مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 ژوئن 22
  • بازی ماشین سواری

دانلود بازی Wreckfest American All Stars برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Wreckfest American All Stars در ژانر ماشین سواری می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی Wreckfest American All Stars

دانلود بازی Wreckfest American All Stars برای کامپیوتر

بازی Wreckfest American All Stars یک بازی ماشین سواری برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Bugbear طراحی و ساخته و توسط شرکت THQ Nordic منتشر شده است.یک بازی فوق العاده جذاب ماشینی محصول سال ۲۰۲۰ برای سیستم عامل ویندوز ساخته ، طراحی و منتشر شده توسط شرکت بازی سازی THQ Nordic می باشد که شما در آن به طور واحد و مستقل از ماشین مسابقه ای دلخواه خود استفاده خواهید کرد و شروع بازی های زیادی را خواهید داشت.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Wreckfest American All Stars برای کامپیوتر

بازی Wreckfest American All Stars یک بازی ماشینی است که شما در نقش راننده های کهنه کار در نقش ماشین های فرسوده و قدیمی شروع به انجام یک سری مسابقات پر از ضد و خورد خواهید کرد.به هر صورت کاری که شما انجام خواهید در این بازی استفاده از ماشین های کلاسیک و فرسوده است که به هر نحوی با آنها به داخل جاده های خاکی یورش ببرید و بخواهید که با تمام توان مسابقه بدهید و به خط پایان خود را برسانید . به هر صورت رقابت در این بازی زیاد است و شما تا جای ممکن میتوانید آن را هر گونه که دوست دارید به پیش ببرید و بیشتر موقعیت و فضاهای بازی به آن چیزی که از یک جاده خاکی بر خواهد آمد نزدیک نخواهد بود . آن چیزی که شما تصور خواهید کرد یک بازی خوب و استثنایی است که شما آن را دوست خواهید داشت . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را بار ها و بار ها در حالت های مختلف و لوکیشن های مختلف انجام خواهید داد.

دانلود بازی Wreckfest American All Stars

نقد فنی بازی Wreckfest American All Stars برای کامپیوتر

نورپردازی بازی به صورت جادویی و بسیار حرفه ای بر روی تصاویر ویدئو های بازی گنجانده شده است و شما میتوانید آنگونه که میخواهید و لازم است و آن را برای خود به همان اندازه که لازم است دوست داشته باشید . کیفیت تاریکی و ایجاد عمق روشنی و سایه ها در این بازی بی نظیر و ستودنی است . اما ممکن است که همیشه اینطور به نظر نرسد و بازی در بعضی از موارد نشان های دقیقی از نورپردازی درست را نداشته باشد . این بازی به آن اندازه که توانسته از پس این موضوع بر آمده است.
موتور گرافیکی خوب و پردازش های درست و اصلی بازی به آن اندازه که شما میخواهید به آن برسید و چیزی که لازم است آن را دوست داشته باشید و این آن چیزی است که شما آن را نخواهید دانست . از فهمیدن آن صرف نظر کنید . اما برای کسی که گیم بازی کند و به کیفیت و گرافیک آن اهمیت بدهید . موتور بازی سازی نقش یک فرشته ملکوتی را در این بین خواهد داشت . در هر صورت این بازی به آن اندازه که شما بخواهید نیز از آن دسته چیز های است که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Wreckfest American All Stars

باگ ها و خطا چیز های هستند که شما آنها را دوست خواهید داشت . بله دوست خواهید داشت وقتی که چندش انگیز و نازیبا به نظر برسد . این همان چیزی است که شما آن را نیاز خواهید داشت .وجود خود خطا ور باگ در بازی های چیزی است که هر کسی به آن سر و کله میزند و همین ممکن است که زیاد جالب و خوب به نظر نرسد.درهم آمیختگی تصاویر چیزی است که ممکن است در بعضی از مواقع وجود داشته باشد . حال این یعنی ادغام تصاویر یا رنگهای های آنها در هم یا خرابی و لگ زدن و خراب شدن تصاویر . اما به هر صورت با دید تقاطع و جمع و جور کردن چیزی که شما آن را یک استثنا و شاید یک باور درست ندیده اید به آن اندازه که خواهید دید . یک چیز درست و نادرست در این بازی همین مورد است.

دانلود بازی Wreckfest American All Stars

مدلسازی بازی خوب و جامع و کاربردی و بی نهایت چیدمان درستی را برای گیمر به همراه دارد مدل های هاشین های مختلف به هر صورت به خوبی طراحی شده اند . و این آن چیزی است که شما به آن نیاز خواهید داشت و به آن خواهید رسید . دلیل آن را پیدا کنید که چرا مدلسازی قوی همیشه قوی است و مدلسازی ضعیف همیشه ضعیف است . طراحی مدل ها از ماشین های بی کیفیت که قدرتی در خود ندارند یا بازی های که به هر عنوان شما آن را زیاد جالب و یا حرفه ای نمبیند. بازی های امروزی به همین منوال که شما آنها را زیاد دوست خواهید داشت مانند بازی های کلاسیک ماشینی که در این بازی هم ماشین های کلاسیک حضور دارند.

دانلود بازی Wreckfest American All Stars

گیم پلی هیجان انگیز این بازی و چیزی که شما آن را دوست خواهید داشت و در هر حالتی که به آن فکر خواهید کرد . به این عنوان به خواسته های خود نزدیک خواهید شد مانند مسابقات تو در تو که شما را به هر جایی خواهند برد و بیشتر مسابقات ارزش وقت گذاشتن را خواهند داشت و شما برای آنها زحمت خواهید کشید و یا آنها را فوق العاده خواهید دید . این آن چیزی است که شما برای آن دوباره خود را شروعی دوباره خواهید کرد .
صدا گذاری خوب و استفاده از افکت های صوتی خوب و کارآمد و دیدنی در این بازی به همان اندازه که شما تصور میکنید . خوب و کار امد است که شما آن را مورد تصور خود قرار خواهید داد . یک چیز جالب عالی که در مورد این بازی است . صدای دنده و یا گاز ماشین هاست که با دیگر ماشین های دیگر بازی های تفاوت چشم گیر و قابل ملاحظه ای دارد . صدای تند تند شدن سرعت ماشین ها هم در این بازی اثر خوبی دارد . به هر حال حس رقابت و واژگون شدن ماشین ها و عقب افتادنشان همراه با کشیدن ترمز دستی و ایجاد زیر و بم های که تا به حال اتفاق افتاده است . چیزی است که شما آن را در هر صورت برای خود یک شگفتی نخواهید دید . بازی یک فراتر از حد و مرز آن چیزی است که شما از آن انتظار دارید.

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista

Processor: Intel® Core™۲ Duo 2.7 GHz or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA Geforce® GTX™ ۴۶۰ or AMD Radeon™ HD 6850

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

Sound Card: DirectX®-compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 (32 or 64bit), Windows 8, Windows 10

Processor: Intel® Core™ i5 3.0 GHz or AMD equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce® GTX™ ۹۷۰ or AMD Radeon™ R9 380X

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

Sound Card: DirectX®-compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Wreckfest American All Stars

دانلود بازی Wreckfest American All Stars برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Wreckfest Complete Edition v1.287175 – GoldBerg با حجم ۳۰٫۵ گیگابایت


دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸


دانلود بازی Wreckfest Complete Edition v1.280419–FitGirl Repack با حجم ۱۵٫۷ گیگابایت


توضیحات بیشتر: v1.280419 + DLCs + Bonus Content + Modding Tools

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *