مرسی دانلود

5
  • hedar
  • 12 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 54 بازدید

دانلود بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD در ژانر اکشن،فکری می باشد.

دانلود بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD

دانلود بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD برای کامپیوتر

بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD یک بازی در نقش اکشن،فکری و سوم شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت SEGA طراحی و ساخته و توسط شرکت SEGA منتشر شده است.بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD یک بازی به سبک سرگرمی و حیوانات است . بازی دارای لول های گوناگونی است . شما با میمون های بازی میکنید که باید آنها در مسابقات و رفتاری های تمسخر آمیز پیروز بگردانید . یک گیم پلی سرگرم کننده که پر از حیوانات است که مدام جیغ میکشند.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD برای کامپیوتر

Super Monkey Ball Banana Blitz HD ، به طرز باورنکردنی ، اولین بازی Super Monkey Ball با استفاده از یک چوب آنالوگ در اندازه کامل از زمان GameCube است. بازی های ۳DS و Vita در این سری به چوب های کوچکتر و دقیق تر مشهور بودند ، اما بازی با DualShock 4 مانند بازگشت به خانه است. اصلی سوپر میمون توپ طراحی شده احساس را به استفاده از دقت و طیف وسیعی از حرکت، که کنترل گیم کیوب ارائه شده، اما تنها در حال حاضر سری بازگشت به خلوص از طراحی بازی اصلی است.

متأسفانه ، Banana Blitz HD برخی از مشکلات اصلی بازی Wii را حفظ کرده است – مبارزات وحشتناک رئیس ، طراحی سطح غیر تصوری ، اضافه شدن سوال برانگیز یک دکمه پرش – و تعدادی از موارد خاص خود را اضافه می کند. این یک بازی Monkey Ball را ایجاد می کند که نوید این سری را نشان می دهد و به شما یادآوری می کند که چوب آنالوگ چقدر می تواند به شما کنترل کند ، اما قادر به انجام آن نیست.

دانلود بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD

Super Monkey Ball Banana Blitz HD به شما ۱۰۰ سطح می دهد تا میمون خود را دور بزنید – همان ۱۰۰ ویژگی موجود در نسخه اصلی ، که با یک نسخه گرافیکی نیمه جان به روز شده و همچنان بازی را کمی قدیمی نشان می دهد. پس از انتخاب پستانداران دلخواه خود (هرکدام از آنها آماری متفاوت دارند که بر سرعت حرکت و ارتفاع پرش آنها تأثیر می گذارد) ، شما وظیفه دارید به ترتیب ۱۰ جهان را که از ۱۰ سطح تشکیل شده اند ، مقابله کنید. در هر سطح ، شما نیاز به غلتاندن و پریدن از طریق یک مرحله خیانتکارانه در انتهای هدف و بدون افتادن از لبه دارید ، و ۶۰ مرحله اول آسان است. این یک بازی بود که در ابتدا با در نظر گرفتن کنترل های حرکتی طراحی شده است و کاملاً واضح است که در آن بازی با یک چوب آنالوگ انجام می شود ، در آنجا امتیازاتی داده می شود.

نقد فنی بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD برای کامپیوتر

اما پس از آن ، برای یک اجرا کوتاه و درخشان – حول و حوش ششمین جهان ۱۰ سطح بازی – منحنی دشواری Banana Blitz HD به یک نقطه شیرین تبدیل می شود. پیچیده تر است بدون اینکه فاحش باشد یا ظاهرا ناعادلانه باشد و طراحی های سطح ابتکاری بیشتری داشته باشد. می بینید که میمون خود را از طریق چرخ های بزرگ چرخان ، برج های بالا ، سطح متوسط پیچ و خم مانند و مراحل دیگر عبور می دهید که احساس می کنند آنها از هدف و طراحی مشخصی برخوردار هستند. بهترین سطح این مجموعه اعمال متعادل سازی واقعی و استعاره ای است – شما باید بسیار مراقب حرکات خود باشید ، و سطح باید طوری طراحی شود که به بازی ادامه دهید ، با این باور که می توانید اشتباهات خود را درست کنید. Banana Blitz برای مدت کوتاهی به این تعادل دست می یابد و احساس می کنید یک تجربه مناسب کلاسیک از Monkey Ball استیکی که مهارت و صبر شما را تحت فشار قرار می دهد اما با رضایت از تسلط بر یک کار دشوار پاداش تلاش های شما را می دهد. متأسفانه ، این لذت دوام ندارد.

دانلود بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD

چند مرحله وجود داشت که مرا متوقف کرد و من را مجبور به تلاش مکرر کرد و اغلب این سطوح بود که از زمان انتشار Wii اصلی دوباره طراحی شده بود. در حالی که من کنترل های استیک را به کنترل های حرکتی برای این سری ترجیح می دهم ، این واقعیت که در ابتدا قرار بود این سطوح با در نظر گرفتن کنترل های حرکتی پخش شود ، تجربه کمتری راضی می کند – نسخه Wii منحنی دشواری بیشتری دارد. در اوایل بازی چالش های خود را به اندازه کافی برای تغییر کنترل تقویت نمی کند ، در حالی که بعداً احساس می شود بیش از حد تصحیح شده است ، و همچنین به این معنی است که مشکل می تواند نوسان کند – بعضی از سطوح بعدی هنوز بسیار ساده و بسیار راحت تر هستند کنترل های استیک در موارد دیگر ، سطوح به راحتی احساس می کنند که در طراحی خود از ظرافت کافی برخوردار نیستند و یا خطوط واضحی را از طریق آنها ندارند ، به ویژه مواردی که انجام پرش ضروری است.

دانلود بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD

هر ۱۰ سطح شما یک رئیس مبارزه می کنید ، که به طور یکنواخت خارج از محل احساس می شود. نبردهای رئیس معمولاً در میادین کوچک انجام می شود و میمون خود را با نقطه ضعیف و واضحی که باید به آن بپرد ، در مقابل دشمن قرار می دهد. در اینجا منحنی دشواری دور است. رئیس دوم بسیار دشوارتر از اکثر افرادی است که دنبال می کنند ، زیرا موشک هایی را شلیک می کند که برای هدایت مجدد باید از بالای آن پرش کنید ، این یک روند کاملاً ساده است. گفتنی است ، بهترین باس فایت مانند یک سطح استاندارد بازی می کند که در انتهای آن به جای گل ، “نقطه ضعف” دارد. در غیر این صورت ، این مبارزات کاملاً مغایر با موضوع Monkey Ball هستند.

دانلود بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD

بازگشت Super Ball Monkey Ball بسیار دوست داشتنی است ، اما Banana Blitz HD ویترین خوبی از کارایی سریال نیست. این بازسازی یک بازی است که در ابتدا برای یک هدف کنترل و کنترل بسیار متفاوت طراحی شده است و تلاش های انجام شده برای به روزرسانی آن برای سال ۲۰۱۹ باعث شده است که یک بازی کمتر انجام شود. شرم آور است ، زیرا درخششی از آنچه باعث جذابیت این مجموعه شده باقی مانده است و همین کافی است تا ما را امیدوار کند که روزی ورود جدیدی بدست آوریم که به درستی سریال را به ریشه های خود بازگرداند.

دانلود بازی Super Monkey Ball Banana Blitz HD


حداقل سیستم :

OS: Windows 8.1 64-bit
Processor: Intel Core i3-2100 or higher
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX550Ti or Radeon HD 5770
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel i3-2100 or higher
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX750Ti or Radeon HD 7770
Storage: 2 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Super Monkey Ball Banana Blitz HD

حجم: ۸۵۸ مگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود فایل فیکس

فایل فیکس برای گیم پد را دانلود کرده و اکسترکت کنید. محتوای درون پوشه FiX را به محل نصب بازی، فولدر SMBBBHD_Data\Plugins منتقل کنید.

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *