مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی Rayman Legends نسخه (کامل و فشرده) برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 17 مهر 1399
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ در ۱:۳۹ ب٫ظ

دانلود بازی Rayman Legends برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Rayman Legends در ژانر اکشن می باشد.

دانلود بازی Rayman Legends

دانلود بازی Rayman Legends برای کامپیوتر

بازی Rayman Legends یک بازی اکشن برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ubisoft Montpellier طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است.بازی Rayman Legends یک بازی فانتزی و ماجراجویی است که شما در آن به کمک یک اژدها باید کابوس های جادو شده را ک صد ها سال بود از آنها خبری نبود را پیدا کنید و برای آنها بجنگید تا نتوانند دنیایه شما را تسخیر کنند . در این بازی شما میتوانید به همان اندازه که میخواهید به خواسته های خود برسید و رسیدگی کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Rayman Legends برای کامپیوتر

بازی Rayman Legends یکی از بازی های فوق العاده ای است که تجربه گزینه ها و آپشن ها و لیست باکس ها در این بازی از صدای با کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند که شما به آن اندازه که بخواهید آن ها را بشونید و بخواهید برای بازی کردن از آن ها لذت ببرید و یک ایجاد نرم و منعطف از آن بسازید . این بازی همان بازی ایی است که شما آن را دوست خواهید داشت و مانند آن را جایی نخواهید دید . در این بازی به همان اندازه که میخواهید به چیزی که میخواهید خواهید رسید . تمام برداشت های که شما از کیفیت آپشن ها و گزینه های تنظیمات بازی دارید به همان اندازه خوب و قابل تصور است که بتوانید آن را واقعا در اثر گذاری بازی متوجه بشوید. حتی یک صدای توپ توپ یا یک صدای داپ داپ نیز برای این بازی کافی است . مانند دیگر صدا هایی که بر روی آپشن های متفاوت بازی ها در نظر گرفته می شود.

دانلود بازی Rayman Legends

نقد فنی بازی Rayman Legends برای کامپیوتر

افکت های صوتی در این بازی به همان اندازه که شما فکر میکنید یک حالت بسیار جالب و خوب دارد که شما میتوانید آن را آنگونه که دوست دارید به خود و فکرتان نزدیک کنید . یک بازی خوب و جامع و حرفه ای که شما در آن مانند همیشه و هر لحظه اتفاقات و یا حوادثی را در بازی به وجود می آورید یا آنها برایتان اتفاق می افتد .همه این حوادث رخ دادی نیز به افکت های صوتی مختص به خود دارند . که از این لحاظ بازی توانسته تا حد قابل قبولی این مورد را برای شما رعایت کند . در هر صورت این بازی به همان شیوه که شما آن را دوست خواهید داشت و همانگونه که فکر میکنید هست.

کیفیت سیستم صوتی به آن اندازه خوب است که بتواند شما را راضی و خشنود نگه دارد . اما این شما هستید که تصمیم میگیرید که از چه افکت های صوتی و سیستم های صوتی در این بازی بهره مند شوید . ولی چیزی که مهم است این است که سازندگان دست شما را گاهی برای سفارشی سازی بازی آماده و باز نگه خواهند داشت . اغلب مواقع که اینطور است . اما در برخی مواقعه ممکن است که اینطور نباشد . صدا ها و جلوه ها از کیفیت بسیار خوب و گاهی هم با افت خیزش و جریان همراه هستند . ولی در کل این نشان دهنده چیزی در بازی است که شما آن را زیاد دوست نخواهید داشت.

دانلود بازی Rayman Legends

موسیقی در پس زمینه و روی بازی به همان اندازه که شما فکر کنید . جذاب و باور نکردنی خواهد بود .به هر حال شما این بازی ا انجام خواهید داد. و این دست شماست که بخواهید تجربه ای از این بازی داشته باشید . یا خیر .در هر صورت این شما هستید که میدانید موسیقی خوب چه چیزی است و چه چیزی بهتر است که بخواهید آن را گوش بدهید . این بازی را هر طور که شده انجام بدهید تا بتوانید آن را دوست داشته باشید.همه چیز در این بازی به آن اندازه که میخواهید برای شما فراهم خواهد بود . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را دوست خواهید داشت . و برای آن مبارزه خواهید کرد . یک بازی خوب و ایده آل که برای شما جذاب خواهد بود .
اجرای بازی بسیار خوب قابل تامل است ، چون در بازی تجاربی را به دست خواهید آورد که ممکن است در هر جایی آن را به دست نیاورید و این یک حسن نسبت به بقیه محاسن آن است . شما در این بازی به شیوه خود بازی میکنید و آن را متوجه خواهید شد . چرا که در این بازی به آن اندازه که میخواهید یک شیوه بسیار جالب را به دست خواهید آورد مانند نجات دوستانتان از کابوس های بد و نا امن که در آن ممکن است که شما زیاد احساس خوبی نداشته باشید . اما به هر حال همه ی اینها در بازی پلی بازی یا همان گیم پلی بسیار تاثیر گذار و خیره کنند هستند . مانند جاوری که در یک اسطبل قرار دارد.

دانلود بازی Rayman Legends

کنترل های جادویی که در این بازی وجود دارد شما را به آن اندازه که لازم است به خواسته های خود میرساند و شاید آن چیزی است که شما آن را دوست نداشته باشید و بخواهید آن را یک ترویج درست و حسابی ببینید . این بازی به لطف استفاده از قابلیت های حرفه ای و خیره کنند و در هر صورت شیوه ای که در آن به کمک باقی شیوه های این بازی آمده است ممکن است که شما را شاد و یا خوشحال نکند . در هر صورت این شما هستید که بخواهید چیزی را درک یا از آن خود را دل راضی کنید . یک بازی خوب و استثنایی که در آن به روش و شیوه خود استفاده خواهید کرد .

دانلود بازی Rayman Legends

باگ ها : ممکن است که در بازی حالت های ناجوری به وجود آید که به آنها باگ گفته شود که این یک امر طبیعی است که در بیشتر بازی های اتفاق می افتد و شاید در این بازی زیاد دلچسب نباشد که بخواهیم از واژه باگ استفاده کنیم . اما به هر صورت این اتفاق برای انواع بازی های رایانه ای رخ خواهد داد و شما هم نمیتوانید که از آن زیاد چشم پوشی کنید.گرافیک بازی خوب و حرفه ای است . اما با وجود بسیاری از موارد که شما هم میدانید ممکن است که گرافیک بازی برای شما راضی کند از آب در نیایید مانند مسائلی چون نورپردازی ، کیفیت ، درجه حرارت ، مدلسازی ، روانشناسی رنگ ، و….


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3 or Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
Processor: Intel Pentium IV @ 3.0 GHz or AMD Athlon64 3000 + @ 1.8 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 6800GT or AMD Radeon X1950 Pro (256MB VRAM with Shader Model 3.0 or higher)
Hard Drive: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows XP SP3 or Windows Vista SP2 or Windows 7 SP1 or Windows 8 (both 32/64bit versions)
Processor: Intel Core 2 Duo E4400 @ 2.0 GHz or AMD Athlon64 X2 3800+@ 2 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 9600GT or higher, AMD Radeon HD3850 or higher (512MB VRAM with Shader Model 4.0)
Hard Drive: 6 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها