مرسی دانلود

  • admin1
  • 24 اکتبر 20
  • بازی ورزشی

دانلود بازی Urban Trial Playground برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Urban Trial Playground در ژانر اکشن می باشد.

دانلود بازی Urban Trial Playground

دانلود Urban Trial Playground برای کامپیوتر

بازی Urban Trial Playground یک بازی در نقش اکشن،مسابقه ای و ورزشی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Tate Multimedia طراحی و ساخته و توسط شرکت Tate Multimedia منتشر شده است.بازی Urban Trial Playground یک بازی موتور سواری در پیست های مختلف و مکان ها و فضا های متفاوت . که شما میتوانید در همین زمینه ، پیشرفت کنید و استعداد های خود را نشان بدهید …. متوانید با موتور خود از فضا های مهم و ایجاد پرش و تعلیق های گوناگون و گسترده استفاده کنید . اما ممکن هم هست که در جایی به زمین بیفتید و این کار برای شما سخت شود ….

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Urban Trial Playground برای کامپیوتر

با شروع بازی به بخش آموزشی منتقل می‌شوید ، بخشی که شما در آن میتوانید به همان اندازه که میخواهید و توان آن را دارید . تا جای ممکن از عهده کاری که میخواهید کنید بر آیید . اما ممکن هم هست تا همیشه اینطور به نظر نرسد .. اما خوب تا جایی که ممکن هم هست … تا با مکانیزم‌های بازی آشنا شوید. بله مکانیزم هایی که امکان آن برایشان فراهم است. و بعد از آشنایی با بازی به دو بخش تک‌نفره و چندنفره دسترسی خواهید داشت. بله بخش هایی که ممکن است شما نیز برای آن زحمت های فراونی را بکشید و تا جای ممکن از عهده آن بر آیید … بخش تک‌نفره‌ی بازی هیچ گونه داستانی در خود ندارد ، هیچگونه داستانی که شاید زیاد هم با جریان امروز مشترک نباشد. و تنها شامل ۵۴ مرحله می‌شود.

دانلود بازی Urban Trial Playground

مراحلی که کم و زیاد مورد قبول قرار گرفته اند…. مراحل ابتدایی مطمئناً برای‌تان جالب خواهند بود؛ مراحلی که زیاد هم دور از انتظار نیستند ….. باید از موانع عبور کنید. موانعی که رو به روی شما هستند. و با پرش از سطوح شیب‌دار ، بله پرش از جا هایی که زیاد هم دور از توقع نیست و گاه با انجام حرکات مختلف و تصورات لازم و استانداررد امتیاز به‌دست آورید. بله یک امتیاز مختص به خود که میتوانید آن را آنگونه که دوست دارید به سمتی فراتر ببرید. امّا جذابیت بازی تا همین‌جا خواهد بود، تا جایی که زیاد هم دور از انتظار نیست …. در واقع کل بازی همین است! بله کل بازی تا جایی که زیاد بر سیستم کنترل بازی فشار زیاد از حدی نیاورد …. حرکات قابل انجام با موتور ، بله با موتوری که زیاد هم بد نبوده است و توان حرکت های کششی و افزایشی را دارد.

دانلود بازی Urban Trial Playground

همان موارد انگشت‌شماری است که ، بله مواردی که همیشه برای هر کسی قابل ستایش و فکر کردن بوده است ….. در بخش آموزشی مشاهده کردید، بله در جایی که زیاد هم دور از انتظار نیست و به چند مورد ابتدایی مانند چرخش به عقب، بله چرخش به جایی که دور از تصورات نبوده است….. چرخش به جلو و حرکت روی یک چرخ خلاصه می‌شوند. چرخی که در ابتدا و انتهای عالی بودن آنها را کنترل خواهید کرد ….. سازندگان حتی سعی نکرده‌اند ، بله حتی نخواسته اند…. از همین اندک ، بله از همین جایی که هستند . زیاد مورد توجه قرار بگیرند. قابلیت‌های بازی به درستی استفاده کنند. قابلیت هایی که گنجایش تعیین شده ای را در نظر دارند . برای مثال، با حرکت آنالوگ به سمت پایین ، بله حرکت آنالوگ به سمت پایین چیزی است که دور از انتظار نیست …… شخصیت‌تان سرش را به سمت پایین خم می‌کند. بله سر خود را به سمتی پایین تر از حالت عادی …..

دانلود بازی Urban Trial Playground

نقد فنی بازی Urban Trial Playground برای کامپیوتر

بلافاصله پس از شروع بازی Urban Trial Playground سازندگان شما را به بخش آموزشی منتقل می کنند، به بخشی که شاید در ابتدا زیاد مورد توجه شما قرار نگرفته است و شاید هم زیاد دور از انتظار نیست … بخشی که شاید زیاد جایی که در آن همه ی چیزهای لازم را ، بله همه چیز هایی که دور از ذهن نیستند. برای کنترل موتور یاد خواهید گرفت ، بله برای موتوری که غالبا در بازی وجود دارد و در کنار آن با مکانیزم های مختلف بخش گیم پلی آشنا خواهید شد. بله مکانیزم هایی که دور از دسترس نبوده اند …….

دانلود بازی Urban Trial Playground

دیگر نقطه ی قوت Urban Trial Playground بخش موسیقی های آن می باشد. بله یک نقطه قوت همیشگی که شما به آن نیاز دارید ….. که به خوبی با جو بازی هماهنگی داشته و می تواند. بله میتواند زیاد هم دور از انتظار نباشد…. هیجان زیادی را به جریان بازی تزریق نماید. بله هیجانی که زیاد هم شیفته نیست …. این موسیقی به خوبی روند خشک گیم پلی در برخی مراحل را نجات می دهد. بله یک نجات که زیاد دور از انتظار نبوده است …… .

Urban Trial Playground در مجموع بازی خوبی است ، بله یک بازی کاملا متفاوت و خاطره انگیز که هر کسی را برای شیوه ذهنی خود محدود نکرده است ….. که مراحل آن از ارزش تکرار بسیار بالایی برخوردار هستند، ارزشی که شاید زیاد دور از انتظار نیست…. سازندگان بازی به خوبی تنوع زیاد و خیره کننده ای را در گیم پلی بازی قرار داده اند . بله این کمک کننده ترین حالت موجود برای بازی است …. که این در پایان سبب شده ، بله در پایانی که زیاد هم جذاب نیستند .تا بخش گیم پلی بازی بهترین نمره ی ممکن را دریافت کند؛ بله بالاترین نمره ای که شاید زیاد هم مورد تقدیر قرار نگرفته باشد.

دانلود بازی Urban Trial Playground

با این وجود برخی مشکلات فنی در بخش های گرافیکی از کیفیت کلی بازی کاسته است ، با این وجود کیفیت بازی تا جای ممکن خوب و حرفه ای ارزیابی شده است و آن را از یک عنوان خوب ، بله یک عنوان حرفه ای و خیره کننده فراتر برده است … به اثری متوسط تبدیل کرده است؛ بله اثری که شاید برای شما هنوز توانمندی خاصی را ارائه نکرده است. البته اگر به این ژانر علاقه مند باشید. بله به ژانری که زیاد هم دور از انتظار نباشد. قطعا Urban Trial Playground حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

دانلود بازی Urban Trial Playground


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Win 7 or newer

Processor: Intel Core 2 Duo E8400 / AMD Phenom II X4 940

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GT 630 / Radeon HD 7570

DirectX: Version 11

Sound Card: DirectX compatible sound card


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Urban Trial Playground

حجم: ۸ گیگابایت فرمت: Rar-iso نسخه fitgirl

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *