مرسی دانلود

  • admin1
  • 27 اکتبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی Celeste برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Celeste در ژانر ماجرایی و دوبعدی می باشد.

دانلود بازی Celeste

دانلود بازی Celeste برای کامپیوتر

بازی Celeste یک بازی در نقش ماجرایی و دو بعدی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Matt Makes Games Inc طراحی و ساخته و توسط شرکت Matt Makes Games Inc منتشر شده است.بازی Celeste عنوانی ماجراجویی ، هیجان انگیز و کاملا مناسب برای پلتفرمر های دوبعدی است. بله پلتفرم هایی که دیگر شاید به آخرین مرحله رسیده اند. که داستان آن درباره دختری به نام Celeste است. بله دختری که شاید زیاد هم به چشم نیامده است. که برای مبارزه با دیو‌ها ، بله برای مبارزه و ایجاد هماهنگی و رعب و وحشت شدید آن را انجام داده اید . به سوی کوه باستانی می‌رود. اما در این مسیر نیز با سختی هایی نیز مواجه میگردد. این بازی به کارگردانی Matt Thorson می باشد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Celeste برای کامپیوتر

همان‌طور که اشاره شد، بله همانجوری که شما متوجه هستید تا جایی که میخواهم این موضوع را شفاف و خیره کننده برایتان عنوان کنم . زیاد از این موضوع دلگیر نشده باشید. شاید در ابتدا داستان خیلی در بازی خودش را نشان ندهد ، ولی نشان داده لوح اصلی داستان به این مفهوم و یا تصور باطل نخواهد بود. اما به مرور زمان، با توجه به رویکرد زمانی ممکن و انجام یک سری از کار های جلو رفته … بازی روایتی واقعا عالی و حتی تاثیرگذار تقدیم‌تان می‌کند. روایتی که بی شک برای شما نیز هیجان انگیز و ترقی آمیز است. و شما را بیش‌تر با لایه‌های شخصیتی پیچیده ، بله لایه هایی که زیاد هم در چشم شما خاموش نیستند.

دانلود بازی Celeste

کاراکترش و همچنین دلایل او برای صعود ، بله دلایلی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است. به این کوه آشنا می‌کند. راستش را بخواهید، Celeste یک شبیه‌ساز عالی از کوهنوردی است! بله یک شبیه ساز ک توانایی بالایی را در خود احساس میکند . نه اینکه مثلا در طول بازی جزییات صعود ، بله جزئیاتی که زیاد هم دور از توجه قرار نگرفته است. به یک کوه با تمام دقت نمایش داده می‌شوند، بله این همان چیزی است که شما در هر زمانی آن را متوجه میشوید. بلکه منظورم آن تاثیر روحی و روانی است.

بله تاثیری که هنوز هم جریان هایی را خواهد ساخت که بسیار تاثیر گذار و واقعه گرایانه است . که کوه‌نوری می‌تواند در شخص داشته باشد. بله کوه نوری که هر کسی بتواند با امکانات کم و اندیشه درست آن را به جلو ببرد. نمی‌دانم تا به حال این شانس را داشته‌اید . بله شانسی که برای شما قابل ستایش باشد .که صبح خیلی زود ، بله صبح که از زمانی آمده است که شما را در یک چشمه رها میکند. در فصل برفی به کوه‌نوردی بروید یا نه، میخواهید واقعا این کار را انجام بدهید. اما کافی است در سکوت و آرامش عجیب ، بله سکوت و آرامشی که برای هر کسی فراهم است . یک کوه پوشیده از برف ، بله یک کوه که کاملا شما با آن در تعامل هستید . بدون هیچ همراهی قدم بزنید. بله همراه و هم کسی که برای شما جذابیت داشته باشد.

دانلود بازی Celeste

تا به طرز عجیبی یک فرصت عالی برای خود‌شناسی ، بله یک فرصت درست و کاملا بهینه شده . بیش‌تر به دست بیاورید. Celeste توانسته این موضوع را در قالب یک بازی به تصویر بکشد . بله یک بازی که شما بیشترین میزان از یک نرخ را برای متوجه شده اید و مدلین همان شخصیتی است که ، بله به مدت طولانی و زمان زیاد هم مورد تایید و توجه هر کسی قرار گرفته است. انگار یک روز صبح از خواب بیدار شده ، بله یک روز که زمان آن زیاد هم دور از انتظار نبوده است و برای اینکه از تمام مشکلات ، بله برای زمان هایی که خیلی هم جذابیتش را از دست نداده است و رنج‌هایش رهایی پیدا کند، اما این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. تصمیم گرفته تا حتی بدون مهارت خیلی زیاد به دل کوه بزند. این آن چیزی است که شما آن را فرا خور خود خواهید دید.

نقد فنی بازی Celeste برای کامپیوتر

از طرف دیگر، علاوه بر شخصیت پردازی خوب کاراکتر‌ها، بله شخصیت هایی که زیاد هم دور از انتظار نبوده است . خود داستان بازی هم ، بله خود داستان نیز این جنبه را برای شما نیز تحریف خواهد کرد ..حرف‌های زیادی برای گفتن دارد ، بله حرف هایی که زیاد هم مورد تایید نبوده است و در طول تجربه بازی، سوالات بسیار زیادی مثل اینکه ، انگار شما زیاد با این قضیه آشنا نبوده اید . در نهایت سفر مدلین به کجا ختم خواهد شد . بله چه قسمتی و به کدامین مسیر که هر کسی آن را نخواهد دانست. یا موارد دیگر در ذهن‌تان شکل می‌گیرند. موادری که منجرب به اتفقات قدرتمندی خواهد شد. همچنین آنقدر در حین بالا رفتن از این کوه اتفاقات عجیب و غریبی را مشاهده خواهید کرد. بله اتفاقاتی که زیاد دور از انتظار نیستند. که در نهایت، به حرف‌های همان پیرزن عجیب ، بله پیرزنی که انگار قصه های خوب و بزرگی را در اختیار خود دارد . ابتدای بازی خواهید رسید که می‌گفت در کوه سلست، چیز‌هایی را خواهید دید که نمی‌خواهید ، نه اینکه آن را نخواهید دید . نه . ولی نه چندان برای تجربه آن به فکر زیادی احتیاج نخواهید داشت و اتفاقاتی را تجربه خواهید کرد که باور کردن‌شان سخت خواهد بود. بله باور کردن آن کار سخت و دشواری نخواهد بود…

دانلود بازی Celeste

Celeste عنوانی ماجراجویی و پلتفرمر دوبعدی است . بله یک عنوان که با همه مدل ها و ساختار هایی که در خود دارد میخواهد همه چیز را در یک عنوان بلامانع جای بدهد. که داستان آن درباره دختری به نام Celeste است که برای مبارزه با دیو‌ها . بله مبارزاتی که هنوز نیز ارزشمند هستند. به سوی کوه باستانی می‌رود. بله به سوی کوهستانی که زیاد نیز در چشم همه دیده نشده است . این بازی به کارگردانی Matt Thorson می باشد. بله یک کارگردانی حرفه ای و مجددا زیبا ؛ اما آیا شرایطی مهیاست که زیاد هم مورد تایید نباشد . بازی Celeste ساخته‌ای در سبک پلتفرمر است . بله ساخته ای که در ، درون مایه آن میتوان اینطور پیش بینی کرد … که درون‌مایه‌ی آن را «بالا رفتن از کوه» تشکیل داده است؛ بله این همان چیزی است که شما برای آن مدت زمان زیادی را صرف خواهید کرد. البته کوهستانی که فضای‌اش بیشتر به بازی Super Meat Boy می‌ماند.

دانلود بازی Celeste

این همان چیزی است که شما در تصرف آن هستید. تا چیزی که در ابتدا ممکن است به نظر برسد. اما آیا میدانید که در تمام کشش و قوص های موجود این شما هستید که میتوانید آن را نظاره کنید . توسعه‌دهندگان Celeste گفته‌اند که مخاطبان بازی‌شان باید مراحل آن را با «آزمودن» و تکیه بر «تفکر خلاقانه» بله تفکری که زیاد هم دور از انتظار نبوده است. پیش ببرند. آن‌طور که مت تورسن (Matt Thorson)، توسعه‌دهنده‌ی Celeste، عنوان کرده، بله این همان عنوانی است که شما نمیتوانید سریع تر از آن چه که تصور کنید . چالش‌های بازی با الهام از پلتفرمرهای کلاسیک شکل گرفته است. بله پلتفرم هایی که در نوع اول برای شما یک شبیه سازی درست و دقیق را طراحی کرده اند…..

دانلود بازی Celeste با داشتن گیم‌پلی مناسب ، بله یک گیم پلی که هنوز هم زیاد مورد تایید و توزیع قرار نگرفته است. و شخصیت‌های به یادماندنی، بله شخصیت هایی که زیاد هم دور از انتظار نبوده اند .با استقبال بالای بازیکنان روبرو شده ، بله استقبالی که زیاد هم دور از دسترس نبوده است.

دانلود بازی Celeste


حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 or newer
Processor: Intel Core i3 M380
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD 4000
DirectX: Version 10
Storage: 1200 MB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Celeste

حجم: ۱٫۳۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *