مرسی دانلود

  • admin1
  • 18 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی West of Dead برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی West of Dead در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی West of Dead برای کامپیوتر

بازی West of Dead یک بازی اکشن و ویدئویی می باشد . این بازی از جمله بازی هایی است که توان فرسایی بسیار بالایی دارد . این بازی میتوان شما را کمی بیشتر از قبل وسعت بدهد . گیم پلی برجسته ، هنر هایی بصری ، سیستم مفاهیم و بیشتر چیز هایی که شما در بازی میبیند کمی بعد با سرعت بیشتری ادامه پیدا میکنند.

داستان بازی West of Dead برای کامپیوتر

گیمر در West of Dead در نقش یک هفت تیر کش حرفه ای ظاهر میشود ، اما در این مورد نمیتوان زیاد مطئمن بود. یک هفت تیر کش حرفه ای که به دیلایلی نامعلوم زندگی خود را غرق بسیاری از گمراهی ها کرده. حال او نمیداند که زندگی چگونه بوده است و یا برای چه چیزی مدت زمان زیادی است که جان خود را از دست داده است . و حال باید با اطلاعت نامعلوم و مشخصی از زندگی لذت کاملی ببرد و این ممکن است به صورتی آدم را کیج کند و یا او را مدهوش اتفاقاتی کند که برایش چندان زیبا و یا دلچسب نیست ، اما با همین دلایلی که وجود دارد شما میتوانید از خواسته های خود سر در بیاورید. دلیلی که باعث شده شما بمیرید همین است که میتواند شما را به مرور به هر جایی میرساند ، اما ممکن است که به اندازه کافی خوب نباشد ، این همان چیزی است که تا جای موجود میتوانید به اندازه کافی کیف شما را نشان بدهد ، و یا از نیاز های شما بیشتر لبریز بشود.

نقد فنی بازی West of Dead برای کامپیوتر

داستان میتواند از رمز و راز هایی پر باشد که در ابتدا زندگی را برایتان دلسرد کننده و کمی هم خشنود کننده بهره ببرد.اما پیشرفت داستان های بسیار جدید و کشف اتفاقاتی که ممکن است بر روی ذهن شما تاثیراتی بگذارد نیز میتوان همه واقعیت را درک کرد ، هرچند که در بازی سر شما از یک آتش و شکل یک مرگ به شکل های دیگری تقسیم شده است. و با همه این ها میتوان بر روی آن برداشت های مناسبی نیز داشت ، تا جایی که امکان فراهم است.ممکن است در طول زمان مدت زمانی نیز تاخیر و چگونگی زندگی برای شما یک کشف غیر متعادل باشد.شما نیز با داشته هایی که دارید نیز میتوانید منجرب به یک زندگی دیگر شوید. همه این ها میتواند شما را تا مدت ها به بازی کردن سرگرم کند. بدون اینکه هر کسی توانایی قدرتمند شدن را در شما احساس کند. شما مانند یک شبگرد قدم میزنید  و یا از این جا به هر جایی میروید که در خاطراتتان میگنجد یا برای آن تا مدتی وقت خود را میگذارید ، اما این را بدانید که چگونه در بازی سالم میمانید، اندداستان این اثر را می‌توان به دو قطب مثبت و منفی تشبیه کرد. نکته مثبت آن است که رمزآلود بودن آن باعث می‌شود گیمر علاقه بیشتری به پیگیری آن داشته باشد اما نکته منفی این است که این رمزآلود بودن صرفا پاسخی کلیشه ای دارد. در نگاه کلی می‌توان گفت که «وست آو دد» قدرت تسخیر ذهن گیمر برای ادامه داستان را دارد اما در سمت مقابل نمی‌تواند پاسخ مناسبی به گیمر ارائه کند.

تا جایی که امکان اشاره به بازی West of Dead بود. اشاره هایی نسبت به این بازی داشتم که میتوانستم بگویم و در مورد آن بنویسم. اما بیشتر جنبه هایی را خواهد داشت که در بازی آن را متوجه خواهید داشت ، اما بعد از مدتی میتوان آن را در میان همان حقایق همیشگی چندی پیش برد. اما همه این ها از مراحل مختلفی تشکیل داده شده اند ، که ممکن است در زنده نگه داشتن فکر شما کمی شک بر انگیز و غیر منطقی به نظر برسند. اما این بازی چنان توانمندی ای در حین بارگذاری از خود نشان داد که میتوانست مقداری شما را شوکه کند. اما او میتوان خیلی از چیز ها را نقشه بر آب کند. با همه این ها در مورد آن کمی به صورت پیشرفته میتوان نتیجه گرفت ، اما مدت زمانی بعد از گذشت از همه این ها میتوان از خود یک شخصیت اصلی را نشان داد. اما در کنار همه این ها تا مدتی میتوان آشکار را برای شخصیت خودتان مدتی برنامه ریزی درستی داشت. اما همیشه نمیتوان عنوان درستی از آن داشت ، تا برای مدتی همه چیز ساختار غنی و مختصری دارد . اما اینکه فعالیت اصلی در بازی میتواند کمی بر روی شما تاثیر بگذارد .همه این ها از اتاق هایی تشکیل شده که به مدت زمان کمتری میتوان آنها را اداره کرد .

اما شیوه جذاب و متنوع آن کمی با درگیری اساسی در بازی متفاوت است. گیمر با ورود به هر اتاق می‌تواند درگیری خود را با موجودات جهنمی آغاز کند. چیزی که باعث می‌شود «وست آو دد» یک بازی منحصر به فرد در سبک Roguelike باشد استفاده از سیستم کاور است. گیمر می‌تواند پشت مکان‌های طراحی شده کاور بگیرد و سپس با پیاده سازی استراتژی مد نظر خود، مبارزه را پیش ببرد. البته در سمت مقابل دشمن‌های بازی نیز صرفا از راه دور به گیمر تیر اندازی نمی‌کنند و برخی از آنها نبرد‌های تن به تن را انتخاب خواهند کرد.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7

Processor: Intel i5-4460 CPU / AMD FX-8350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTX 1030 / Radeon RX 550

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-9400 / AMD Ryzen 5 3400G

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTX 1060 / Radeon RX 580

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر West of Dead

حجم: ۲۵۰ مگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *