مرسی دانلود

  • admin1
  • 06 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Hitman Game of The Year Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Hitman Game of The Year Edition در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Hitman Game of The Year Edition

دانلود بازی Hitman Game of The Year Edition برای کامپیوتر

بازی Hitman Game of The Year Edition یک بازی اکشن،شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Io-Interactive طراحی و ساخته و توسط شرکت Square Enix منتشر شده است.یک بازی اکشن و شوتر در سبک تک تیر انداز است که شما را در نقش یک آدمکش حرفه ای در انواع مکان های فوق العاده هیجانی و زیبا قرار خواهد داد . شما در این بازی با بیش از ۸۰۰ ماموریت بسیار فوق العاده و حرفه ای سر و کار دارید و این شما هستید که باید بدانید که چگونه این بازی را به سرانجام خوبی برسانید . یکی از بازی های اکشن و برتر سال.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Hitman Game of The Year Edition برای کامپیوتر

بازی Hitman Game of The Year Edition یک بازی تیراندازی سبک اول شخص است که توسط استودیو بازی سازی Io-Interactive A/S, Feral Interactive ساخته و طراحی شده است . بیشتر موضوع داستانی و روایتی بازی در مورد شخصیتی است که شغل و حرفه ای او کار پاکسازی است و به قولی او یک هیتمن حرفه ای به شمار می رود . از این رو که پیشه و شغل او در این کار است و شما نیز به عنوان کنترل کنند و متصدی نقش او هستید باید برای کسب مهارت های بیشتر و امتیازات و رد کردن لول ها و بقا به او در این بازی یاری برسانید تا بتوانید چیزی های که مورد نیازتان است را به دست آورید . این بازی از پتانسیل بسیاری بالایی برخوردار است . این همان چیزی است که شما به آن نیازمند هستید و واقعا آن را درک خواهید کرد.

دانلود بازی Hitman Game of The Year Edition

یک بازی خوب جامع و قابل قبول که به آن نیاز خواهید داشت . چرا که در مراحل متفاوتی هستید و به چیز دیگری غیر از آن نیاز نخواهید داشت . این بازی از آن دسته بازی های است که شما تا جای امکان آن را بر عهده خواهید داشت . مانند یک مامور و یا یک چیز که شما آن را زیاد متوجه شده اید . و شاید آن را چندان دلپذیر و خیره کنند نبینید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما میتوانید سطح مهارتی خود را بالا و بالاتر ببرید . شما میتوانید اشخاص زیادی را با دوربین تفنگ خود زیر نظر قرار بدهید و بعد از مدتی فکر و موقعیت یابی درست به مغز و یا قلب او شلیک کنید و از این رو شما میدانید که با یک بازی ساده و کاملا آزادانه رو به رو هستید و این شما را به همان اندازه و موضوع قوی نگه خواهد داشت . همین که شما در این بازی بتوانید مراحلی که موضوعات مختلف را در خود دارد را پشت سر بگذارید به خودی خود اتفاق خوبی را پشت سر گذاشته اید.

نقد فنی بازی Hitman Game of The Year Edition برای کامپیوتر

بازی Hitman Game of The Year Edition یک بازی تیراندازی سبک اول شخص است که توسط استودیو بازی سازی Io-Interactive A/S, Feral Interactive ساخته و طراحی شده است . بیشتر موضوع داستانی و روایتی بازی در مورد شخصیتی است که شغل و حرفه ای او کار پاکسازی است و به قولی او یک هیتمن حرفه ای به شمار می رود . از این رو که پیشه و شغل او در این کار است و شما نیز به عنوان کنترل کنند و متصدی نقش او هستید باید برای کسب مهارت های بیشتر و امتیازات و رد کردن لول ها و بقا به او در این بازی یاری برسانید تا بتوانید چیزی های که مورد نیازتان است را به دست آورید . این بازی از پتانسیل بسیاری بالایی برخوردار است . این همان چیزی است که شما به آن نیازمند هستید و واقعا آن را درک خواهید کرد . یک بازی خوب جامع و قابل قبول که به آن نیاز خواهید داشت . چرا که در مراحل متفاوتی هستید و به چیز دیگری غیر از آن نیاز نخواهید داشت.

این بازی از آن دسته بازی های است که شما تا جای امکان آن را بر عهده خواهید داشت . مانند یک مامور و یا یک چیز که شما آن را زیاد متوجه شده اید . و شاید آن را چندان دلپذیر و خیره کنند نبینید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما میتوانید سطح مهارتی خود را بالا و بالاتر ببرید . شما میتوانید اشخاص زیادی را با دوربین تفنگ خود زیر نظر قرار بدهید و بعد از مدتی فکر و موقعیت یابی درست به مغز و یا قلب او شلیک کنید و از این رو شما میدانید که با یک بازی ساده و کاملا آزادانه رو به رو هستید و این شما را به همان اندازه و موضوع قوی نگه خواهد داشت . همین که شما در این بازی بتوانید مراحلی که موضوعات مختلف را در خود دارد را پشت سر بگذارید به خودی خود اتفاق خوبی را پشت سر گذاشته اید.

دانلود بازی Hitman Game of The Year Edition

داستان بازی در زمانی و مدتی ممکن است که چندان روایت جذاب و خیره کنند ه ای نداشته باشد و این ممکن است که برای شما که اهل گیم طولانی باشید و به داستان سازی های متعدد علاقه داشته باشید . کمی دلسرد کننده به نظر آید . چون این بازی یک بازی اکشن است که زیر شاخه آن را سبک تک تیراندازی پوشش میدهد . پس از این رو شما با محیط های مختلف و ماموریت های متفاوت سر و کار دارید و خبری از داستان سرایی و موضوعات اتفاقی و جنجالی نخواهد بود . اما ممکن است که کارگردان بازی ساز این را به آن جهت که بازی موجود نیاز به حالت ویدئویی و سینمایی و دیالوگ داشته باشد.این را برای بازی روایت کند . آن زمان ممکن است که شما اتفاق یا رخ دادی را در این بازی احساس کنید . که کمتر هم پیش خواهد آمد که چنین روایت های وجود خواهد داشت . در هر صورت به آن اندازه که دوست دارد میتوانید بازی کردن را شروع کنید و آن را به جایی برسانید که لازم است . اما این بازی در خور ستایش برای شماست و این شما هستید که بازی را بازی میکنید و به آن رنگ و بو خواهید داد . هر چقدر هم که من منتقد آن را ستایش و تعریف کنم نمیتوانم آن را برای شما یک نقد تغییر دهنده افکارتان کنم . تصمیم با گیمرر است که چگونه داستانی را از این بازی طلب کند و چه چیزی را از درون مایه این بازی بخواهد.

دانلود بازی Hitman Game of The Year Edition

این بازی همان چیزی است که شما واقعا به آن فکر خواهید کرد . در هر صورت تعامل سینمایی نیز در این بازی مشهود است و این بازی به خوبی به شیوه سینمایی و درست آن ساخته و پرداخته شده است . و شما با یک بازی خوب و ایده آل محور رو به رو هستید . همچنین این بازی از آن دسته بازی هایی است که شما آن را در نقش اکشن احساس خواهید کرد .
گرافیک خوب و قابل قبول از بعد ها متفاوت داستانی و شکل روایت بازی به خوبی مانند تصاویر گرافیک شده و بصری خوب نشان داده میشوند . حداقل برای کسی که میخواهد فقط به تماشای این بازی بشینید و آن را برای خود تماشا کند . در هر صورت این شما هستید که انتخاب کننده این بازی هستید و میدانید که چه چیزی از گرافیک این بازی میخواهید . یک بازی خوب و نرم و منعطف که اگر ۱۰۰ بار آن را بازی کنید و ممکن است در جایی در بازی کردن از آن خسته نشوید .چرا که بازی به اندازه کافی خوب و قابل باور است . یک بازی ایده آل و حرفه ای که در آن به همان چیزی که لازم است برسید و بخواهید آن را به همان شیوه نشان بدهید.

دانلود بازی Hitman Game of The Year Edition

گیم پلی خوب و قابل باور در هر صورت به آن نیاز خواهید داشت و نمیتوانید آن را فراموش و یا آن را کنار بگذارید . این بازی به همان اندازه که لازم است تا جای امکان به آن چیزی که شما میخواهید شما را خواهد رساند و در هر زمان و بازه ای چیزی است که شما آن را کنترل کنید . این همان چیزی است که در هر صورت از آن زمان لازم به آن خواهید رسید . این بازی به همان مقدار که وقت بر روی تعویض خشاب تفنگتان میگذارید خوب و موثر است . این شما هستید که تعیین مکنید چه تجربه گیم پلی در ماموریت های متفاوت یک هیمتن را به دست آورید . یعنی میتوانید هیتمن یک فرد بالا رده باشید و یا فقط بخواهید افراد کم اهیمت را از بین ببرید . همه موضوع به شما برخواهد گشت . ولی در هر صورت این شما هستید که میخواهید به آن چیزی که نیاز هست برسید . یک بازی خوب و ایده آل محور.

صدا و موسیقی بازی در هر لحظه میتوان شوک و هیجان یک بازی شوتر را به شما نشان دهد . زمانی که هیتمن شما ماموریتش لو میرود . یا شما با خطا و اشتباهی خود را به دام می اندازید . و همه اینها بلاهای طبیعی هستند . نه بلاهای آسمانی که مانند شهاب سنگ بر سر شما فرود آینند ..
به همین منوال شما میتوانید به آن زمان که نیاز هست نزدیک شوید و خود را تا سطح معقولی به بالا ببرید . به بالاترین نقطه ای که باید باشید و توان آن را داشته باشید . در نظر گرفتن این موضوع یک موضوع بسیار کاربردی است . چون خود موسیقی بازی از اهمیت فراوانی برخوردار است و این به روند و شکل گیری یک بازی خوب و ایجاد حس و هیجان اصلی در بازی شما یاری خواهد رساند.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: OS 64-bit Windows 7
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: OS 64-bit Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
Processor: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Hitman Game of The Year Edition

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲۳ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱ | دانلود پارت ۱۲

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *