مرسی دانلود

  • admin1
  • 06 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Black Mesa برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Black Mesa در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Black Mesa

دانلود بازی Black Mesa برای کامپیوتر

بازی Black Mesa یک بازی اکشن و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Crowbar Collective طراحی و ساخته و توسط شرکت Crowbar Collective منتشر شده است.اکشن و کامل که آن را تا حد لازم و خیره کننده آن را مشاهده خواهید کرد . این بازی از آن بازه های زمانی را برخوردار است که شما میتوانید به آن چیزی که میخواهید خواهد رساند . این همان چیزی است که شما آن را تصور خواهید کرد . یک بازی فضایی و اکشن که شما بر روی تحقیقات کشنده ایالات متحده بر روی موجودات این سیاره خشن تحقیق خواهید کرد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Black Mesa برای کامپیوتر

بازی Black Mesa یک بازی گیرا در سبک مبارزه ای و اکشن و عملی تخیلی محصول شرکت بازی سازی و استودیوی مطرح Crowbar Collective است که شما را تا جای ممکن به جایی که میخواهد خواهد رساند . این همان چیزی است که سرایش آن سخت و غیر قابل عملی نخواهد بود . سرایش داستان زندگی شما در این میان این بازی از جمله چیزی هایی است که شما در شبانه روز با آنها سر و کار دارید . این همان چیزی است که تا مدت ها به آن فکر خواهید کرد . یک حالت دلخراش و غیر قابل اعتماد که در هسته آن گنجاندن و فهمیدن به دست آمدن آن است . و در هر صورت به نیازی که شما برای آن وضع کرده اید . فکر خواهید کرد . این همان چیزی است که شما برای مدت ها تصمیم میگیرید برای پروژه های تحقیقاتی خود تا جای ممکن از عهده آن برآیید . و این دقیقا همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Black Mesa

نقد فنی بازی Black Mesa برای کامپیوتر

یک چیز اساسی و غیر قابل باور و محور درست و کامل که به آن فکر خواهید کرد . در هر صورت به آن چیزی که لازم است خواهید رسید . این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید . یک چیز خوب و ایده آل محور که بتوانید آن را به خوبی انجام بدهید . کیفیت خوب و پردازش درست در این بازی از آن دسته چیز های است که شما میتوانید آن را زیاد به داخل ذهن خود فرو ببرید و یا آن را به همان حالت لازم برسانید و در صدر اتفاقات لازمی که می افتد آن را یاد بگیرید . این همان چیزی است که شما میتوانید یک چالش جدید را تجربه کنید . و این قدرت شما را زیاد بالا و پایین میکنید . در هر صورت با این همه احتیاجات که به آن نیاز دارید میدانید به دنبال چه چیزی هستید . دوست دارید به همان خواسته ای که میخواهید خواهید رسید.

دانلود بازی Black Mesa

بجنگید و با هیول های خبیث مبارزه کنید . در هر صورت این پیروزی برای شماست . و این شما هستید که تعیین میکنید این موجودات عقب مانده به چه سرنوشتی دچار شوند . و به هر صورت شما به دنبال زندگی خود هستید و تا جایی ممکن از چیزی که میخواهید چشم پوشی نخواهید کرد . در هر صورت امکان آن وجود دارد که بتوانید آن را قدرتمند و زیبا جلوه بدهید . این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . به هر حال تا جایی که امکان دارد به دنبال آن هستید . این همان چیزی است که شما برای آن زحمت کشیده اید و برای آن به دنبال چیزی میگردید که به دنبال خواسته های روشن و سفید خود باشید.و با وجود این همه زیبایی آن را به شما تقدیم خواهد کرد . یک بازی خوب و ایده آل محور که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Black Mesa

در هر صورت تربیت ذهن شما بهترین چیزی است که خود را زیاد شماتت نکنید و بیشتر این گیم را همراه با خوردنی جات به مصرف برسانید و این آن کاری است که شما آن را انجام خواهید داد . یک نحوه که آن را تجربه خواهید کرد . در مورد آن حرف خواهید زد . این بازی به همان نحوه و عملکر ممکن است که شما را به خوبی به رئال محور بودن نزدیک کند . پس از این جنبه رئال بودن را تجربه کنید . درک واقعیت های این بازی به همان اندازه است که شما میتوانید آن را مشاهده کنید . این همان چیزی است که شما آن را آموزش میدهید و برای آن تلاش خواهید کرد . یک بازی درست و حسابی که از عهده آن به دست خواهید آمد.
هوش مصنوعی خوب و مناسب تا جایی که در هر وحله ای از پس آن برخواهید آمد . این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . این همان چیزی است که شما برای آن زحمت خواهید کشید . این همان چیزی است که به آن باور دارید . این همان چیزی است که شما آن را دنبال خواهید کرد . یک مورد اساسی این است که شما آن را پیدا کنید . این همان چیزی است که شما در مورد آن حرف میزنید . این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید . این بازی از آن دسته بازی هایی است که شما به همان اندازه که میخواهید به دنبال آن هستید . این راه را بیاموزید و از آن خود را بهره مند در این بازی کنید.

دانلود بازی Black Mesa

مدلسازی خیره کنند و ایجاد تغییرات ساختاری و شکل های با ظرفیت و پیچیده که شما آن را به خوبی و درست و حسابی به دست آورده اید . همان چیزی است که شما در این بازی به دست خواهید آورد . در هر صورت به همان اندازه که لازم است شما را به همان چیزی که لازم است خواهد رساند . این یک حالت درست است . که شما ممکن است که مدت ها کنترل بر روی آن را از دست نداده باشید . این مهم است که برای چه زندگی خود را یک تجربه درست و حرفه ای از چیزی میدانید که به آن گاهی نیاز دارید و آن را زیاد از حد دوست نخواهید داشت . یک حالت اغماص گونه و حرفه ای که شما آن را به نحوی از اول به آخر خواهید رساند . این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید . در هر صورت به همان اندازه لازم است که جبران کننده هسته بازی باشید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® ۷ (۳۲/۶۴-bit)/Vista or Greater

Processor: 2.6 Dual Core Processor or Greater

Memory: 6 GB RAM

Graphics: 2 GB Dedicated Video Card or Greater

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows® ۷ (۳۲/۶۴-bit) or Greater

Processor: 3.2 Quad Core Processor or Greater

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 4 GB Dedicated Video Card or Greater

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 20 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Black Mesa

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۸٫۵ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *