مرسی دانلود

  • admin1
  • 14 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Peter Jacksons King Kong برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Peter Jacksons King Kong در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Peter Jacksons King Kong

دانلود بازی Peter Jacksons King Kong برای کامپیوتر

بازی Peter Jacksons King Kong یک بازی اکشن،ماجراجویی و ترسناک برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ubisoft Montpellier طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft Montpellier منتشر شده است.بازی Peter Jacksons King Kong یک بازی اکشن و ماجراجویی است . شما در این بازی ، میتوانید ، یک کینگ کونگ بزرگ را ، مانند شخصیت اصلی آن ، در فیلم های سینمایی و روایت های ، داستانی مشاهده کنید . فیلمی جذاب و خیره کننده . که در این فیلم علاوه بر ، اتفاقاتی که الان ، بر سر شما ، گذشته است . پیش می آید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Peter Jacksons King Kong برای کامپیوتر

سبک بازی ، ترکیبی از اکشن اول شخص ، و سوم شخص می باشد.بله ترکیبی از ، سبک های مختلف و حرفه ای ، که بیشتر نیاز های ، شما را ، برآورده خواهد کرد . زمانی که ، در نقش Jack Driscoll بازی می کنید دوربین ، به صورت اول شخص ، در آمده و زمانی که ، در نقش King Kong هستید، دوربین در حالت سوم شخص ، قرار می گیرد.بله از زوایه های متفاوت ، و داستانی ، شما میتوانید ، زوایه دوربین را نیز در ، حالت های ، متفاوت قرار بدهید . داستان و روند بازی ۱۰۰% خطی بوده ، یعنی از ابتدا ، تا انتهای ماجرای آن ، و ، چیزی که شما ، آن را ، یک رفتار ، زیبا میدانید . و تقریبا در ، تمامی مراحل بازی ، باید یک مسیر مشخص را ، دنبال کنید تا ، به هدف برسید.

قبل از هرچیز GamePlay بازی توجه شما را ، به سوی خود جلب می کند. بله آن هم ، به خاطر شخصیت داستانی اصلی ، حتما تمامی شما در ابتدا ، تصور می کنید که ، همه چیز در بازی ، مشخص تر است . با یک اول شخص FPS Shooter دیگر روبرو ، خواهید شد. بله یک بازی ، بی رقیب و تمام عیار ! اما King Kong با تمامی FPS های ساخته ، شده تفاوت دارد ، بله تفاوت آن هم ، از لحاظ داستانی و شرایط مالی ، محیا شده است . و شاید اصلا نتوان نام FPS را ، بر روی آن گذاشت! چرا بتوان آن را ، در هر سبکی دید و واقعا یک، سبک واحد نبوده ؟ زمانی که به جزیره می رسید ، و بازی آغاز می شود،جزیره ای مورموز ، و شوکه کننده ، که سر تا سر آن را ، جنگل فرا گرفته است . جک یک هفت تیر ، در اختیار دارد. و قرار است که ، با این تفنگ از جان خود محافظت کند.

دانلود بازی Peter Jacksons King Kong

در حالت عادی اسلحه Jack در تصویر ، دیده نمی شود . ولی ممکن است که ، به چیزی که ، میخواهد نزدیک بشود و در مواقع لازم باید با ، نگه داشتن کلید Space نشانه گیری کنید! این نشانه گیری ممکن است که ، تا حدوی جذاب و خیره کننده ، به نظر آیید . حتی در حالت Default نشانگر اسلحه هم ، بر روی صفحه دیده نمی شود ، بله این نشان گر ممکن است که ، چیزی متفاوت از آن ، چیزی باشد که ، ما با آن سر و کار داریم . ضمن اینکه ، مقدار مهمات و سلامتی هم ، وجود ندارند! بله چیز هایی که ، به شما در این بازی کمک ، البته نشانگر اسلحه و مقدار ، مهمات را می توانید ، از قسمت Options به بازی اضافه کنید. این همان اتفاقی است که ، شما آن را ، دوست خواهید داشت. اما چیزی به نام ، درجه سلامتی و همچنین بسته های سلامتی ، کاملا در این بازی ، به چشم نمیخورد .بله در بازی ، به چشم نمی خورد ، درست مانند بازی Call of Duty ۲.

نقد فنی بازی Peter Jacksons King Kong برای کامپیوتر

در King Kong هم هنگامی که ، از دشمنان ، ضربه می خورید. بله از دشمان نامرد، ضربه میخورید به شرایطی میرسید که ، دیگر ممکن است آن چیزی که ، هستید نباشید. تصویر به رنگ قرمز، در می آید ، بله تصویری که شما ، آن را میبیند و حالتی مثل موج ، گرفتگی برای Jack پدید می آید. بله این موج گرفتگی که ، یک حالت رمز آلود دارد .در این حالت اگر باز هم ضربه ، بخورید و باز هم شکست داشته باشید. جک کشته می شود ، بله جک کاملا از بین خواهد رفت . اما اگر چند ثانیه در جایی پناه بگیرید ، و برای او نقشه ای داشته باشید ، میتوانید به او نزدیک شوید . و از ضربه خوردن اجتناب کنید ، این همان چیزی است که ، شما به آن نیاز خواهید داشت . جک سلامتی خود را ، باز می یابد ، بله سلامتی خود میتوانید ، حاکی از هر چیزی باشد و می توانید بازی را ، ادامه دهید.این همان چیزی است که ، شما در بازی احساس ، خواهید کرد. زمانی که در نقش Jack بازی می کنید . میدانید که ، چه چیزی میگویم ، با معماهای بسیار ساده ای ، نیز روبرو می شوید که ، تمامی این معماها و اتفاقاتی که ، در این بازی رخ خواهد داد ، برای باز کردن درهای بسته ای که ، در طول بازی وجود دارند. بله ، این درها این اتفاقات را ، برای شما کامل خواهند کرد.

دانلود بازی Peter Jacksons King Kong

طراحی شده اند. هنگامی که ، به یک در بسته ، برخورد می کنید، چیزی که ، شما آن را ، احساس خواهید کرد . و حس وفا داری، معمولا نیاز به ، یک تکه چوب دارید ، یک تکه چوب بزرگ ، تا بتوانید در را باز کنید . و همین ممکن است که ، به شما کمک شایانی کند ، و این تکه چوب هم ، بیشتر اوقات در ، وقتی که شما ، میدانید به چیزی که ، شما میخواهید ، از سمت قسمت کاربری ، به شما خواهد رساند . پشت خارهایی قرار دارند که ، شما ابتدا باید به آن قسمتی که لازم است ، خود را برساند ، خارها را آتش زده ، و سپس تکه چوب را ، بردارید. این تکه چوب چیزی است که ، شما در این بازی ، به آن نیاز دارید ، تنها کاری که ، شما باید بکنید . پیدا کردن آتش و رساندن آن ، به محلی است که ، تکه چوب پنهان ، شده است! بله این تکه چوب که ، میتواند شما را ، به هر جایی در این بازی ، نزدیک کند ، و هر موقع که ، نیز بخواهید به چیزی که ، میخواهید شما را نزدیک خواهد کرد.

این موضوع ، تا آخر بازی وجود دارد . بله تا آخر بازی نیز ، وجود دارد و شما آن را نیز برای خود سفارشی خواهید کرد ، و تا حدودی بازی را ، یکنواخت و کسل کننده ، نیز می سازد. اما چیزی که ، شما آن را مشاهده ، خواهید کرد . یک بازی شیفته و پر از ، قدرت است . در بیشتر مواقع ۲-۳ نفر از دوستانتان ، نیز شما را همراهی کرده ، و شما در بازی مراحل را ، یکی پس از دیگری ، به سرانجام خواهید رساند . به شما در پیشروی در ، مراحل کمک می کنند. این همان حس و حالی است که ، شما در بازی برای خود خواهید ساخت .

گیم پلی :

بازی King Kong یکی از معدود بازی های کامپیوتری است که ، شما تا جای ممکن از عهده آن ، بر خواهید آمد . توسط یک کارگردان بزرگ نظیر Peter Jackson کارگردانی شده است، یک کارگردان بزرگ و کاملا حرفه ای و جذاب ، بازی King Kong کاملا داستانی شبیه به فیلم آن دارد ، چیزی که ، شما میخواهید و آن را دوست خواهید داشت ، و داستان فیلم را روایت میکند. این داستان نشان دهنده ، بطن این بازی است ، و شما را به چیزی که ، میخواهید خواهد ، رساند . دانلود بازی King Kong توسط استودیو بازی سازی Ubisoft Montpellier ساخته و در سال ۲۰۰۵ منتشر شد. چون آن زمان که ، کسی فکر نمیکرد . این بازی باز هم در مجموعه خود ، بی نظیر به نظر برسد.

دانلود بازی Peter Jacksons King Kong

داستان بازی King Kong از جایی آغاز می شود که Carl Denham ، Jack Driscoll و Ann Darrow برای جلوگیری از کنسل شدن ساخت یک فیلم ، به همراه گروهی با یک کشتی بزرگ ، عازم سفر می شوند. بله این گروه ، هدفشان پیشرفت بیشتر ، در کارشان است و ممکن است که ، جذابیت آن را ، برای شما نیز دو چندان کنند ، و سر از جزیره مرموز و وحشتناکی به نام Skull Island در می آورند . بله این این جزیره که ، در آن…

در این جزیره ، کینگ کونگ، عظیم ترین موجودی که ، تا به حال دیده شده را ، ملاقات می کنند.بله یک گوریل با بزرگ و غول آسا که ، جزو نادرترین هیولاهای ، این دنیا نیز هست ! سبک بازی ترکیبی از ، اکشن اول شخص و سوم ، شخص می باشد. یعنی شما را ، در چند موقعیت مختلف ، نیز قرار خواهد داد . زمانی که در نقش جک (Jack) بازی می کنید. میتوانید به همان اندازه که، لازم است خود را ، از شخصیتی که در ، این بازی هستید ، بیشتر به جلو بکشانید ، دوربین به صورت اول ، شخص در آمده ، این دوربین همان چیزی است که ، شما آن را یکبار ، مشاهده خواهید کرد ، و زمانی که در نقش ، کینگ کونگ هستید.

دوربین در حالت سوم شخص ، قرار می گیرد. یک حالت خوب و کامل از ، یک اغماص پیچیده و درست ، داستان و روند بازی خطی بوده و تقریبا در تمامی مراحل ، بازی باید یک مسیر مشخص را ، دنبال می کنید.مسیری که شما را ، به تمام مقصد زندگی خود خواهد ، رساند و چیزی از زندگی نیز هست ، تا به هدف برسید.

دانلود بازی Peter Jacksons King Kong

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Cpu: 1.0 GHz
Ram: 256 MB
Video Memory: 64 Mb
Hard: 1.6 GB
Windows Xp,7,Vista


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Peter Jacksons King Kong

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۴۴ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *