مرسی دانلود

  • admin1
  • 26 دسامبر 20
  • بازی فکری

دانلود بازی Visage برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Visage در ژانر بقا می باشد.

دانلود بازی Visage

دانلود بازی Visage برای کامپیوتر

در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی یک بازی با نام Visage که در سبک ترسناک روانشناختی بوده و الهام گرفته شده از چند بازی شاخص بود توسط استودیو بازی سازی Sadsquare Studio ساخته شد . این بازی با همین حال کمی ترسناک و فراگیر داری گیم پلی سریع و دلهره آور نیز بود . در خانه ای متروکه دور از شهر داستان روایت میشود . یک خانه ماورایی که شما ماموریت دارید که گیم پلی خود را آنجا آغاز کنید

داستان بازی Visage برای کامپیوتر

خط داستانی بازی  در سال ۱۹۸۰ میلادی جایی که فقر و تنهایی امان همه را گرفته است. در خانه‌ ای بزرگ و قدیمی  که به نظر می آیید که مدت هاست کسی به آنجا سر نزده است و خبری از درون آن ندارد .این مکان واقع در قسمت متروکه ای از شهر قرار دارد که در آن ترس عمیقی بر جای جای خانه دائما در حال تغییر رخ می دهد. خانه ای که به نظر می آید لرزان است و قرار است که اتفاقاتی در داخل آن رخ بدهد ، حتی کسی جرئت نزدیک شدن به چنین خانه ای را هم ندارد ، و از این قرار تا مدت هاست که این شوکه کننده به نظر می آید.

 دانلود بازی Visage

اما شخصیت اصلی داستان میخواهد سر از این خانه ترسناک و که در عالم ماورایی قرار دارد در بیاورد و این شخصیت را شما قرار است کنترل کنید ، اما شخصیت که شما هم از آن خبری ندارید قرار است با او همراه شوید و به جایی بروید که نه شما میدانید نه شخصیت مرموز او. با پیش بردن بازی در دنیای سورئال دنیایی که در تصاویر و ابهام های ناگهانی غرق میشوید باید مدام به خود گوش زد کنید که چگونه باید از پس عکس العمل های شوکه کننده و اتفاقات ناگهانی بر آیید ، همه اینها میتوانید تا مدت زمانی شما را بترساند ، اما ممکن نیست که بتوانید آن را کمی سایه بزنید و در قسمت هایی آن را درخشان و یا غیرعادی احساس کنید. اما شما میتوانید چنین صحنه هایی را به یاد بیاورید و ممکن است که کمی دلهر به درون شما سرایت کند و کمی شما را ناراضی و عصبی کند ، اما میدانید که چگونه از این بازی حرف هایی را بزنید که کمی شما را از محیط های آزار دهنده نجات بدهید ، حتی در حد زمزمه ای کوتاه به خودتان. این برای همان چیزی است که مدت ها شما را میترساند ، اما خودش کمی تمسخر آمیز آن را روایت میکنید.اما به طور عجیبی شخصیت هایشان در طول بازی کدر شد و از میان رفت .

نقد فنی بازی Visage برای کامپیوتر

شما میدانید که هدفتان از آمدن به این خانه مرموز کشف حقایقی است که مدت هاست اتفاق می افتاده اما کسی جز شما نمیخواهد از آن سر در بیاور ، با همه اینها تا مدتی این ترس کمی دلهره آور و غیر معمول است اما به صورت ناگهانی ممکن است تشویش شما را بیشتر کند ، و همین کمی قضیه را در بازی ترسناک تر از حالت عادی نشان میدهد. اما شما میتوانید این راز را در میان تاریک ترین و عمیق ترین معما ها بر روی دیوار و رد پاهای روی زمین کشف کنید . حتی ممکن است در بعضی از مواقع در سکوت و آرامش شما صداهای ترسناکی را بشونید که از هر طرف به سمت شما می آیید . شما در این زمان تشخیصتان کمی کند میشود و حقیقت گلوی شما را میگیرید ، در هر زمان روح سرگردان را میبنید و آن موقع ترس شما چند برابر میشود.اما مرموز بودن قضیه داستان فقط با دیدن روح نیست . بلکه به دلیل حرکت های او از جایی به جایی دیگر است که ترسناک تر میشود و شما را بیشتر فرو میبرد.

دانلود بازی Visage

این بازی از ماجراجویی های ذهنی شما خارج شده ، به همین دلیل ممکن است که برای هر کسی با هر شخصیت و تنوع طلبی مناسب نباشد ، پس در این مورد به شما هشدار لازم را میدهم که از نه روی علاقه و هوس و صرفا برای کشف معما و حقیقت این بازی را انجام بدهید ، چون بازی ترسناک تر و پیچیده تر از آن است که تصورش را بکنید. شما از طریق جستجو کردن و راه یابی میتوانید کمی دشوار تر و یا غیر عملی تر به حقیقت های ریز و درشت در طول بازی نزدیک شوید و این خود کمک کننده به شما می باشد. اما بازی از آثار مختلفی در ژانر بازی های الهام گرفته است تا فضایی یکدست و ترسناک را در طول بازی رقم بزند.


حداقل سیستم :

OS: WINDOWS® ۷, ۸, ۸٫۱, ۱۰

Processor: Intel® Core™ i3 or AMD Ryzen™ ۳

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 950 or AMD Radeon™ R7 370

DirectX: Version 10

Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: WINDOWS® ۷, ۸, ۸٫۱, ۱۰

Processor: Intel® Core™ i5 or AMD Ryzen™ ۵

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480

DirectX: Version 12

Storage: 10 GB available space


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Visage نسخه ۶۴ بیتی

حجم: ۱۵٫۲ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *