مرسی دانلود

  • hedar
  • 29 نوامبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی The Long Dark برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی The Long Dark در ژانر بقا،جهان باز و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی The Long Dark

دانلود بازی The Long Dark برای کامپیوتر

بازی The Long Dark یکی بازی ماجراجویی و سبک بقا است و توسط استودیو بازی سازی Hinterland ساخته شده است که شما میتوانید سبک و شیوه خود را در این بازی به نمایش بگذارید و گستردگی آن را افزایش بدهید . با این حال تا جایی که امکان دارد . این بازی از شفاف ترین گیم پلی های موجود است .

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی The Long Dark برای کامپیوتر

این که همه ما به نوعی به بازی سبک بقا احتیاج داریم یک امر فرا گیر و قابل ذکر است که بسیار در بازی های متفاوت آن را مشاهده میکنیم، شاید یک نوع حس عجیب که در زندگی ما را تعقیب میکند . اما به نوعی همه این داستان ها وجود خواهد داشت شاید شیفته آزادی عمل بی‌سابقه‌ای می‌شویم که هر از گاهی در اختیار ما قرار میگیرد و ما به سرعت خود را با آن جفت و جور میکنیم. همین احتمالات وجود دارد که بیشتر اساس و هستی کامل رپ را بگشاییم و بخواهیم حرفی را بزنیم که با شرایط فعلی جور در آیید. می‌شود . نمیتوانیم از سبکی که خواستیم دل بکنیم مگر اینکه خودمان پذیرای آن باشیم . و این به همان قدرت درونی و شیوه برخورد چندساله ما احتیاج دارد. دلیل آن میتواند هر چیزی باشد که ما به آن احتیاج داریم و عکس العملی فوق را نشان میدهیم. من دوست دارم از میان بازی های ژانر فوق العاده و کامل حرف هایی را بزنم. همه این ها مدت کمی است که بر روی ذهن و زندگی ما تاثیر میگذارد ، برای مدت زمان زیادی همه چیز تغییر میکند و شما آن را تماشا خواهید کرد ، هر چند که سخت و یا طاقت فرسا باشد . با این حال تمام مدت زمانی که میتوانستید بیشتر از هر زمانی با شرایط فعلی کنار بیاید.

دانلود بازی The Long Dark

نقد فنی بازی The Long Dark برای کامپیوتر

این همان ماهیت اصلی و حقیقت به جای این بازی است و ممکن است که خطر آفرین باشد. و همین خطر است که در زمانی شما را تهدید میکند و منجرب اتفاقاتی میشود .بازی میخواهد که شما ساکن باشید و بیشتر کار ها و فعالیت های الزامی را انجام بدهید . اما با همه این ها میتواید از ورود و خروج و کمی بیشتر جلو گیری کنید. در هر جایی خطراتی وجود دارد که شما میتوانید با آنها کنار بیاید و این به قدرت فکر شما بستگی دارد اما در این بازی مهم ترین دشمنی که شما دارید . آب و هوایی است که بر روی سر شما حاکم ……

یک طوفان عجیب باعث شده که همه چیز به حدی غیر قابل تصور باشد و شما بدانید که چه میخواهید اما غیر قابل سکونت همه چیز شود. که هیچ کسی در این شرایط نتواند طاقت بیاورد و همین باعث رشد و بزرگی شما شود. اما هر چقدر بزرگ و پر تعداد از عهده آن بر نمی آمدند.

دانلود بازی The Long Dark

برای همین شما در یک دنیای آخر الزمانی به سر میبرید و بیشتر بر سر همین موضوع بحث میکنید. سرمایی که وحشتناک میتواند جان شما را بگیرید. اما شما میتوانید از هر چیزی در امان باشید و برای آن مبارزه کنید. البته نیاز های اصلی چون گرسنگی و تشنگی را نیز باید برآورده کنید. حالا بعد از این همه مدت او راهش را باز کرده است و این کار را انجام داده است. اما آیا این شیوه میتواند حرکت دهنده رفتار های اصلی و غیر اصلی باشد. برای پاسخ و حقیقت اصلی باید منتظر جواب حل معماهایی باشید.

دانلود بازی The Long Dark

این همان چیزی است که در بعضی از نقاط آن را برآورده میکنیم . همه بخش هایی که به مدت زمان زیادی احتیاج دارند و شما میتوانید برای مدتی با آن کار کنید . در این نسخه شما با دنیایی همپوشانی میکنید که از نظر گیم پلی با تصورات و هدف اصلی شما چندان شباهتی ندارند. اما هدفی که شما در این بازی دارید زنده بودن در چنین جهانی است.شما میتوانید جهان خود را زیبا جلوه بدهید و بر خلاف همه اتفاقات کمی دور انگارانه تر و قوی تر به بازی کشانده بشوید .و البته شما با تجارب خود میتوانید همانگونه که میخواستید به تجربه و عقیده شخصی خود در این بازی نزدیک شوید و هر از گاهی نزدیک شوید . این همان چیزی است که گاها مطیع و پیمان بردار همه حقیقت های اصلی است.

دانلود بازی The Long Dark

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP
Processor: Dual-Core Intel i5 CPU @ 2GHz+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel 4xxx Series w/ 512MB VRAM or better
Storage: 1 GB available space
Sound Card: Any on-board chip will work.
Additional Notes: The game is in an Alpha state and is constantly being expanded and optimized. System requirements are subject to change until the game ships.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7
Processor: Intel i7 CPU @ 2.6GHz or higher
Memory: 8 GB RAM
Graphics: nVidia GTX 555 w/ 1GB VRAM or better
Storage: 1 GB available space
Sound Card: Ideally, something with Surround capabilities.
Additional Notes: The game is in an Alpha state and is constantly being expanded and optimized. System requirements are subject to change until the game ships


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر The Long Dark

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۶٫۶ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود آپدیت شماره ۱

دانلود آپدیت شماره ۲

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *