مرسی دانلود

  • admin1
  • 20 اکتبر 20
  • بازی کودکان

دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair در ژانر اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair

دانلود Yooka-Laylee and the Impossible Lair برای کامپیوتر

بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair یک بازی ماجرایی و کودکانه برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Playtonic Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Team17 Digital Ltd منتشر شده است.بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair این بازی از آن دسته بازی های اصلی است که شما نیز برای آن مدت زمان زیادی را برای هر موردی به خرج داده اید و بیشتر زندگی آنها را به تدریج به شکلی در آورده اید که امروز برای آن شکل را ترسیم میکنید . شاید هم آنچنان برای شما جذاب نبوده باشد….اما بدانید که در این بازی قدرت زیادی را تجربه کرده اید …

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair برای کامپیوتر

بخش اعظم گیم پلی ، بله نوع بازی و داستان گویی از این قرار است. بازی Yooka-Laylee The Impossible Lair در ۲۰ سطح پیمایش جانبی وجود دارد.بله سطحی که زیاد هم مهم نیست. که با نگاه اول، بله نگاهی که هنوز هم جذابیت ندارد. کمی شروع ناامید شدن . بله یک ناامیدی که برای هر کسی از داشته های به وجود آمده شرمسار باشد … . از آنجا که شروع به بازی کردم. بله یک بازی متفاوت این آن چیزی است که دیگر به سمت شما نخواهد آمد…. یوکا و لیلی به عنوان یک تیم، بله تیمی که زیاد هم مورد قبول نیست. برچسب زدن احساس خوبی برای کنترل داشتند ، بله برای کنترلی که زیاد هم قابل حل و گفتمان نیست . چیزی که در اکثر مواقع برای آن روح شادی را شاید در نظر داشته اید . چیزی که بیشترین مقدار و اولیت بندی را برای هر کسی دارد.

دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair

اما طراحی سطوح آنقدر احساس تنگاتنگی نمی کرد.بله احساسی که شاید زیاد هم جذاب نبوده است و اغلب به بعضی از عناصر ، بله عناصری که زیاد هم مورد قبول نبوده است . و کم محبوب من از این سیستم عاملان تا حدودی تکیه می کردند.شاید برای هر کسی نیز جذابیت به خصوصی داشته باشد. شما می توانید با شکستن ، بله با شکستن و ایجاد تنگاتنگ برخی از اصطلاحات آنها را بفهید و پیدا کنید . یک جعبه یا قفل شدن، چیزی که شاید به آن نیاز داشته باشید . در قسمت جلو از سطح، بله سطحی که شاید هم زیاد مورد انتظار نبوده است. خود را از کلکسیونی بیرون بیاورید.کلکسیونی که زیاد هم جالب نبوده است. به طور کلی ، جریان برخی از سطوح فقط ثابت مانده است.جریانی که هنوز هم درگیر گیر و دار با آنها است. حمله رول این جفت ارز برای حرکت بسیار عالی است ، حرکتی که شاید زیاد هم جذابیت نداشته باشد .اما ساختار سطوح فقط باعث می شود.بله فقط باعث میشود که دیگر چنین شخصیت هایی را تجربه نکرده باشیم …تا این امر به طور مداوم . بله به طور اصلی شاید هم زیاد مورد تایید نباشد .برای بازی سطح بالاتر لذت بخش باشد.

دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair

نقد فنی بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair برای کامپیوتر

بازی Yooka-Laylee The Impossible Lair کمی با ارائه ماجراجویی،بله یک ماجراجویی غنی و عمیق آن را کشف کند . داستان خود را نیز ارائه می دهد. داستانی که دیر یا زود باید بر ملا میشد. هر یک از ۲۰ مرحله . بله ۲۰ مرحله ای که آنها را باید تجربه میکرید … بله حالتی متناوب دارد. بله یک حالت متناوب که بسیار متنوع و جذاب طراحی شده اند. بله چون جذابیت آن به همین شیوه طراحی شده است و آن را در یک رده قرار دهند.. به طور کلی حالتهای متفاوتی وجود دارد ، حالت هایی که گاها تفاوت های فحاشی را اجرایی میکنند و همه آنها پیچ و تاب و شگفتی گیم پلی کاملاً جدید را معرفی می کنند. یک گیم پلی که متفاوت تر از آن چیزی است که شما آن را تجربه کرده اید ، برخی عالی و برخی نه چندان عالی ، اما در هر صورت این موضوع کاملا وجود دارد . واین ها ارائه شده اند. خوشبختانه هیچ یک ، بله هیچ یک از حالت های متفاوت و استثنایی از این ایده های تغییر یافته ، بله ایده هایی که زیاد هم مورد قبول نبوده اند. بیش از حد استقبال خود را نشان نمی دهند . حد و مرزی که شاید دور از انتظار نبوده است و بیشتر تخیل و مبتکر هستند.

دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair

گیم پلی :

بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair شما را دوباره با شخصیت های یوکا و لیلی همراه می کند.شخصیت هایی که زیاد هم مورد تایید و واژه بستن نکرده اند . و این همان چیزی است که در هر زمان و مکانی زیاد هم مورد تایید و تخریب قرار نگرفته است. تا وارد یک ماجراجویی پلتفورمر شوید.ماجراجویی که شاید بتوان آن را زیباترین شکل دانست …..

کاپیتان بی به عنوان دشمن اصلی یوکا ، بله دشمنی که زیاد هم مورد تایید نبوده است و لیلی در بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair حضور دارد و دنیایی ساخته است که باید آن را به کلی تغییر دهند.بله دنیایی که شرایط آن را بی شک ساخته شده خواهید دانست … برای چالش های اساسی آماده شوید.برای چالش هایی که پیش روی شما نیست و شاید به دنبال آن نبوده اید و فراموش نکنید که گیم پلی اعتیادآور و محرک اصلی چیزی است که شما به دنبال آن هستید . مهم ترین نکته ای است که شما را جذب خودش خواهد کرد. نکته ای که شاید خیره کننده به نظر آیید..

دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair

منتقدین هم خبر از یک تجربه ناب داده اند، بله تجربه ای که دیر یا زود شرایط را به نفع شما تغییر خواهد داد و به نوعی شخصیت های خوب و بد بازی ، که تا جایی پیشرفته اند توسط رنگ از همدیگر جدا می شوند. بله رنگ هایی که زیاد هم مورد تایید نبوده اند. و شاید این تنها فرصتی است که ، بله فرصتی که زیاد هم مورد قبول نبوده است. و این را یوکا و لیلی دارند . کسانی که خیلی وقت است برای شرایط زندگی کرده اند.

دانلود بازی Yooka-Laylee and the Impossible Lair

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 SP1 64-bit
Processor: Intel Core i3-2125 or AMD A8-6600K
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 650 or Radeon HD 5770
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel Core i5-2550 or AMD FX-8120
Memory: 7 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 or Radeon R9 270
Storage: 8 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Yooka-Laylee and the Impossible Lair

حجم: ۵٫۲۰ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *