مرسی دانلود

  • admin1
  • 26 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Windbound برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Windbound در ژانر اکشن،ماجراجویی،دخترانه و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Windbound

دانلود بازی Windbound برای کامپیوتر

بازی Windbound یک بازی اکشن،ماجراجویی،دخترانه و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت ۵Lives Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Deep Silver منتشر شده است.یک بازی اکشن و ماجراجویی است که شما نقش فردی جنجگو را بر عهده دارید که میخواهید با قایق بادی خود به یک جزیره مرموز برسد . حال شما در این راه او را همراهی و هدایت میکنید تا سالم به مقصد خود برسد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Windbound برای کامپیوتر

بازی Windbound ساخته ای شرکت ۵ Lives Studios یکی از بازی های است که به صورت اکشن و ماجراجویی ساخته شده است . در این بازی شما میتوانید با یک قایق بادی به سمت جزیره ای در حرکت باشید و بعد از آن میتوانید نقاط زیادی را کشف کنید از جمله کوهستان و محیط جنگلی بازی که همه آن ها مراحلی را پیش روی شما خواهند گذاشت . بعد در این راه ممکن است شما با جانور های عظیم الجثه رو به بشوید و آنها نیز قصد نابود کردن شما را داشته باشند چون در هر مرحله اتفاقات زیادی قرار است که بیفتد باید هواس خود را برای عبور و از بین بردن موجودات شرور به کار ببرید.

دانلود بازی Windbound

از این رو شما میتوانید به همان اندازه که میخواهید در این بازی سیر و گردش کنید. این بازی از جمله بازی های است که شما را تا سر حد مرگ میترساند . اما خوب بازی به همان نحوی که باید باشد هست . و این بازی از سری بازی های است که هیچگاه کهنه و یا قدیمی نخواهد شد . بیشتر مهارت های که در بازی به دست می آورید متعلق به خودتان خواهد بود . جایی که بازی های زیبا و خوب در اختیار شما هستند . در جایی که شما ممکن است به خوبی و کمال نتوانید بازی هایتان را انجام بدهید . اما خوب این خالی از لطف هم نیست.

نقد فنی بازی Windbound برای کامپیوتر

شما در یک جزیره تنها و به تنهایی میتوانید در شب ها آتش روشن کنید . کسی در کنارشما نیست و شما هم نیاز به کسی را احساس نخواهید کرد . یم جزیره که غرق در تاریکی فرو رفته و فقط شما هستید که در این جزیره میتوانید به همان اندازه که میخواهید زندگی خود را از سر بگیرید . این بازی همان بازی ای است که شما در آن توان فهمیدن یا درک قضیه های زیادی را ندارید . فقط شما با یک چراغ و یک نور سوسو به همان سمت و جهتی می روید که همیشه میرفتید . این بازی به شما یاد خواهد داد که تا کجا باید شرایط را در نظر بگیرید.

دانلود بازی Windbound

شما میتوانید به همان اندازه که میخواهید شرایط را در نظر بگیرید . به مکان های پرت و نامعلوم بروید و در جایی که شما مشاهده و سیر و گردش میکنید بهترین شرایط را برای خود خواهید ساخت زندگی میکنید . این بازی به همان چیزی که در بازی نیاز است . شما را خواهد رساند.کیفیت بازی های امروزی با بازی های دیروزی که قابل سنجش نیستند.
گرافیک بازی و طراحی و دیزاین آن تا حدودی راضی کننده می باشد . این بازی از سری بازی های است که شما در آن میتوانید به همان اندازه که میخواهید پیشرفت داشته باشید . نورپردازی بازی تا حدودی خوب عمل کرده است و تا جای ممکن از پس شرایط بر آمده است .و شما تا حدی میتوانید آن را زیبا ببینید که از پس آن بر بیایید.

دانلود بازی Windbound

حال که در یک جزیره تنها هستید فرصت آن نیز هستید تا بیشتر از شخصیت خود سر در آورید . این بازی به شما کمک میکند تا استعداد خود را تقویت کنید و تا جای ممکن بر روی خود کار کنید . یک بازی ساختار گرا و همیشگی که بتوانید از پس آن بر آیید . این بازی همان چیزی را به شما خواهد داد که از پس آن بر خواهید آمد . در هر مرحله از بازی شما به چیزی که میخواهید خواهید رسید . و بعد از آن توانایی شما بالا خواهد رفت.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit)

Processor: 2.4ghz Intel Core 2 Duo or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GTX 630, Radeon HD 5670

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit)

Processor: 2.66GHz Intel Core i7

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 5200, NVIDIA GeForce GTX 750, Radeon HD 7800

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Windbound

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۱۴ گیگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *