مرسی دانلود

  • admin1
  • 28 سپتامبر 20
  • بازی ماشین سواری

دانلود بازی Automobilista برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Automobilista در ژانر رالی و مسابقه ای می باشد.

دانلود بازی Automobilista 2

دانلود بازی Automobilista برای کامپیوتر

بازی Automobilista یک بازی رالی،مسابقه ای و ماشینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Automobilista 2 Silverstone طراحی و ساخته و توسط شرکت Reiza Studios منتشر شده است.یک بازی خوب و جامع و کارآمد می باشد که در آن شما به طور واحد تا جای امکان میتوانید به آن اندازه که میخواهید آن را تجربه کنید . این بازی یک تجربه خوب و کارآمده از یک شبیه سازی دقیق مانند آینه از بازی های رالی را برای شما خلق میکند.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Automobilista برای کامپیوتر

یک بازی هیجانی و مسابقه ای رالی می باشد که شما در آن به طور پیوسته و ناپیوسته میتوانید بازی رالی خود را شروع و آن را تا جای امکان به آن اندازه که میخواهید ادامه بدهید و میدانید که این کار زیبایی آن را افزایش خواهد داد . یک بازی خوب و ایده آل محور و انگیزشی که شما آن را تا جایی که از پستان بر آیید بهتر میتوانید آن را انجام بدهید . یک بازی نقش محور و ایده آل که شما آن را خوب و بهتر میدانید که نمیتوانید آن را به خود و زندگی خود نشان بدهید . چه چیزی از این موارد میدانید . لاسیتک ، پنچری ، بازی کردن ، و ادامه مسابقه بازی به هر نحوی که میتوانید آن را برای خود ستودنی و ایده آل در نظر بگیرید . یک بازی خوب و ایده آل که شما آن را سر چشمه بازی های امروزی و تقوا کننده یک بازی خوب و ایده آل خواهید دید . در هر صورت بازی های خوبی ممکن است که وجود نداشته باشد . این بازی ها معمولا به همین نحوه و شیوه شما را سرگرم ناراحت خواهد کرد.

دانلود بازی Automobilista 2

نقد فنی بازی Automobilista برای کامپیوتر

گرافیک بازی یک شبیه سازی دقیق و سه بعدی از ماشین سواری واقعی را برای شما نشان خواهد داد . در این بازی شما میتوانید به آن چیزی که میخواهید در این بازی برسید . یک بازی خوب و کارآمد که شما آن را تا جای ممکن کار آمد ببینید . هر چیزی در این بازی به آن چیزی بستگی دارد که شما آن را تصور میکنید . کیفیت سه بعدی بازی و آن حالت شفاف و خیره کننده که شما میتوانید آن را یک آنچنان که میدانید به جلو ببرید و چیز های خوب آن را درک کنید . در هر صورت یک بازی خوب و ایده آل که شما میتوانید آن را یک بازی خوب و عالی و استثنایی بدانید . این بازی از آن چه که شما فکر میکنید فراتر و بیشتر جلو رفته است . در هر صورت ما با یک بازی خوب و ایده آل طرف هستیم که ممکن است که خوب و عالی به نظر نرسد.

دانلود بازی Automobilista 2

به این صورت که کیفیت بازی به مراتب کم و زیاد خواهد شد .اما در هر صورت چیزی که از این بازی شما انتظار دارید ممکن است که خوب و عالی و جامع و استثنایی شناخته نشود . یک بازی خوب و عالی و کاربردی که شما آن را انجام میدهید مسابقه میدهید و برای آن ارزش قائل هستید . در این بازی که کیفیت شفاف و عالی یک شبیه سازی دقیق را میسازد.
نورپردازی خوب و کیفیت سایه ها و روشنی در این بازی شما را به آن چیزی که میخواهید شاید نزدیک نکند . بلکه شما را از آن دور هم نخواهد کرد. در این بازی شما میتوانید آن چیزی را که میخواهید به دست آوردید . اما ممکن است که شما آنچنان هم که میخواهید به درستی نتوانید از پس آن بر آیید . یک بازی خوب و سر راست ساختن میتواند به شما در این بازی کمک کند.

دانلود بازی Automobilista 2

مدلسازی خوب و کارآمد ماشین های مسابقه ای در این بازی به همان اندازه که میخواهید خوب و استثنایی عمل خواهد کرد . در این بازی شما میتوانید به همان چیزی که از یک بازی خوب و عالی به دست آورده اید فکر کنید و برای آن تلاش کنید . چیزی که شما از یک بازی خوب و اسثتثنایی به دست خواهید آورد . همان چیزی است که شما آن را دوست نخواهید داشت . و این یک چیز خوب و عالی به نظر میرسد . این همان چیزی است که شما آن را عالی خواهید دید.

دانلود بازی Automobilista 2

مراحل بازی یکی پس از دیگری شما را به وجد خواهد آورد و این آن چیزی است که شما آن را به مراتب در بازی های خود تکرار و تکرار خواهید کرد . یک بازی خوب و ارزشمند که شما برای آن زحمت میکشید و آن را تا جای ممکن انجام خواهید داد . در این بازی شما میتوانید به آن چیزی که میخواهید برسید دریغ از اینکه شما آنچه را که میدانید انجام نخواهید داد . یک بازی فوق العاده که شما آن را دوست خواهید داشت . در هر صورت همیشه زندگی به همین شیوه و سیاهی جلو نخواهد رفت .جاده ها در این بازی جایی که شما با دیگر ماشین های مسابقه ای در حال رقابت هستید نمیگذارند که شما به راحتی به خط پایان نزدیک بشوید و این شما را خوشحال خواهد کرد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 (+ specific versions of 7)

Processor: 3.5 GHz Intel Core i5 3450 or AMD FX-8350

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX680 or equivalent

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 50 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7 8700K / AMD Ryzen7 2700X

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVidia GTX 1080Ti or equivalent

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 50 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Tannenberg

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲۴ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱ | دانلود پارت ۱۲

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *