مرسی دانلود

8
  • hedar
  • 27 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Tour de France 2020 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Tour de France 2020 در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Tour de France 2020

دانلود بازی Tour de France 2020 برای کامپیوتر

بازی Tour de France 2020 یک بازی ورزشی – دوچرخه سواری محصول شرکت Cyanide Studio می باشد . یکی از عنوان دار ترین بازی هایی است که نسل قدرتمندی از هنر و سنجش را در بین مخاطبان و گیمر ها قرار میدهد . وجود گیم پلی عالی و هنر به تصویر کشیدن استقامت ، قابلیت آپگرید دو چرخه ها ، قابلیت افزایش مسابقات از جمله موارد این بازی هستند.

داستان بازی Tour de France 2020 برای کامپیوتر

یکی از مشهور ترین بازی های رایانه ای همین بازی تور دو فرانسه است. یک امتحان کامل و حرفه برای صبر و استقامت هر ورزشکار و دوچرخه ، این بازی بیشتر مسابقات را در کشور فرانسه در بر میگیرد و از آنجایی که نمونه آن کامل قابل تعامل تر از دیگر بازی ها است . و در طول این داستان باورهایی را نیز روایت میکند که نشان دهنده حقایق اصلی و غیر خود باوری هستند، از جمله در میان همه آنها و یا خارج از آنها ….

 

اما این دوچرخه سواری به یک تجربه هیجان انگیز و چالش بر انگیز تبدیل خواهد شد. استودیو Cyanide Studio ، برای Tour de France 2020 بازگشته است تا بتواند بهترین تجربه را به شما ارائه بدهد ، اما با همه این ها آنچنان جذابیتی دارد که توان فرسایی عظیمی را در چرخه دنده ها به جا میگذارد که میتواند برای هر کسی تا حدودی جذابیت داشته باشد و هم به عنوان یک بازی ساده و قابل پسند ارائه شده باشد. اگر چه بازی در ابتدا با یک کیفیت پایین و استقبال کم نظیر از سوی کاربران انتخاب شد . اما رفت رفته تا جایی ادامه پیدا کرد که بتواند آنچنان که میخواهد خودی از خود نشان بدهد و به چیزی که میخواهد خود را نزدیک نگه دارد . با همه این ها تا حدودی جنگنده و محکم به جلو رفتن از حسن این بازی است که هر کسی را در جذب کردن کمک خواهد کرد .

نقد فنی بازی Tour de France 2020 برای کامپیوتر

مطمئانان برای هر کسی این بازی یک شبیه سازی دقیق دارد و جذابیت هایش نیز منحصر به فرد و حیرت انگیز به نظر می آید. این بازی شامل مراحل متعددی است که تعداد کمی از آنها در اینجا آورده شده است و همچنان نیز برای عده ای جذاب شاید نباشد و هنوز نیز تا دیدگاه اصلی و فوق العاده فاصله زیادی دارد . اما با همه این ها تا حدودی خیره شدن به آن باید با حد توان خود سنجیده شود. هر جاده کوهستانی که باید و شاید نیز از جمله اتفاقاتی است که در طول مسیر بازی روی میدهد و این همان روش سازی است . تور های معتبر که در هر جایی با امکانات اصلی و فرعی دیده شده اند .

کیفیت بالای گرافیک بازی از نماهای دور و نزدیک و همچنین ایجاد حس تعریق در بین دوچرخه سوارانی که به شما نزدیک هستند و ممکن است هر کدام از آنها به نحوی مانند شما فکر نکنند . اما این همان چیزی است که در هر صورت در گیم پلی داستان شروع میشود . تنها کاری که در بازی ورزشی نیاز است ، همان حرکت کردن و ادامه دادن مسیر است تا نتیجه به خط پایان یا پیروزی برسد . وجود مکان های مختلف که به خوبی طراحی شده اند . انبوه جمعیت و ساختمان هایی که در فرانسه به خوبی ساخته شده اند .

امکان انتخاب دوچرخه های متفاوت همراه با رنگبندی و درجه بندی های مختلف که شما میتوانید آنگونه که باید آنها را مدیریت کنید و لازم میدانید که این موضوع را نیز گوش زد کنید . به هر حال تا جایی که امکانات و هم اندیشی از نو روایت میشود و شاخه های اصلی یکی میشود . خوبی این کار با امکانات پیشرفته و تا حدی قابل قبول استفاده میگردد ، اما به هر حال تا اندکی صبر و شکیبایی همه چیز جوابگو است . میدانید که در هر زمانی نیازمند به گفتن آن است که بدانید شرایط چگونه است و در هر بازه زمانی آن را چطور ارزیابی میکنید . اما آیا میدانید که چگونه این کار امکان پذیر است .


حداقل سیستم :

otice: Tour de France 2020 requires a controller in order to play. Playing with a keyboard and mouse isn’t supported.

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8.1

Processor: Intel Core i5-3470 | AMD FX-8350

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 650 Ti, 2 GB | AMD Radeon HD 7770, 1 GB

DirectX: Version 11

Storage: 27 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Notice: Tour de France 2020 requires a controller in order to play. Playing with a keyboard and mouse isn’t supported.

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-6600 | AMD Ryzen 3 1200

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 660, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB

DirectX: Version 11

Storage: 27 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Tour de France 2020

حجم: ۱۵٫۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

هشدار مهم! برای اجرای این بازی حتما باید از گیم ‌پد استفاده کنید. پشتیبانی از موس/کیبورد در این بازی وجود ندارد.

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *