مرسی دانلود

  • admin1
  • 22 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Wings Over Vietnam برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Wings Over Vietnam در نقش اکشن،جنگی و هواپیمایی می باشد.

دانلود بازی Wings Over Vietnam

دانلود بازی Wings Over Vietnam برای کامپیوتر

بازی Wings Over Vietnam یک بازی اکشن،جنگی و هواپیمایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Third Wire طراحی و ساخته و توسط شرکت Third Wire منتشر شده است.یکی از بازی های فوق العاده که طمع پرواز جانانه را به شما هدیه خواهد داد . یکی از بهترین بازی های شبیه سازی و فوق العاده که شما را مشغول به سفر های هوایی فوق العاده میکند.این بازی از شاخص ترین بازی های شبیه سازی جت های جنگنده برای پلتفرم های متفاوت است.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Wings Over Vietnam برای کامپیوتر

بازی روایتی از جنگ های ویتنام و کشور آمریکا را روایت میکند . ولی بیشتر بازی که اینطور نیست . هست . اما بازی هایی که از این دسته ها هستند که در هر زمان و مکانی برش میخورند . همین باعث شده است . که در دنیایی خنده داریی قرار بگیرند . شما به عنوان یک خلبان حرفه ای و شجاع راه را بر دشمنان خود خواهید بست به نظر شما این کار درستی است . نه . اینکه بتوانید راه را بر دشمنان خود ببنیدد. این بازی از سری بازی های فوق العاده و استثنایی است که شما را دعوت به کار های فوق العاده خواهد کرد . بیشتر زمان های که شما صرف یادگیری و تکنیک های بازی میکنید . هر لحظه در هر جایی از زندگی شما این اتفاقات رخ خواهد داد . بیشتر بازی های الان.

دانلود بازی Wings Over Vietnam

نقد فنی بازی Wings Over Vietnam برای کامپیوتر

این بازی یکی از بازی خوب هوا و فضا است که شما در این رابطه میدانید که باید به اندازه کافی آن را برای خود درست و دگرگون بسازید . این بازی به همین نحوه عملکرد زیبایی دارد . این بازی یکی از بازی های است که در هر جایی از نقاط مختلف آسمان ممکن است که به خوبی نتواند شما را راضی کند . در همین حادثه بیشتر شرایطی که رو به رو شما می آید . حوداث و اتفاقاتی است که در زمان های جنگ رخ خواهد داد . اینکه الان شما یک بازیکن حرفه ای باشید . یک گیمر مبتدی چندان به این بازی مربوط نیست . از این لحاظ با یک بازی کاملا ساختار گرا همراه نیستیم . اما میدانیم که بیشتر چیز های که یاد گرفتیم به همین اندازه هم خوب نبوده اند . یا شاید به همان اندازه که گویی زیاد خوب عمل نکرده اند. در هر جایی که تیر های از آسمان ویتنام به طرف شما می آیند . زندگی به همین طریق و روش شکل درستی را به سمت و سوی خودش از شما میکشاند . این بازی در هر قدم و سمت و سویی به همان اندازه گیرای لازم را برای شما خواهد داشت . از بازی های که هر چند از نسخه های آن قدیمی تر نیز است شما را به وجد خواهد آورد . این بازی به نوعی هر چیزی را برای شما به همان اندازه که میخواهید بزرگ و کوچک جلوه خواهد داد.

دانلود بازی Wings Over Vietnam

گرافیک : بازی یک بازی سه بعدی که از تکنیک های انعطاف پذیر رنج میبرد . این بازی قواعد خاصی را بر عهده دارد . و بازی های اینچنین میدانند که در هر جهانی باید باز با جهان دیگر باز و سر مست بود . این رویه کاری است که شما باید سرچشمه آن را بدانید . از این رو یک بازی خارق العاده که بیشتر عناصر اصلی و بصری را در خود نگه میدارد . یک انسجام درست تاریخی و حرفه ای.

 

گیم پلی : در این بازی شما به هر نحوی میتوانید یکی از بازی های بهترین را تجربه کنید . این بازی یکی از بازی های است که شما در هر جایی میتوانید به سادگی آن را یاد بگیرید . این بازی در خور ستایش است . این بازی واقعا حرف ندارد . این بازی واقعا بی نظیر است . این بازی واقعا شرف دارد . این بازی یک از بازی های فوق العاده است که باید بداند که چه کاری را انجام دهید . هم چیز به سمت و سوی جنگ میرود . و مبارزه با هواپیما های پیشرفته در نخستین جاهایی که در این بازی وجود دارد شما را شگفت زده خواهد کرد . بازی بازی و در هوا معلق بودن . آسمان متعلق به پرواز است . بدانید و بمانید این یک بازی استثنایی است که برای خلق شدن ساخته شده است.

دانلود بازی Wings Over Vietnam

صدا گذاری : موسیقی بازی در هر جایی از بازی حضور پر رنگ دارد .و شما میدانید که برای چه چیزی این بازی اکشن و هوایی را انتخاب کرده اید صوت و موسیقی فوق العاده اکشن و حرفه ای این بازی از دسته چیز های است که شما مدام آنها را در خود تکرار خواهید کرد . بازی کردن بازی کردن بازی کردن . این بازی همین را به شما نشان خواهد داد . یکی از بازی های فوق العاده که زیاد با شما ور خواهد رفت .

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Operating system (OS): ME, 2000, XP

Processor (CPU): 600 MHz

System memory (RAM): 128 MB

Hard disk drive (HDD): 500 MB

Video card (GPU): 32 MB of VRAM


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Wings Over Vietnam

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۳۰۷ مگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *