مرسی دانلود

  • admin1
  • 14 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Bright Memory برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Bright Memory در نقش اکشن و ماجرایی شخص می باشد.

دانلود بازی Bright Memory

دانلود بازی Bright Memory

بازی Bright Memory یک بازی اکشن و ماجرایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت FYQD-Studio طراحی و ساخته و توسط شرکت FYQD-Studio منتشر شده است.در این بازی شما باید نقش یک زن کاوشگر را بر عهده دارید که باید توسط سازمانی به نام تحقیقات طبیعی به کار گرفته شده به قصد انجا ماموریت های که در طی بازی داستان با آنها مواجه هستیم.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Bright Memory برای کامپیوتر

یکی از بازی های اکشن و شوتر اول شخص در سال ۲۰۲۰ برای ویندوز و سیستم های خانگی منتشر شده است . تا این دفعه بسیاری از گیمر ها را به فضایی متحول کننده ببرد.با این بازی جذاب در خدمت شما هستیم و فوق العاده خوشحالیم که این بازی را معرفی میکنیم.این بازی از ترکیب فوق العاده اکشن در سال ۲۰۳۶ یعنی در آینده شما را روبه رو خواهد کرد . شما با یک شخصیت زن میتوانید با ترکیب مهارت هایتان و ترکیب شمشیر زنی و سلاح گرم دست به هر کاری بزنید.

دانلود بازی Bright Memory

شیلا شخصیت بازی شمشیری افسانه ای را که از دوران باستان به دستش می رسد را کشف میکند که در آن یک ماده جادویی وجود دارد که هر مرده ای را زنده میکند .
از این رو شما بهتر است که بدانید که با یک بازی ساده رو به رو نیستید و تمامی المان های بصری در بازی رعایت شده و شما با یک بازی سه بعدی خیره کننده رو به رو هستید که تا جای امکان میتواند شما را راضی کند.این همان چیزی است که در بیشتر بازی های شوتر اول شخص به آن احتیاح داریم . همه بتوانیم در درون آب غواصی کنیم . هم ماموریت های مختلفی را تجربه کنیم . از این رو میتوانیم یک تجربه درست و حسابی از یک بازی اکشن و ماجراجویی را به دست آوریم .

دانلود بازی Bright Memory

نقد فنی بازی Bright Memory برای کامپیوتر

خوب بهتر است بدانیم که بازی از حجم بسیار بالایی برخوردار نیست.شما نیاز دارید که خودتان تنظیم کننده و نظم دهند باشید و قدرت را در بازی به دست بگیرید . بیشتر از هر چیزی بتوانید خودی از خود نشان بدهید.شما میتوانید با مخلوقات باستانی در هر جایی مشغول به مبارزه باشید . چونکه زیبا تر از این برای یک بازی در نظر گرفته نخواهد شد.شما در لوکیشن های باستانی و شگفت آور و افسانه ای قدم قدم زنان به دنبال کشف معما های باستانی و از این قبیل چیز ها پا در دنیایی افسانه ای مردگان میگذارد . اما باید مراقب باشید که خودتان جانتان از دست نرود.

دانلود بازی Bright Memory

اما در این بازی ضعف های نیز وجود دارد از جمله ممکم است که باگ های ناگهانای به سراغ کار و کسب شما آید و نمیتوانید از پس ماموریت هایتان بر آیید و وقتی از پس ماموریت هایتان بر نیاید.نمیتوانید کاشف خوبی باشید . پس تمام تلاش خود را در بازی کنید تا به دام شیطان و تسخیر کنندگان نیفتید . از همه مهم تر شما هستید که باید خودتان را از شر این موجودات پلید و لاشخور نجات دهید .

راهنمای نصب :

فایل های فشرده را استخراج کنید.بازی را نصب کنید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64 Bit

Processor: i5-3470 INTEL or AMD Equivalent

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 660 or AMD Radeon HD 7770

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Bright Memory

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۴٫۲۶ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود آپدیت

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *