مرسی دانلود

  • admin1
  • 18 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی My Friend Pedro برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی My Friend Pedro در ژانر اکشن می باشد.

دانلود بازی My Friend Pedro

دانلود My Friend Pedro برای کامپیوتر

بازی My Friend Pedro یک بازی اکشن برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت DeadToast Entertainment طراحی و ساخته و توسط شرکت Devolver Digital منتشر شده است.بازی My Friend Pedro یک بازی در سبکی عجیب و خشن ، که داستان مرد مرموزی را روایت میکند . که با یک موز ارتباط عجیب دارد . این مورد عجیب به این موز مربوط است که آن را شاید یک روایت نه چندان پیچیده ، بلکه یک روایت درست و عقلانه دارد. این مرد مرموز از یک موز برای کشتن آدم ها دستور میگرید ! بله یک موز ! بله جالب اینجاست که در همین هنگام . برای حالی بهتر باید خود و شرایطتان را در نظر بگیرید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی My Friend Pedro برای کامپیوتر

در ابتدا لازم می‌دانم ، بلکه کاملا لازم میدانم ، که بسیاری از موارد را برای خودم بگنجانم .نکته‌ای بسیار مهم ، نکته ای که شاید بسیار جالب توجه باشد . آن هم این است که این را برای روشن سازی بیان کنم. بله یک روشن سازی مفید و خالی از هر گونه تفکر … بسیاری معتقدند ، بله بسیاری این حس را دارند . بازی‌هایی که توسط تیم‌های کوچک ، بله تیم های که قدرت زیادی را در خود احساس نمیکنند و مستقل ساخته می‌شوند . بله این استقلال و یکتاپرستی است . باید با لطافت بیشتری با آن‌ها برخورد شود. بله یک لطافت جدی و شاید زیبا… این مورد در عین درست بودن، بله در عین ساز و کار درست . حقیقتی مهم را فراموش کرده است: بله حقیقتی که شاید زیاد هم مورد انتظار نبوده است. در نقد و بررسی یک بازی در عین توجه ، بله توجه ای که شاید زیاد آن را متوجه نبوده اید. به نحوه ساخت آن باید ، توجه ویژه ای داشت. به آن اثر به عنوان یک اثر هنری نگاه شود.بله یک اثر فوق العاده و خیره کننده و بر اساس آن هم بررسی شود; اما این آن چیزی است که شاید شما دوست داشته باشید . یعنی در نهایت عدل ، بله در نهایت شرایطی که بررسی آن انجام شده است.

دانلود بازی My Friend Pedro

باید تمام نقاط قوت و ضعف ، بله نقاطی که شما آن را مشاهده میکنید. یک بازی بیان شود. بله یک بازی که خالی از هیجان نخواهد بود. حال چه آن بازی توسط یک تیم بزرگ و مستقل و حرفه ای ساخته شده باشد یا یک نفر. اما این نکته که پیش رو است .نکته‌ای که اهمیت دارد . بله یک نکته ی اساسی و غیر قابل باور ، همین این است که بعضی از ضعف‌ها برای یک بازی AAA در نتیجه‌گیری کلی از بازی هم اهمیت دارند، بله یک نتیجه گیری که شاید جنبه بهتری داشته باشد. اما برای عنوانی ساخته شده که شاید زیاد هم مورد قبول نیست . توسط تیمی مستقل خیر. نه برای پیشرفت و اندازه گیری که شاید وجود آن را لازم میدانید ، اما این همان چیزی است که شما برای آن همیشگی بودن را تجربه خواهید کرد. وظیفه رسانه گیمفا بیان و بررسی تمام جنبه‌های بازی است . این جنبه ها شاید زیاد هم دور از انتظار نباشند .تا در نهایت انصاف بتوانیم ، بله نهایت انصافی که شاید بتوان آنها را به بهترین شیوه مشاهده کرد . به قضاوت نهایی شما کمک کنیم. بله قضاوتی که تصمیم آن سخت نیست.

دانلود بازی My Friend Pedro

نقد فنی بازی My Friend Pedro برای کامپیوتر

My Friend Pedro نام یک بازی اکشن خونین و جذاب ، بله یک بازی که با تفاوت و آن چیزی که کنار آمده است . تفاوت چشم گیری دارد . بله این تفاوت نشان دهنده یم سری قوانین خاص است . با چاشنی موزها و گلوله ها می باشد.بله گلوله هایی که شاید برای همیشه سرزندگی را تجربه کنند. که به تازگی منتشر شده ، بله به تازگی و شاید بهترین لحظه هایی امروزی ، و توانسته با کسب نمرات فوق العاده ، بله نمراتی که زیاد جالب نبوده است. به یکی از بازی های خوب مستقل امسال تبدیل شود. بله یکی از بازی های همیشگی و متفاوت . کسب نمره ی میانگین ۸۱ درصد ، بله این نمره تا جایی که شاید زیاد هم دور از انتظار نباشد . در متاکریتیک و نمره ی فوق العاده ۹ از ۱۰ در فروشگاه استیم ، بله یک فروشگاه فوق العاده که آن را دوست خواهیم داشت . آن هم در حالی که تنها ، بله تنها به یک مورد ختم شده بود. یک روز از انتشار بازی گذشته است. یک روز که این بازی را با بهترین حالت نشان داده است. نشان می دهد که سازندگان بازی ، بله سازندگانی که به راستی بسیار عالی عمل کرده اند . چقدر خوب کار خودشان را به انجام رسانده اند. بله این همان کاری است که شما آن را مشاهده میکنید.

دانلود بازی My Friend Pedro

در جریان کنفرانس دیوانه‌وار ، بله یک کنفرانس که شاید زیاد هم مورد توجه و مورد قبول نبوده است و عنوان جذاب سال گذشته‌ی شرکت دیوالور دیجیتال بود ، بله یک عنوان بسیار شاخص و حرفه ای ، که شاهد معرفی یک بازی دو بعدی، بله یک بازی دو بعدی و کاملا شفاف است. اکشن، خونین و سریع با نام My Friend Pedro (پدرو، دوست من) بودیم . بله یک دوست خوب و کاملا قوی ، که توانست توجه هواداران بازی‌های این سبک را جلب کند.بله هوادارنی که زیاد هم مرموز به نظر نمی آمدند. My Friend Pedro باله‌ای خشن است که در کنار پیچیدگی زیاد بر این موضوع واقف شده اند . در کنار روایت داستانی ، بله یک روایت همیشگی و بهینه ، با تکیه بر موضوع مهاجرت، بله موضوعی که همیشه پیشکش آن بوده اید. تلاش‌های مردی را نشان می‌دهد،بله مردی که شاید زیاد او را دیده باشید. که به‌دستور یک موز،بله یک موز دیوانه و شرور، آدم‌های سر راهش را از مسیر برمی‌دارد!

همانطور که «مای فرند پدرو» این بازی خاص و جادویی ، درجهت ارائه‌ی یک اکشن سریع، جذاب و کم‌نقص مانند : بازی‌هایی همچون کاتانا زیرو و هاتلاین‌میامی تلاش می‌کند، بله تلاشی که در خور ستایش است . در مسیر روایت ماجراهایش، بله ماجراهایی که زیاد هم دور از انتظار نیستند. با معماهایی از جنس پلتفرمینگ ، بله معماهایی که برای آنها یک چالش بزرگ را به وجود آورده است. و چالش‌هایی که با استفاده‌ی بهینه از قوانین فیزیک حل می‌شوند، بله قوانینی که شاید زیاد هم دور از انتظار نیستند . ذهن شما را به‌چالش خواهد کشید. ذهنی که شاید شما را قوی تر کند.

دانلود بازی My Friend Pedro

مثل کاتانا زیرو، در این بازی یک حالت ویژه با نام «فوکِس» در اختیار شما قرار داده می‌شود ، بله یک حالت قوی و تکنیکی ، و با کمک آن می‌توانید زمان را آهسته و دشمنان را از سر راه بردارید. بله دشمنانی که برای شما زیاد هم دردسر ساز نیستند.

استفاده هم‌زمان از دو تفنگ ، بله دو تفنگی که زیاد جذاب نشده اند و باز بودن دست گیمر، گیمری که برای آن در تلاش بوده اید . در هدف‌گیری با هرکدام ، بله هر کدام از آنها که برای آنها تلاش کرده اید . از دست‌های کاراکتر بازی ، بله کاراکتری که نیاز بوده ، آن را به حواشی و مسخره بازی بکشانید . آن‌هم به‌صورت هم‌زمان، بله زمانی که شما آن را نیاز داشته اید. از مواردی است که دنبال‌کنندگان، بله کسانی که به دنبال آن هستند. صنعت بازی را برای این اثر هیجان‌زده کرده است.

دانلود بازی My Friend Pedro

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
Processor: Intel Core i3-530 (2 * 2930) or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GT 440 (1024 MB)
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
Processor: Intel Core i3-4160 (2 * 3600) or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760 (2048 MB)
Storage: 4 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر My Friend Pedro

حجم: ۱٫۱۲ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

=====

دانلود ترینر نسوز

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *