مرسی دانلود

  • admin1
  • 27 سپتامبر 20
  • بازی کودکان

دانلود بازی Gigantosaurus The Game برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Gigantosaurus The Game در ژانر ماجراجویی و کودکانه می باشد.

دانلود بازی Gigantosaurus The Game

دانلود بازی Gigantosaurus The Game برای کامپیوتر

بازی Gigantosaurus The Game یک بازی ماجراجویی و کودکانه برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت WildSphere طراحی و ساخته و توسط شرکت Outright Games LTD منتشر شده است.یک بازی مهم و قابل تامل می باشد که در آن شما میتوانید به آن اندازه که میخواهید به ماجراجویی و گشت و گذار بپردازید . شما در این بازی نقش های را بر عهده دارید که میتوانید آنها را آنگونه که دوست دارید انجام بدهید . یکی از مهم ترین جریان های بازی همراهی با دوستانتان است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Gigantosaurus The Game برای کامپیوتر

بازی پیش رو ساخته شرکت Outright Games LTD از سری بازی های ماجراجویی و کودکانه است که شما در یک بازی دو بعدی میتوانید آنها را تجربه کنید و آنقدر هم زیبا و زیاد که دیگر جایی برای آن چه که میخواهید به دست خواهید آورد . این بازی از بازی های فوق العاده و حرفه ای است که شما آن را درک خواهید کرد برای چه چیزی آن را بازی خواهید کرد . یک بازی فوق العاده کودکانه که آن را شما به سادگی درک خواهید کرد . این بازی از آن دسته بازی های است که به راحتی آن را درک خواهید کرد . ساختار بچگانه این بازی به شیوه ای خیلی عالی و حرفه ای خوانده شده است مانند یک موزیک بی کلام . در هر جایی از این بازی شما میتوانید مراحل زیبایی را حل کنید مانند یک پازل اما بدانید در این بازی شما از تپه های بزرگ و کوچک عبور میکنید و میتوانید امتیاز های مورد نیاز خود را جمع آوری کنید . به این ترتیب شما با یک گرافیک فوق العاده و زیبا و شفاف سر و کار دارید . به همان اندازه که میخواهید میتوانید آن را به اشتراک بگذارید.

دانلود بازی Gigantosaurus The Game

نقد فنی بازی Gigantosaurus The Game برای کامپیوتر

شاید این بازی از آن دسته بازی های باشد که بتواند شما را ساعت ها سرگرم کند . یا برعکس آن چیزی که شما تصور میکنید یک راه حل خوب و جامع برای چیزی که میخواهید آن را کاهش یا افزایش بدهید . این بازی به همان چیزی که میخواهید شما را میرساند . یک تصور بچگانه که شما را مانند گذشته لطیف ، ماجراجو و زیبا نشان میدهد . این بازی از آن دسته بازی های است که ممکن است که شما را در هر ثانیه از چیزی که هستید دل آشفته کند . اما هیچوقت شما را از آن چیزی که میخواهید نمی رنجاند . یک بازی استثنایی که داری گرافیک پویا و بصریات شفاف است . در این بازی شما میتوانید چیزی را مشاهده کنید که آن را زیاد از حد و معمول دوست دارید . این بازی از آن چیزی که شما فکر میکنید فراتر که نه بهتر از آن رفته است.

دانلود بازی Gigantosaurus The Game

در بازی شما مراحل زیادی از انواع مراحل مانند : پریدن از روی سکو ها ، یا غلت خوردن ، یا پرش های ناگهانی را تجربه خواهید کرد . سیستم صوتی بازی گیرا و شفاف عکس العمل ها را جواب خواهد داد و شما در این بازی ماجراجویی چیزی را کم و کم نقص نخواهید دید . بیشتر بازی حول محور کاراکتر های اصلی بازی هستند که چهار دایناسور احمق و یا خود شیفته هستند که میخواهند با هم دیگر دوست باشند و مسیر رو به رو را ادامه بدهند .آنها مسیرشان را ادامه خواهند داد . و این آن چیزی است که شما آن را خواهید دید . مانند چیزی که از آن لذت برده اید و یا به شدت از آن بدتان آمده است.

دانلود بازی Gigantosaurus The Game

این بازی به هر نحوی کمک کننده روابط دوستی بین شخصیت های بازی است . شخصیت های که در این بازی بچگانه هستند و شما را ساعت ها سرگرم نگه خواهند داشت . در این بازی به هر شیوه ای که بخواهید مانند یک کودک خردسال میتوانید به آنجایی که میخواهید بروید و آن را زندگی کنید . دلیل اصلی زندگی کردن مانند امروز شما است و پیروزی یعنی خستگی ناپذیر بودن و عدم تحرک در بازی خستگی شما را افزایش خواهد داد.

دانلود بازی Gigantosaurus The Game

گیم پلی خوب بازی در کنار سادگی و یکسان بودن مراحل به شما در تصمیم گیری در این بازی کمک خواهد کرد . چرا که در این بازی شما میتوانید به آن اندازه که میخواهید به چیزی که در ذهن شما میگذرد نزدیک شوید . یک حالت خوب و اما بد و شاید زیاد نابود کننده و این همان چیزی است که در بازی های ساده و ماجراجویانه به آن نیاز داریم . زندگی کردن و تجربه آن به صورت ماشینی و مجازی مانند بازی های رایانه ای.

دانلود بازی Gigantosaurus The Game

بازی داری مراحل کامی است و شما میتوانید شخصیت های بازی را نیز ارتقا بدهید مانند شخصیت دایناسور و یا میمون ، بیشتر حالت های باز رایگان و غیر رایگان هستند که شما با تلاش بیشتر میتوانید آنها را به دست آورید . این بازی به آن اندازه خوب و جامع و حرفه ای عمل میکند که شما را تا سر حد مرگ شاد و خوشحال از این بازی نگه میدارد . این بازی شما را به آن چیزی که میخواهید می رساند . در یک کلام بازی به دلیل ساده بودن و حجم کم یک بازی خوب و گیراست که در هر زمانی به شما کمک خواهد کرد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 / 8 / 7
Processor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8150 3.6GHz or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 550 Ti / Radeon HD 6790 2GB VRAM*
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard

سیستم پیشنهادی :

OS: 64 bit Windows 10 / 8 / 7
Processor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 960 / Radeon HD 7950 3GB VRAM*
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX compatible soundcard


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Gigantosaurus The Game

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۵۸ گیگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *