مرسی دانلود

  • admin1
  • 12 اکتبر 20
  • بازی ورزشی

دانلود بازی NBA 2K Playgrounds 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی NBA 2K Playgrounds 2 در ژانر ورزشی و مسابقه ای می باشد.

دانلود بازی NBA 2K Playgrounds 2

دانلود بازی NBA 2K Playgrounds 2 برای کامپیوتر

بازی NBA 2K Playgrounds 2 یک بازی ورزشی و مسابقه ای برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Saber Interactive طراحی و ساخته و توسط شرکت ۲K منتشر شده است.بازی NBA 2K Playgrounds 2 یک بازی ورزشی فوق العاده ، در مورد ورزش بسکتبال حرفه ای . شما میتوانید تیم خود را ، در بازی آماده کنید . و در تور ها و مسابقات مهم آمریکا ، و حتی مسابقات جهانی نیز ، شرکت داشته باشید . این بازی از آن دسته بازی های است که ، شما میتوانید با هم تیمی ها خود نیز ، به رقابت تک نفره و چند نفره بپردازید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی NBA 2K Playgrounds 2 برای کامپیوتر

اگر از آن دسته افرادی میباشید که ، تا به حال بازی های ورزشی زیادی از ، عنوان دار ترین ها و مهم ترین ها را ، بازی کرده باشید . مطمئن هستم که ، متوجه میشوید در مورد چه بازی و چه ساختاری از آن ، صحبت میکنم . از بازی های واقع گرایانه ، خسته شده اید ، بازی هایی که مدام ، شما را فریب میدهند ، یا مشغول به ساختن حاشیه ، برای شما میشوند .و به دنبال راه فراری هستید ، که شاید بتوانید خود را دوست ، نداشته باشید . تا از یک بازی ،جذاب و فان استفاده کنید ، آری ، یک بازی ورزشی که در عین ، سرگرم کننده بودن میتواند ، بسیار خوب و متفاوت نیز باشد . تا اوقات خود را پر کنید ، و از آن لذت ببرید.

 

سرگرم شدن و مهارت پیدا کردن، برای مسابقات بزرگتر ، چیزی از این بازی است . بازی NBA 2K Playground 2 برای شما ساخته شده است، مطمینن خیلی از گیمر ها ، و افرادی حرفه ای و تازه کار، نسخه اول این بازی را بازی کرده اند ،نسخه ای خوب و درست درمان که ، شما را خوشبخت و خوشحال خواهد کرد . و میدانند که این سری یک سری ، بسیار قوی است ، یک سری که با دیگر مجموعه های ورزشی ، کاملا متفاوت و متغاییر است . چرا که شرکت بزرگی پشت آن است ، یک شرکت بزرگ و با بودجه فراوان و این باعث میشود .تا یک محصول کامل و بدون نقص ، به دست طرفداران برسد، این همان چیزی است که شاید شما در بازی آن را به صورت واضح و دست نخورده ببینید. همچنان اگر ، از طرفداران ورزش زیبای NBA میباشید . ورزش بسکتبال یک ورزشه کاملا جادویی و حرفه ای است . نیز بی شک باید این بازی زیبا و هیجان انگیز را بازی کنید، چرا که گرافیک خوب و گیم پلی عالی ، از جمله مواردی هست که ، در بازی میتوانید به آن دقت کنید . بیش از این وقت شما را نمیگیریم که ، بخواهم خیلی این بازی را زیبا جلوه بدهم.

دانلود بازی NBA 2K Playgrounds 2

نقد فنی بازی NBA 2K Playgrounds 2 برای کامپیوتر

اِن‌بی‌اِی (NBA) بالاترین سطح از بسکتبال در جهان است،یعنی بیشتر مسابقات ورزشی بسکتبال را ، در یک سطح کامل و گسترده پوشش میدهد . پس این مورد، می‌تواند فرصت خوبی باشد یک فرصت کامل و مفید که شما ، به آن نیاز دارید ، تا بتوانید به خود و دیگران کمک کنید . تا بتوان از ستاره‌های آن در بازی‌های ویدئویی از جمله همین NBA Playgrounds به عنوان تبلیغ استفاده کرد ، تبلیغاتی سود آور و باوقار برای شرکت های بزرگ و مخاطب را بیش‌تر اغوا کند. همین هاست که بابت فروش بیشتر، میتواند در آمد خوبی را نسیب این شرکت کند . از ستاره‌های مطرح حال حاضر بسکتبال ، که شامل معروف ترین بازیکن ها و بسکتبالیست هاست ، و تا جایی که اهانت کردن به آن ، غیر مقدس است . در آمریکای شمالی می‌توان ، به افرادی چون « لبران جیمز»، «استفن کری»، « کایری اروینگ» و غیره را می‌توان در بازی نام‌برد؛ که از مشهورترین ، بازیکن های بسکتبال ، حال حاضر، جهان هستند . و به تدریج به لیگ های برتر ، در بسکتبال راه یافته اند.

 

و هم‌چنین ستاره‌های تمام اَدوار بسکتبال اِن‌بی‌اِی ، افرادی هم‌چون « شکیل اونیل» و «بیل راسل» نیز در عنوان حضور دارند. که واقعا تجربه ای شگفت آور ، از بودن با آنها تجربه خواهید کرد . و تجربه‌ی بازی با بهترین‌ها را ، برای کاربران به ارمغان می‌آورند. بهترین هایی که ممکن است ، با این کیفیت این حجم از مسابقات ، دیگر در جایی حضور نداشته باشند . این بازی، به عنوان یک‌ تجربه‌ی ورزشی و شبیه‌سازی ، خالص و یا تجربه ای که فراتر از یک واقعیت ، عمیق برود . شناخته نمی‌شود و مسیر گیم‌پلی آن، مانند بازی‌های سرگرم‌کننده ، (آرکید) است بازی هایی که شما ، ستون اصلی بازی را در دست چند بازیکن مطرح و حرفه ای میشناسید . در نتیجه باید ، در انتظار عناصر دیگری ، برای جلب توجه بود؛ عناصری که تیم شما را قدرتمند ، یا ضعیف تر خواهند کرد .هر تیم از دو بازیکن تشکیل می‌شود، هر تیم قوی و قدرتمند که شما ، به آنها فکر میکنید .که هریک چهره‌های مشهور دنیای ، اِن‌بی‌اِی هستند. این ها به همان صورت که ، شما دوست دارید ، شما را به مسابقات خود دعوت خواهند کرد .

دانلود بازی NBA 2K Playgrounds 2

جلوه‌های بصری و انیمیشن کاراکترها، همان چیزی که در یک بازی ویدئویی ، نیز به آن احتیاج دارید . چیزی است که شما بعد از ارزیابیه دقیق ، آن را به شیوه ای درست پیدا میکنید . و به خصوص هنگام پرتاب‌ها و حرکات نمایشی، روان و بدون مشکل ارزیابی می‌شود، بدون مشکل ، منظور از این نیست که شما در زمینه حرکت های ورزشی ، و دیگر حرکت ها به مشکل بر نخورید .هم‌چنین رنگ‌بندی روشن و حس ‌و‌ حال نشاط را به کاربر منتقل می‌کند. لباس های ورزشی ، با کیفیت با رنگ های متفاوت و استفاده از آرم و لگو های مخصوص تیم بسکتبال ، که شما میتوانید حتی تا مرحله سفارش سازی ، آن را انجام بدهید . زمین‌های بازی متعدد ، با تِم‌های مرتبط ، تم های خوب و حرفه ای که ، در سطح نیاز هر گیمری باشد . با همان کشور، بسیار جالب توجه بوده و از نقاط مثبت این عنوان ، تلقی می‌شود. آری نقاط مثبت نیز ، در این بازی به وفور یافته میشود. نکته‌ای که باید متذکر شد، قرارگیری دوربین حین انجام بازی‌ است ، چرا که این دوربین ها تا جای ممکن ، از عهده تصویر برداری ، تا مکان هایی که شما بازی میکنید . بر نخواهد آمد . که نسبتاً بی‌نقص بوده ولی در مواقعی دیده شده، دوربین از حرکت بازیکنان عقب مانده است؛ چون دوربین ها معمولا در زوایه های متفاوتی ، در بازی قرار میگیرند.

به احتمال زیاد این اشکال که اشکال کوچکی هم نیست . به دلیل هماهنگ نبودن سرعت گیم‌پلی و دوربین به وجود آمده که ، ممکن است برای تیم شما ، یک شکست را به وجود آورد. که شاید هم ، همیشه این اتفاق رُخ ندهد. اما بیشتر مواقع از این اتفاقات ، رخ خواهد داد. طبق تعریفی که ، از گرافیک فکاهی و غیرواقعی این ، بازی عنوان کردیم، منظور از گرافیک غیر واقعی ، این نیست که این بازی ، یک گرافیک مبتذل و حاشیه ای ندارد . بلکه کیفیت در بعضی مواقع ، لنگ میزند.و این را در ذهن خود این مطلب ، را درنظر بگیرید چیزی که شما از گرافیک ، بازی میخواهید . با چیزی که در بازی مشاهده میکنید ، تفاوت فحاشی دارد . که قرار نیست این عنوان ، با شبیه‌سازهای دیگر مقایسه شود ، اصلا چرا باید مقایسه کرد ، مگه اصل این نیست که ، ما بازی کنیم . و اساس این عنوان تفریح بوده . فقط سرگرم شدن باید برای شما اولویت ، داشته باشید . سرگرمی کامل و مهیج ، چیزی که شما را به مهم ترین ، حالت برساند . و یک خروجی آرکید با مضمون بسکتبال ، مدنظر قرار داشته است . یک خروجی متناسب و حرفه ای که ، شما آن را دوست خواهید داشت . و انتظار دیگری از آن نمی‌رود. این همان چیزی است که شما ، آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی NBA 2K Playgrounds 2

همچنین حرکات کاراکتر ها ، به شدت نرم میباشد ، چیزی که شما آن را ، فراموش کرده اید . و این باعث میشود تا گیم پلی روان تر و بهتری ، نیز داشته باشیم، یک بازی که ، با چیزی که شما فکر میکنید جور در خواهد آمد و همان حس و حال یک بازی خوب را ، به شما خواهد داد. در این بازی شاهد کاراکتر های جذاب و با مزه ای خواهیم بود . که تا مدت ها با ما همراه هستند . و هیچوقت ما آنها را ، فراموش نخواهیم کرد . با حرکات آنها شما واقعا سرگرم میشوید، به همان سمت و سویی که لازم است میروید. در کل این بازی یک بازی خانوادگی محسوب میشود . اما بیشتر مواقع شما آن را در تنهایی انجام بدهید. و بسیار مناسب این است تا در خانه با خانواده شما را چندین ساعت ، سرگرم کند،. آری برای مدت ها ، این بازی میتواند سرگرمی شما و عده ای دیگر را نیز به وجود آورد.

همچنین بسیاری قابلیت ، در بازی وجود دارد ، قابلیت هایی که شما ، در این بازی به صورت مداوم و فوق العاده ، با آنها در ارتباط هستید . که انواع مختلفی از این توانایی‌ها ، وجود دارد ، همین باعث میشود که شما ، آن را ندارید و خوش به خوش ندیده باشید . که هر یک بسته به نیاز شما ، کاربردی هستند. نیازی که شما در زندگی تعریف میکنید ، یک نیاز متفاوت است . براساس موضوعی که ، در بالا گفتم، روان بودن گیم‌پلی بازی، سبب شده است تا شما ، در هر صورت یک حس جادویی را در خود، به دست آورید . یک حس متفاوت و اغماص گونه که آن را ، دوست خواهید داشت . هنگام انجام حرکات نمایشی و شوت‌های تکنیکی، با روندی کند مواجه نشوید. آری در زمان انجام شلیک توپ به تور ، این را به یاد داشته باشید که هرگز حرکت چرخشی بی مورد ، نداشته باشید.

گیم پلی :

بازی NBA 2K Playgrounds 2 اگر به دنبال یک بازی بسکتبال ، با حجم کم ، یک بازی که بتواند شما را جذب کند . و با گیم پلی سرگرم کننده بتواند ، در ذهن شما مدت ها بماند NBA 2K Playgrounds 2 دقیقا همان چیزی است که شاید شما را ، به خود جذب کند . زمانی که فکر میکنید ، بازی ورزشی خوب وجود ندارد . یا به دنبال آن می گردید. اما میدانید پیدا کردن ، چنین عنوانی سخت نیست. عنوانی آرکید که سعی کرده با گیم پلی ساده خود، یک سطح ساده و منحصر به فرد . انواع گیمرها را از هر سمت و سویی به سمت خودش جذب کند. که این قابل ستایش است.

از طرفی NBA 2K Playgrounds 2 حجم بسیار کمی دارد ، همین کم بودن حجم ، نشان میدهد که بازی به خوب بسته بندی شده است . و از نظر قالب گرافیکی و هزینه سخت افزاری مناسب ، برای همه اقشار است . و این عاملی فوق العاده برای کسانی است که ، تا به حال فکر میکردند که بازی های کم حجم ، نمیتواند با کیفیت بالا عرضه شوند. و می خواهند با کمترین حجم دانلودی، حجمی که مصرف اینترنت را، بالا خواهد برد . بهترین و جذاب ترین بازی را، تحویل بگیرند.

دانلود بازی NBA 2K Playgrounds 2

با اینکه این سری عمر چندان ، زیادی ندارد . یعنی زودن در ذهن می ماند ، اما زیاد مورد قبول واقع نمیشود .اما خیلی زود توانست بر خلاف تصور عموم گیمر ها ، به محبوبیتی مثال زدنی ، در میان گیمرها برسد. نسخه ی آرکید بسکتبال شرکت توکی که ، واقعا یک نسخه خوب و اوریجینال بود .همه ساله پس از نسخه ی اصلی آن منتشر می شود، و همه گیمر ها را شگفت زده ، این بار با تاخیری چند روزه ، رو به رو شد . تا خیری که کفر همه را در آورده بود . و همه نسبت به شرکت تو کی بد بین و خوشبین شده بودند .تا بدین وسیله سازنده بتواند ، مشکلات موجود در بازی را رفع نماید. اما چی بود و چی شد.

استودیو سیبر اینتراکتیو ، یک استودیو قدرتمند ، حاله حاضر صنعت گیم . که در ساخت بازی هایی چون اینورژن دخالت ، داشته است، میخواست با استفاده از ، تجاربی که در این بازی به دست ، آورده است ، در اینجا به عنوان تیم اصلی ساخت بازی ، حاضر بوده و از فرصت موجود استفاده لازم را ببرد . و الحق توانسته یکی از بهترین تجربه های خود را ، در ساخت بازی های کامپیوتر را ، ارائه دهد. یکی از تجربه های ممکن و استثنایی.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
Processor: Intel core i3 CPU 530 2.93GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GT 630
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0x compatible sound card

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5-4690 3.50 Ghz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 670, similar or better
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 6 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0x compatible sound card


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر NBA 2K Playgrounds 2

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۳٫۵۴ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *