مرسی دانلود

  • admin1
  • 28 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Tannenberg برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Tannenberg در ژانر اکشن،جنایی و جنگی می باشد.

دانلود بازی Tannenberg

دانلود بازی Tannenberg برای کامپیوتر

بازی Tannenberg یک بازی اکشن،جنایی،استراتژیک و جنگی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت M2H, Blackmill Games طراحی و ساخته و توسط شرکت M2H منتشر شده است.یک بازی جنگی و جنایی است که در آن شما میتوانید منطقه لیتوانی اعزام شوید و این شروع جنگ های جهانی اول است که شما در آن با کشور های قزاق و اروپایی و دیگر کشور ها به جنگ خواهید پرداخت. این بازی از طیف قابلیت های زیادی برخورد است . که شما میتوانید به هر اندازه که میخواهید خود را به آن اندازه کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Tannenberg برای کامپیوتر

بازی Tannenberg یک بازی اکشن و جنگی محصول ۲۰۲۰ که با سبک بازی های اکشن و جنگی طرح ریزی شده است . در این بازی شما میتوانید به دسته بندی بازی های جنگ جهانی پی ببرید . در جایی که شما میتوانید به همان اندازه که میخواهید خود را در این بازی به آنچه که میخواهید نزدیک کنید . روش رد شدن از سیم های خار دار و مناطق جنگی هم شاید همینطور باشد . این بازی از آن دسته بازی هایی است که اگر نخواهید از آن استفاده کنید قطعا در مورد آن اشتباه کرده اید . چرا که وجود مراحل مختلف و فضای سازی جنگی و اکشن در بازی و بیشتر چیزهای که در این بازی مشاهده میکنید از آن دسته چیز های است که شما آن را یک استثنا خواهید دید و برای آن از ادامه آن میگوید مانند حمله کردن به خطوط دفاعی دشمن مانند یک سرباز جنگجوی بزرگ. یک بازی بزرگ اما در مقابله آنچه که فکر میکنید زیاد هم خوب به نظر نمی رسد در بیشتر مراحل اینطور به نظر میرسد که بسیاری از سربازن کنترل خود را در این بازی از دسته داده اند . اما شما با یک بازی جنگی طرف هستید که مهم ترین چیز در این بازی از انجام آن جنگیدن است و این کاملا بلامانع است.

دانلود بازی Tannenberg

نقد فنی بازی Tannenberg برای کامپیوتر

این بازی به همان اندازه که میخواهید خوب باشد به همان اندازه هم میتواند بد باشد . چرا که در بطن خود بازی زیاده روی و ادامه دادن آن میتواند به همان اندازه که نیاز است نشان دهنده چیزی باشد که به آن نیاز دارید و بیشتر چیز های که شما میدانید قوی تر از حالت عادی و معنوی آن عمل میکنند . یک بازی خوب و حرفه ای که فراتر از آنچه که شما تصور میکند شما را چند مرحله به جلو میکشاند.

دانلود بازی Tannenberg

در این میان بازی های انبوه و جنگی این بازی با بیشترین میزان نرخ و پیشروی شروع شده است . در این بازی بیشترین روایت ها از جنگهای جهانی اول است که کشور های چون ترکیه و عثمانی و دیگر کشور های آسیایی هم در آن حضور دارند . اما در این بازی به علاوه آنچه که فکر میکنید این بازی نیز میتواند به همان اندازه که میخواهد آسیب زا و غیر عملی باشد مانند پرتاب بمب بر روی سر دشمن و دیگر موضوعاتی که در این بازی حازه اهمیت هستند و نمیشود انکارش کرد. گرافیک در این بازی به آن اندازه که شما فکر میکنید نیست و ممکن است شما آن را زیاد احساس نکنید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما به آن خواهید رسید . این نشانه دهنده یک بازی خوب و موثر است شاید یک بازی خوب و جنگی بتواند نیاز شما را به افزایش حالت این بازی برساند . در بیشتر موارد آن چیزی که وجود دارد این است که بازی به خوبی عمل کند . یک بازی خوب و روان گسیخته فراتر از قبل . یک چیز بمب و اتمی که در آن شما میتوانید به خواسته های خود از یک بازی نزدیک شوید.

دانلود بازی Tannenberg

گرافیک سه بعدی بازی در این میان به آن اندازه می باشد که شما را راضی کند . این شما هستید که انتخاب کنید . بیشتر چیز های که شما در آن میتوانید به آن چیزی که میخواهید برسید و بیشتر چیز های که شما آن را خواهید دید و زندگی را در این جنگ ادامه خواهید داد . در بیشتر چیز های که شروع میشود آن را یک راه ادامه دار میبیند.

دانلود بازی Tannenberg

صداگذاری و افکت های صوتی در این بازی به همان انداه که شما به آن فکر میکنید شما را غربال خواهد کرد و این آن چیزی است که شما آن را مدنظر نخواهید داشت که بدانید برای چه زندگی خود را به جلو میکشانید و چرا در تاریکی بازی را انجام میدهید . این آن را به شما خواهد فهماند یک بازی خوب و حرفه ای که شما در آن به همان اندازه که میخواهید به همه ی آن چیز های که میخواهید می رسید.این بازی به آن دسته بندی و چیزی که شما میخواهید شما را نزدیک تر خواهد کرد . یک بازی که فراتر از آنچه که شما تصور میکنید خواهد بود

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8/10 64 Bit

Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Geforce GTX 960M / Radeon HD 7750 or higher, 2GB video card memory

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64 Bit

Memory: 16 GB RAM

Graphics: 4GB video card memory

DirectX: Version 11


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Tannenberg

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۰٫۵ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *