامپیوتر

اما داستان در کنار شخصیت پردازی ، دیدنیش کاری باهاتون میکنه که ، هیچ سازنده‌ای تاحالا ، باهاتون نکرده و نمیکنه! چرا که هر شخصیت ، تعریف متفاوتی از ، داستان هایی که ، براش اتفاق افتاده رو تعریف میکنه و ممکنه که شما چیزی متفاوت تر از قسمت های ، دیگرو مشاهده کنید. داستان با یک ، صحنه مبتدی و ساده شروع میشه ، صحنه ای که کاملا هم ، بی ربط و بی ارتباط نسبت به گذشته ها ، نیست. گذشته ای هر شخص که ، در زندگی خود تجربه کرده است . به طوری که ، میتونه یکی از افتضاح ترین آغاز های ، تاریخ شرکت Deck Nine لقب بگیره ، اما چرا برای چه چیزی ، و به چه عنوانی ؟ این سوال ها میخواهند ، پرسیده شوند تا ماهیت اصلی بازی زیر سوال برود، و تا جایی ادامه پیدا کنند . که شما را نیز بدبین کنند . ولی در ادامه ، این اثر گم شده جوری راهش رو با ، کمک نقشه و ماشینش پیدا میکنه که شما ، واقعا احساس میکنید که ، با یک شروع ساده و شکل گرفتن ، به سمتی نامربوط رو ، به رو نیستید.

دانلود بازی Life is Strange Before the Storm

و این رو قطعا ، به یقین متحیر میکنه… که شما بازی کردن رو امتحان کنید . اما این نقشه ، و وسیله نقلیه چی هستند که ، چنین کاری رو انجام میدن؟! نقشه ای که شاید ، شما نیز با آن درگیر شوید .داستان بازی از همون اولش ، تا اخرش باهم مرتبطه ، اما این ارتباط تا جایی تنگاتنگ و خاص ، به نظر میرسه که ما اون رو به همین منوال ، دوست داشته باشیم. و این رابطه باعث خلق شدن یک شاهکار در زمینه ، داستانی میشه. بله زمینه داستانی ، در مورد شخصیت های که فکر متفاوتی دارند . در این جاده که اسمش Life Is Strange Before The Storm هست، ما با کمک یک وسیله نقلیه که ، شاید مسخره و قدیمی ، به نظر برسه با نقشه میتونیم جاده رو ، به مقصد نهاییش ، جایی که تقریبا در آخرای ، راه وجود داره ، یعنی پایان داستان برسونیم… اما به چه دلیلی ، در این جاده راننده ما ، هستیم که مشخصاً ، ماشین رو میرونیم… این جاده هم چیزی جز ، یک رفتار دیوانه کننده به ما ، نشون نمیده ، اما این نوع ماشین هم هست که ، با جریان فراتر در، حرکت خواهد بود . حرکت رو برای ما ، آسون تر میکنه چون بهرحال ، ما گاز دادن رو بلدیم… همون چیزی که ، شما شاید بر خلاف ذهن ، خود تجربه کنید . اجزای این ماشین ، همون ویژگی هایی ، چون داستان، گیم‌پلی، موسیقی و … رو در خودشون ساختن ، مانند داستان سرایی و حس تجربه ، بازیه که به رسیدن به مقصد، شکل و لعاب میده.

 

یک بازی متناسب با فکر و اندیشه شما ، با اثر بخشی بالا و حالتی متکبرانه، اگه این ماشین رو به ۴ بخش ، تقسیم کنیم، بخش اول ماشین یعنی داستان بازی که ، همون هم شامل بخش های بیشتر ، سیستم تک بوگاتی رو داره، بله سیستم سریع تر و بخش گرافیک و گیم‌پلی بازی ، سیستم یک مزدا تری رو داره، و موسیقی بازی شبیه یک BMW خواهد بود!

دانلود بازی Life is Strange Before the Storm

گیم پلی :

Life is Strange Before the Storm فصلی جدید از سری بازی های ” زندگی عجیب است ” می باشد که در ژانر ماجراجویی روایت می شود. بله ماجراجویی های طولانی و پیچیده که ، شما را به هر جایی میکشاند.

داستان بازی رویدادهای ، پیش از فصل اول را ، روایت می کند. فصلی خوب و متفاوت از آن چیزی که ، شما آن را احساس خواهید کرد . این همان چیزی است که ، شما در بازی مشاهده خواهید کرد . در این نسخه شما در نقش کلویی ، پرایس بازی خواهید کرد . اما میتوانید به آن اندازه که ، میخواهید دوست نداشته باشید . کسی که از دوستان نزدیک ، ریچل امبر در فصل اول ، به حساب می آمد. اما حالا دیگر به آن ، شیوه و روش نیست. و با سرگذشت وی ، در فصل قبل تا ، حدودی آشنا شدیم.

اگر در بزرگی Life is Strange Before the Storm شک دارید کافی است بدانید که ، این بازی موفق به دریافت جایزه ، بهترین داستان در جشنواره BAFTA Video Games شده است. بله یک بازی ، ستایش شده که به کسب بهترین عنوان بازی سال ، نیز رسیده است.

دانلود بازی Life is Strange Before the Storm

نسخه رایانه های شخصی بازی Life is Strange Before the Storm با ۱۹ نقد امتیاز ۷۶ درصد را کسب کرده . امتیاز خوب و قابل قبول ، از عام و منتقدین بالفطره ، که نمره ای قابل قبول برای ، این بازی محسوب می شود. گیم اینفورمر به بازی نمره ۸۳ را اعطا کرد و به تمجید از ، داستان بازی پرداخت. بله گیم اینفور این بازی را بسیار ، دوست داشتنی نیز توصیف کرد.

وبسایت PC Games نیز با امتیاز ۸۷ حسابی از بازی تعریف کرد و گفت بازی ، به این خوبی بازی کردنش تجربه ای ، محال برای هر شخصی است ، و تجربه ی بازی را امری واجب ، برای علاقه مندان به این ژانر دانسته است. اما خالی از لطف نیست . در پایان باید گفت ” زندگی عجیب است : پیش از طوفان ” علاوه بر رایانه های شخصی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس ۱ نیز منتشر گردید که در این کنسول ها نیز تا به امروز مورد توجه قرار گرفته است.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or above (64-bit Operating System Required)
Processor: Intel Core i3-2100 (3.1GHz) or AMD Phenom X4 945 (3.0GHz)
Memory: 3 GB RAM
Graphics: AMD Radeon R7 250 or NVIDIA Geforce GTX 650
DirectX: Version 11
Storage: 14 GB available space
Additional Notes: Please note that 32-bit operating systems will not be supported.

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i3-6100 (3.7GHz) or AMD Athlon X4 845 (3.5GHz)
Memory: 6 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 460 or NVIDIA Geforce 1050
DirectX: Version 11
Storage: 14 GB available space
Additional Notes: Please note that 32-bit operating systems will not be supported


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Life is Strange Before the Storm

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲۷٫۳ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *