مرسی دانلود

  • admin1
  • 09 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Red Faction Armageddon برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Red Faction Armageddon در ژانر اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Red Faction Armageddon

دانلود بازی Red Faction Armageddon برای کامپیوتر

بازی Red Faction Armageddonr یک بازی اکشن،شوتر و اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Volition Inc طراحی و ساخته و توسط شرکت THQ و Spike منتشر شده است.بازی Red Faction Armageddon یک بازی ماجراجویی و تخیلی در اعماق ، کهکشان و فضاست . این بازی توسط ، استودیو بازی سازی Volition برای سیستم عامل ویندوز ، ساخته شده است و داستان آن در مورد، نابود شدن سیاره زمین و مهاجرت انسان ها، به دیگر سایر نزدیک ، مریخ است و …

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Red Faction Armageddon برای کامپیوتر

در زمین هستی به نیستی ، تبدیل شده . و این چرایی ؟ یک بی پاسخی ، برای بشریت است . که چرا اینگونه اتفاق ، افتاده است . و گویی خداوند ، چشم خود رابا تمام وجود ، و تلاش خود از سیاره ، از سیاره ای که روزی محل زندگی انسان ها بوده، برگردانده است. اما تا کی باید این قیامت و یا جهنم ، ادامه داشته باشد .از این رو بشر ، برای حفظ حیات خود ، چون دیگر جایی برایش مانده است ، و نه دیگر چیزی برای خوردن دارد. به سیاره مریخ نقل مکان می کند؛ و این را کاملا فراموش میکند . اما فراموش می کند که ، زیاده طلبی و افکار شیطانی را ، به همراه نیاورده . همان افکاری که باعث شد ، زمین را نیز از دست بدهد.

دانلود بازی Red Faction Armageddon

به هر حال این همان چیزی است که ، شما آن را در آن سوی پرچین ، نیز خواهید دید . و انسان این را میداند که ، خاطراتش را ، در زمین نابود شده دفن کند برای اینکه دیگر ، نه راهی برای بازگشت دوباره قرار دارد . نه فرصتی برای ، چیزی که هستیم .حال پس از گذشت سالیان سال ، که مدت زمان کمی هم در این زمینه نیست . از استقرار انسان ، بر روی سطح مریخ، جایی که برای بشریت و زیستش، کمی مشکل ساز است .اما با پیشرفت تکنولوژِی ، این کاری تغییر پذیر است .سیاره مریخ ، هدف هجوم بیگانگان قرار گرفته است. بیگانگانی که ، در هر جایی قرار دارند .آیا می توانید از تنها سیاره باقی مانده ، برای حیات خود و سایر انسان ها حفاظت کنید؟ این سوال را ، برای بار ها از خود بپرسید.

نقد فنی بازی Red Faction Armageddon برای کامپیوتر

شخصیت اصلی بازی ، داریوس میسون ( Darius Mason ) نام دارد.شخصیت درون گرا و سست اراده ، و شاید هم باهوش .وی نوه الک میسون ( Alec Mason ) می باشد.داستان آرماگدون ، بازیباز را به سال ۲۱۷۰ فرا می خواند.در جایی که بیشترین ، اتفاقات را به یاد شما می آورد . سختی های زندگی و اتفاقاتی که ، در زندگی شما می افتد . زمانی که سالیان سال ، از ترک زمین توسط ، انسان ها گذشته ، زمانی که دیگر همه چیز ، مانند گذشته نیست . و این شاید به این بستگی دارد که ، شما از آن چیزی که میخواهید ، چه به دست آورده اید . و بر روی سیاره سرخ ، حیات دارید یا خیر. سیاره ای پر از موجودات فضایی ، و جایی که برای زیست ، آماده نیست . اما انسان است دیگر ، هر جا که قدم بگذارد می بایست ، خرابی به وجود بیاورد! و این خرابی گریبان گیر ، همه آدم هاست . و هر کسی که به نحوی ، با این حوادث سر و کار دارد . فعالیت های داریوس ، باعث شده موجودات فضایی ، از آنها بترسند.

دانلود بازی Red Faction Armageddon

آنها یعنی انسان هایی که ، بر روی این سیاره جدید پا گذاشته اند . و میخواهند قلمرو آنها را ، تصرف کنند . از سیاره ای دیگر ، به مریخ حمله ور شوند ، اما این چیزی است که، شما شاید آن را یک زیست بوم ، و یک سادگی بدانید . و با استفاده از سلاح های جدید ، و کشف اتفاقات مهم ، آن را در گذشته و آینده گرد آوری کنید . تکامل یافته ، قسمتی را تحت سلطه در بیاورند. یعنی در حد و اندازه ای که مردم ، آن را یک تخیل و یک ابتذال ، خواهند دید . مردم از ترس جانشان ، به زیر خاک مریخ فرار کرده اند . اما چرا باید مردم ، به همچین تباهی برسند . این همان چیزی است که ، اتفاق افتاده است . و در آن جا برای خود پناه گاه هایی ، به وجود آورده اند.حال داریوس برای رهایی از عذاب وجدان ، و درد های که در ذهنش ، خطور کرده است و نمیتواند به خود ، اجازه فرار کردن بدهد . به خاطر کار ، اشتباهی که انجام داده ، اشتباهی بسیار ناگوار ، و نابخشودنی و نفرین های مردم که ، او را عامل تمامی بدبختی هایشان، و کشاندن موجودات بیگانه ، به سیاره مریخ می دانند، باید به تنهایی وارد میدان جنگی ، عظیم و خطرناک شود.

شخصیت پردازی و صحت فردی ، به کاراکتر داریوس سطحی بوده ، و در مورد او خیلی کم صحبت شده است . و اطلاعات خاصی در مورد چگونگی رشد ، و پرورش او به بازیباز، داده نمی شود.دلیل آن هم شاید ، عدم داستان شفاف و تصویر سازی درست است . دوی بسیار وراج و پر حرف بوده ، یعنی آنقدر صحبت میکند که ، شما را دیوانه کند و دیگر چیزی برای شما ، به جان نگذارد . یا هیچ گاه ساکت نمی ماند.Red Faction: Armageddon روایت خاصی ندارد و شما همواره باید ، به طور اتفاقی و یا انتخابی ، موجودات بی ریخت و بد شکل گنده دماغ را بکشید! ناگفته نماند ، شاید این چیزی نباشد که شما ، مصمم به انجام آن باشید . اما که داستان تک خطی ، باعث یک نواختی ، شاید دلزدگی ، برخی از مراحل و کسلی بازیکن ، خواهد شد؛ اما بدانید که همه این ها ، بعد از مدتی برای شما ، دشوار نیز خواهند شد . اما ساده بودن هم درآن ، وجود دارد . کمک کاری ها صورت گرفته ، به خوبی قابل رویت بوده ، یعنی شما میتوانید ، مقداری آن را ساده ببینید . چیزی که در شما از آن موقعیت، فراتر رفته اید. و باعث سرگردانی بازیباز ،در این کره خاکی قرمز ، می شود. این همان چیزی است که ، در همه زندگی خود ، به آن نیاز مند هستید . این ضعف در نسخه های پیشین ، نیز احساس می شد. چیزی که بهترین شکل و اندیشه را ، برای شما نشانه خواهد رفت.

دانلود بازی Red Faction Armageddon

گرافیک | افکت های برتر

یکی از بزرگ ترین ، مسائل حائض اهمیت، همین وجود کاری است که ، شما به مراتب آن را انجام میدهید . دست نخوردن گرافیک بازی، یکی از عوامل مهم در تصاویر سازی است.محیط هایی که بازی در آن جریان دارد، یعنی به طور موازی ، داستان را تعریف میکند . تنگ و بسته می باشند ، حالتی سرد و دلهره آور را احساس ، خواهید کرد . و بازیباز احساس می کند که ، شخصیت داریوس ، یعنی همان علم و منطق بازی اتفاقی است که ، شما آن را دوست خواهید داشت . در منطقه و فضای کوچکی قرار دارد ، این همان چیزی است که شما شاید ، در بیشتر پوشش زندگی خود ، در این سیاره خواهید دید . و نمی تواند آزاده به اطراف بروید.طراحی محیط بی روح بوده ، یعنی شما در آن اتفاقی را احساس نخواهید کرد ، چون خبری از دیگر انسان ها نیست و شما نیز در آنجا خاطره ای نداشته اید ، و یا خاطره بازی نکرده اید . پس و قتی به دور اطرافتان نگاه میکنید . هیچ چیزی نسیب شما نمیشود .و همه چی مرده ، به نظر می آید.اما شاید در ابتدا اینگونه به نظر برسد ، و چون شما حاصلی از آن نداشته اید . آن را زیاد ، به ذهن نخواهید سپرد .هیچ پوشش گیاهی ، خاصی وجود ندارد یعنی آبی نیست که گیاهی رشد کند . و شرایطی نیست که گیاه به رشدش ادامه بدهد. و شرایط یک سیاره به خاک و خون کشیده شده، را به خوبی نشان می دهد.

دانلود بازی Red Faction Armageddon

اما این توصیف اغراق آمیز ، به نظر می رسد . چرا که شما خود باید محصول خود را کاشته ، و آن را برداشت کنید . اما اگر به فکر محصولی بهتر هستید ، باید روش هایتان را عوض کنید . طراحی شخصیت ها سطحی بوده ، و هیچ منطقی پشت کارشان نیست . و هیچ انگیزه و هیجانی برای کشت و کشتار ، دیگر فضایی ها انجام نمیدهد و هیج شباهی بین ، دو شخصیت داریوس و الک نمی توان یافت. اما چرا اینگونه است . آیا داستان خوب روایت نشده است . بله به داستان و روایت کار های، شخصیت ها اهمیت داده نشده است . و مبارزه این شخصیت ها در داستان، توضیح داده نشده و تصویری از آن وجود ندارد . جزئیات صورت شخصیت اصلی بازی ، یعنی داریوس که فردی دور اندیش است. آن چنان عالی نیست و از بعد های متفاوت چهره و چیدمان صورت ، برخورد دار نیست . اما این را هم نمیشود انکار کرد که ، شخصیت ها پیوسته کارشان خوب است. و طراحان می توانستند، با انگیزه و دانش و یا پول بیشتر ، روی این بخش مهم ، بیشتر توجه داشته باشند ، یعنی در جایی که شخصیت ها پرو بال داده میشوند . و آنها را زنده میکنند ، تا شخصیتی عالی و مخاطب پسند را ارائه دهند . اما اگر هرگز اینطور نبود و یا اینطور نشد باز هم ، راه حل های وجود داشته است..

گیم پلی :

داستان بازی Red Faction Armageddon گیمر را به سال ۲۱۷۰ می برد. به زمان های آینده ، جایی که دیگر خبری از، انسان های کثیف نیست . جایی که زمین مدت هاست ، توسط ساکنین آن ترک شده است ، حال که دیگر ، همه چیز خراب و نازیباست . دیگر کسی فکرش هم ، به احیا زندگی در این سیاره قد نمیدهد. و دیگر امکان زندگی انسان ها ، بر روی آن فراهم نیست. چیزی که بالاخره باید ، اتفاق می افتاد ، اما دیر یا زود مسئله این است . انسان ها که به مریخ سفر کرده اند، شاید روزی را تصور میکردند که ، بتوانند با آرامش و امکانات خوبی ، در این سیاره زندگی کنند. و بیشتر موضوعات داستانی آن شاید ، برای همه دل انگیز نباشد و شما را به جایی برساند که ، شما آن را زیاد دوست نخواهید داشت . که چرا اینگونه و این شیوه است. حالا به دنبال ، به وجود آوردن شرایطی جدید ، شرایطی که شما آن را بهترین نوع و چیدمان داستانی ، خواهید دید .در یک محیط متفاوت هستند ، یک محیط که آن را ، میتوانید به آن قسمت از وجود و هستی لازم ببرید . اما گویا انسان هر جا می رود ، باید خرابی به بار بیاورد. و این ناشی از فکر همیشگی او هست .فکری که باید نابود شود . اما آیا نابود تفکر ، انسان ها را به موجوداتی زیبا و با تمدن ، تبدیل خواهد کرد .

دانلود بازی Red Faction Armageddon

فعالیت های نه چندان انگیزشی و مثبتی که ، از سوی داریوس میسون، شخصی که طی این همه سال ، مرتکب به اشتباهات ، رایج شده است . و شخصیت اصلی بازی ، صورت می پذیرد، این شخصیت به صورت ناخود آگاه ، در این مسیر قرار دارد . و این باعث جذب نیروی بیگانگان ، در منظومه شمسی می شود ، جایی که شما نمیتوانید ، با تخیلات در آن زندگی کنید . جایی که سختی ، نبود زندگی و تغییر چیزی که هست و چیزی که نسیت را ، مشاهده خواهید کرد . و آن ها تصمیم می گیرند تا یک بار دیگر ، و با تمام حال و اطلاعاتی که دارند به محل زندگی انسان ها ، حمله کنند. در هر صورت این یک رویه است که ، شما آن را دوست خواهید داشت . مردم از ترس جان خود به سمت پناهگاه ها ، حمله ور می شوند ، جایی که شما آن را ، مانند یک زندان یا یک متروکه خواهید دید . اما پنهان شدن در برابر موجودات خطرناکی که ، به مریخ آمده اند، کاری غیر ممکن می باشد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® XP
Processor: 2GHz Dual Core Processor (Intel Core 2 Duo or AMD Athlon™ X2) or higher
Memory: 2GB System RAM or more
Graphics: 320MB Video RAM, GPU w/ Shader Model 3.0 support, NVIDIA® GeForce® ۸۸xx series or better, ATI Radeon™ HD30xx series or better
DirectX®: ۹٫۰c
Hard Drive: 7.5 GB
Sound: 100% DirectX® ۹٫۰C compliant sound card or equivalent onboard sound

سیستم پیشنهادی :

OS: Microsoft® Windows® ۷
Processor: Any Quad Core Processor(Intel® Core i5 or AMD Phenom™ II X4) or 3.0+ Dual Core CPU
Memory: 4GB System RAM or more
Graphics: 1GB Video RAM, GPU w/ Shader Model 4.0 support, NVIDIA® GeForce® GTX 400 series or better, ATI Radeon™ HD5000 series or better
DirectX®: ۱۱
Hard Drive: 7.5 GB
Sound: 100% DirectX® ۹٫۰C compliant sound card or equivalent onboard sound


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Red Faction Armageddon

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۸٫۶ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *