مرسی دانلود

2
  • hedar
  • 27 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Shenmue III برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Shenmue III در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Shenmue III

دانلود بازی Shenmue III برای کامپیوتر

یک بازی جنایی و پر رمز و راز ساخته شده توسط استودیو بازی سازی YS Net ساخته و توسط شرکت Deep Silver انتشار پیدا گردید. بازی Shenmue III ادامه روایت های داستان زندگی پسری است که با خواهر خود زندگی میکند و پدرشان را در یک قتل مشکوک از دست داده اند این پسر Ryo Hazuki نام دارد و به جستجوی حقایق سرپوشیده است . بازی دارای گیم پلی خوب و تعاملی با روایتی پیچیده اما کنترل راحت است . همچنین شما میتوانید در طول بازی به مکان های فوق العاده بروید و از دیدن آن جا لذت ببرید .

داستان بازی Shenmue III برای کامپیوتر

داستان تعریف شده از این بازی در حدود ۲۰ سال پیش روایت میشود و بیشتر نسخه های قبل را روایت میکند ، همین بازی در اولین ورود برای خودش توانست در میان دیگر بازی های ویدئویی اسم و رسمی پیدا کند و به مراتب شهرت خود را افزایش بدهد. ریو هازوکی شخصیت اصلی داستان که در ژاپن زندگی میکند و میخواهد به زندگی و خانواده اش سر و سامان بدهد در دل داستانی قرار میگیرد. وی میخواهد کسی که پدرش را کشته است را پیدا کند و سزای اعمالش را به او برساند و با انتقام و جنون به جان او و خانواده اش بیفتد. نسخه های بازی به داستان های تعریف شده چندان وفادار نبوده اند و یک داستان های چینشی نیز روایت میشود . با همه این ها داستان به لطف استفاده از دیگر کاراکتر های و وسعت دادن به تصاویر و روایت ها عمق بیشتری پیدا کرده است . این بازی از هر لحاظ یادآور خاطرات ریو هازوکی است که در مدت زمان ناپدید شدن پدرش به دنبال آن بوده است و همه این را توسعه دهندگان و کسانی که با آن کار کرده اند میدانند که چگونه و به چه صورت است. همه ی این موضوع به این معنا نیست که شرایط و ستایش غیر تعاملی آن با وجود نگه داری دنیایی او در زمان فوت پدرش سخت باشد . فقط احساس میکند زمان زیادی گذشته است و هنوز نتوانسته به چیزی که میخواهد دست پیدا کند .

شاید یکی از درست ترین خبر ها و شرایط امروزی این باشد که شخصیت اصلی به خود و رفتار درونی اش و تفاوت اش با سرگذشتش به داستان و شکل گیری آن کمک شایانی میکند. یک گیم پلی ساده و بی اندازه راحت و تعاملی و همراهی با روایت های داستانی و غیر اصولی که در بازی شکل گرفته است. با این ها هنوز تمامی شرایط و حس و حال ها شکل گیری درستی از حقیقت و تفریح را نداشته اند . شما منطقی تر و اصولی تر میتوانید در طول بازی آموزش و توسعه های لازم را به دست آورید . با همه این ها این همان چیزی است که شما به آن تا مدتی و و سرعتی نیازمند هستید که شاید الان نباشید.

نقد فنی بازی Shenmue III برای کامپیوتر

اگر بخواهیم در مورد این بازی به صورت کلی صحبت کنیم ، میفهمیم که به صورت کلی و جزئی واقعا این بازی برآورد خوبی داشته است و یک بازی الکی و بیهوده نیست . به ویژه زمانی که شما در دل یک روستای سرسبز قدم میزنید و از شگفتی های طبیعی آنجا استفاده میبرید. شاید وجود شخصیت ها و تضاد و تعارض آنها با چیزی که فکر میکنیم مقداری آسان و به صرفه نباشد . این همان چیزی است که شما با آن تا مدتی تعامل دارید و برای آن زحمت فراوانی خواهید کشید که بدانید از چه مسیری عبور خواهید کرد و به چه سمتی میروید. ممکن است که شما در میان شخصیت ها تعدادی را ببینید که صورت و چهره های زمخت و غیر طبیعی دارند و این با شخصیت های اصلی چندان جور در نیاید ، اما به مرور با آنها خو خواهید گرفت – این برای شما عمیقا منصافانه و یکپارچه شده است . همه برای کسانی که منتظر داستان ۲۰ سال پیش بودند یک اتفاق خوب و جالب به نظر می آید ، یک اتفاق که باعث میشود شخصیت اصلی را در طول بازی کند و کاو کنید . اما نمیتوان این بازی را آنچنان که باید و شاید از میان حق و خوانایی آن کنار زد و یا با آنها به سختی و شکلی دیگر صحبت کرد . در همه این مدت زمان میبایست تا حدودی با این کار شرایط را تشکیل شده و سر به زیر شده دانست.

با این حال بازی نسبت به هم نوعان خود در این ژانر و دسته قدمت و سالخوردگی بیشتر دارد . و این چیزی است که در زمان ساخت قسمت دوم بازی مطرح شده و همه چیز جلوی چشم بازیکنان تغییر حالت داد ، یک شماع کلی از ورد به در قسمت های مختلف داستانی و یک بازنگری درست و بهینه شده که میتوانست بسیار بر روی بازی و نحوه کار بر روی آن تعامل داشته باشد. همین اتفاقات و تنظیم شکل است که شما را سرگرم و خوش حال از کاری میکند که به آن نیاز دارید و میخواهید به دنبال شرایط و پول آنها بگردید. شما برای ردیابی و حس تعلق به خاطرات پدر هازوکی میتوانید عمق داستان را با یک چاقوی خیالی پاره کند و با پیگیری شواهد آن را از نو ببندید .

این همان منطقه ای است که میتوانید به گشت و گذار و مرتبه چینی امن و حالتی اساسی دست پیدا کنید . با همه این ها تا مدتی یک سره به فکر راه رفتن و نگاه به همه قوانین و شکار شرایط هستید.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7×۶۴, Windows 8×۶۴, Windows 10×۶۴ (۶۴-bit OS Required)

Processor: Intel Core i5-4460 (3.40 GHz) or better; Quad-core or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti or better (DirectX 11 card & VRAM 2GB Required)

DirectX: Version 11

Storage: 100 GB available space

Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64-bit OS Required)

Processor: Intel Core i7-7700 (3.60 GHz)

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070

DirectX: Version 11

Storage: 100 GB available space

Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Shenmue III

حجم: ۳۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *