مرسی دانلود

4
  • hedar
  • 24 نوامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی SoulCalibur VI برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی SoulCalibur VI در ژانر اکشن و مبارزه ای می باشد.

دانلود بازی SoulCalibur VI برای کامپیوتر

نسخه نهایی بازی مبارزه ای SoulCalibur VI برای کامپیوتر توسط EMPRESS دزیده و قفل شکنی شده منتشر گردید. این بازی منحصر به فرد ساخته‌ و تولید شده استودیو باندای نامکو می باشد ، استودیو که بازی های زیادی را ساخته است. این بازی مبارزه ای سلاح محور در قرن ۱۶ میلادی جریان دارد جایی که شما را برای اکتشاف عازم خواهند کرد وجود مراحل متنوع ، همچنین مکان های جدید ، و صد ها آیتم و استفاده از لباس های جنگی و نبرد ، شمشیر های قدرتمند ، سر نیزه و انواع سلاح های مختلف .. همچنین وجود باس کنترل های قوی . همه این ها یک بازی خوب را ساخته اند

 

داستان بازی SoulCalibur VI برای کامپیوتر

این بازی سه بعدی پس از سه سال غییت و فکر کردن به همه حواشی و اتفاقات و جست و گسیتخه کار های منحصر به فردی را ساخته و نشان داده است ، و این بار در همفتمین و مهم ترین مدت زمان به اندازه اصلی و کافی نشان هایی را داشته است . این همان موردی است که تا حدودی بلاشک و بلااستفاده مانده است . اما با وجود همه این ها از دست دادن این مورد چندان هم پیچیده و گیرا نیست . این همان سری ای است که در زمان های قبلی دست بر اندازه اصلی است و شاید همان چیزی باشد که بنا بر دلایلی ترس از تحریم دارد. میتواند تمام زمان و مکان خود را با تفاوت از چیزی که میداند و میخواهد برای آن زمان بندی کند و در هر صورت این یک رویداد است.  این همان ترکیبی است که نمایان میشود و بالاخره از حوادث اصلی جان سالم به در میبرد . در هر صورت میتوان گفت با تمام شک و شبه اصلی خود مدت زمانی است که دیگر لبریز از یک حس عادی و یا معنوی بر خلاف داشته های اساسی نیست . تمام بازی در مراحل منسجم و نا امیدانه حقیقت هایی را شکاف میدهد و این نشان دهنده موجودیت اساسی و شکل گرفته از حقیقت و پی رنگ این بازی است . اما خواسته و بر خواسته نگاه هایی را می سازد . اما این کماکان از دور بودن و جلو گیری حقیقت یک رنگ را تراوش میکند .

این داستان به عمق اصلی خود نشانه میرود ، تا جایی که امکان اصلی آن زیاد فراهم نیست ولی در هر صورت با وجود داشته های خود از چیزی که تاکتیکی است گریزان است ، با تمام خواسته های اصلی و غیر معنوی خود . اما خوب حالت های داستانی آن تا حدودی متفاوت و غیر جزئی تر روایت میشود. اینکه مانند یک شمیشر باز قرار است دیوار را سوراخ کنید که جذاب به نظرنمیرسد.

این بازی به شیوه سرگرم کننده ساخت شده است و نه یه شمیشر بازی سطحی . میتوانید آن را تا حدودی یاد بگیرید . اما با وجود همه این ها این نشانه هایی را برای شما میسازد . که در هر صورت باید در مورد آن گفته گو کنید . اما خوب شرایط چیز دیگری را میپذیرد . این که بتوانید آن را مقداری برای خود و دوستانتان کم اندیش و غیر عادی جلوه بدهید ولی به هر حال مدت زمان زیادی را صرف داشتن حقیقت نهانی آن خواهید کرد . و این حتی بعد از مدتی ممکن است که شرایط و حقیقت اصلی شما را دوباره به شما آموزش بدهد. آنها خیلی کم زرق و برق همه چیز را آرامش محور خواهند کرد . این نکته ای است که تا به امروز نیز شایسته دریافت تقدیر است . و این را لکه دار می کند.

نقد فنی بازی SoulCalibur VI برای کامپیوتر

مکانیک جدید Reversal Edge یک عنوان است که با تعادلی خاص شما را در یک میزان و عمق شگفتی قرار خواهد داد. این از دانسته های سر چشمه گرفته شده می آید. اما آیا وجود کافی حداقلی ترین سطوح از گیم پلی و این که آرمان گرایی را در بازی کنار گذاشت . میتواند تاثیر گذار و یا بلاشک روی ذهن شما تاثیر گذار باشد.اما بنا بر هر دلایلی زیاد دور از انتظار یا غیر ارادی و یا غیر منصفانه نیست که شما چگونه با حقیقت و دانسته های عملی خود میتوانید کنار بیایید . اما بازی با تمام داشته و نداشته های اصلی خود توانسته است تا سطح قابل قبولی از میزان رضایت شما را کسب کند . اما بنا به هر دلایلی این توانمندی را از یک نیاز به هنگام میگرید . بعد از هر ثانیه تا حدودی قبل از فرود آمدن به درون منطقه نفوذی دشمن. اما همه این ها این را برای مدت زمانی غیر معقول و یا ناباورانه و دیر یا زود در یک حالت قرار میدهد.

 

شاید از دید شما یا کسی که بازی میکند این یک چالش و سرایش داستان و خنده دار بودن آن را روایت کند . اما واقعا اینگونه و به این شکل نیست . حداقل تا جایی که من از آن خبر دارم . میدانید که با رعایت همه اصول و جزئیات کافی هنوز هم نیاز هایی را برای حمل این اتفاق به دور خود شما میچرخانم . اما داشتن یک انگیزه که متفاوت از پیش زمینه های اساسی و نابرده از تسلیحات شما باید کمک کننده است. اما زمان که در داستان حفاری کنید و مشغول به ساخت و ساز باشید ، این همان راه حل هایی اساسی را برای شما باز خواهد گذاشت . اما به هر حال از وجود یک تفریح و یا سرایدن داستان و کنار گذاشتن آن عقب تر نخواهد رفت .


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)

Processor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz or equivalent

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)

Processor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 1060 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر SoulCalibur VI

حجم: ۹٫۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *