مرسی دانلود

  • admin1
  • 09 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی RUINER برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی RUINER در ژانر اکشن و شوتر می باشد.

دانلود بازی RUINER

دانلود بازی RUINER برای کامپیوتر

بازی RUINER یک بازی اکشن،شوتر شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Reikon Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Devolver Digital منتشر شده است.بازی RUINER یک بازی در حیطه و چارچوب ، بازی های ، سایبر پانک است . که توسط استودیو بازی سازی Reikon Games ساخته، شده است . علارقم ، نقد های پرحاشیه ، با یکی از عنواین بزرگ سال ، دست و پنجه نرم خواهید کرد . بازی حیطه داستانی اش ، به آینده برمیگردد. و شما در نقش یک سرباز ، با ماموریت های متفاوت قرار میگیرید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی RUINER برای کامپیوتر

آیا تا به حال به خودتان، این اجازه را داده اید . که اگر تعدادی از سازندگان سابق بازی‌هایی ، همچون The Witcher ،Dying Light ،This War of Mine و Shadow Warrior دور هم جمع می‌شدند. و دست به اقدامتی عجیب و حیرت آور ، میزدنند . که برای شما ، عادی به نظر نمی آمد . و یک بازی می‌ساختند و طراحی میکردند، نتیجه چه می‌شد؟ شاید خوب و شاید هم بد ، اما . یحتمل ، در این حالت کمتر کسی ، احتمال ساخت بازی «Ruiner» را می‌داد.برای اینکه جای تعجب ندارد که ، سراغ چنین بازی های نو و جدید برویم ؛ حداقل که من برای اولین بار است ، نسبت به بازی کردن ، در ژانر سایبر پانک ، کمی بی اراده هستم. استودیو «Reikon Games» که در ورشو لهستان، واقع شده، و شاید هم کمی دور ، یا نزدیک تر ، در سال ۲۰۱۴ توسط چهار تن از طراحان بازی ، با سابقه، که واقعا در کار خود ، به درجه ی بالا و خیره کننده ای ، دست پیدا کرده اند.

دانلود بازی RUINER

تجربه کار، بروی عناوین ذکر شده را دارند، و واقعا برای جایی که هستند، زحمت بسیاری کشیده اند . و با تمام تلاش برای آن زمان و هزینه گذاشته اند . تاسیس شد. رویینر اولین ساخته ، این استودیو ،که شاید تا به حال نام آن ، به گوش شما آشنا نبوده است . یک بازی ، مستقل است که ، از ژانویه سال ۲۰۱۵ در حال ساخت بوده و بالاخره ، امسال مهمان PC و کنسول‌های نسل هشتم شد. اما چه جالب ، کسی به این رویه ، اصلا فکر هم نمیکرد . تا زمانی که برای عده ای ، نیز جذابیتش کاهش یابد ، مانند ، افردا با سابقه در گیم ، رویینر با اینکه تمرکز بسیاری ، بر روی گیم‌پلی دارد ، آری تمرکز بسیاری ، بر روی چیدمان بازی و گیم پلی دارد . اما در کنار آن سعی می‌کنند ، داستان خوبی نیز ، به مخاطبان ارائه دهند، و شاید این همان مسئله ای است که شما ، با آن دست و پنجه نرم میکنید. و یا آن را دوست خواهید داشت . آیا سازندگان موفق شده‌اند عنوانی بسازند ، که در تمامی بخش‌ها ، بازیکن‌ها را راضی کند؟

نقد فنی بازی RUINER برای کامپیوتر

داستان بازی در سال ۲۰۹۱ در شهری به نام «Rengkok» اتفاق می‌افتد . که زیاد شهر خوب و زیبایی نیست ، جامعه‌ای که توسط سازمان «Heaven» اداره می‌شود. آن هم چه سازمانی با چه پرسنلی ، اما همه همین هست که، شما در یک شهر مهم ماموریت دارید. این سازمان تقریبا، کل شهر را در اختیار دارد، تقریبا کل شهر را ، و در حالی که قرار بود ، برای مردم خوبی و صلح و صفا ،به وجود آورد، در حال ظلم و دیوانه کردن آنهاست. شخصیت اصلی ، که بیشتر در مورد خودش ، چیزی به ما نمیگوید . و زیر آبی میرود ، یا شاید شخصیتش به او اجاز نمیدهد ، ماسکی نیز بر چهره دارد، سعی می‌کند که ، با تمام تلاش به این سیستم فاسد ضربه بزند. و در عین حال برادر خود را که ، ربوده شده، به کمک یک هکر مرموز ، نجات دهد. ولی چرا باید برادر خود را، به دست یک هکر بسپرد . یعنی اطلاعات خودش و بردارش را ، به دست یک هکر بسپرد. شاید کلیت و اساسه داستان ، کمی کلیشه‌ای به نظر برسد، و زیاد برای بقیه هم ، جذابیت نداشته باشد .اما سازندگان، تلاش‌های قابل تحسینی ، در مورد نحوه روایت بازی و نوع ماموریت ها، برای دوری از کلیشه‌ها ، انجام داده اند؛ آن‌ها با استفاده از ، فضا‌سازی آینده و بازتاب های موجود فکری ، گونه شهر را که ، بسیار عالی انجام شده .به زیر چالش و سترگ ، قرار داده اند.

دانلود بازی RUINER

تا بیخ و بن آن را ، آزمایش کنند. طراحی خاص سلاح‌ها، سلاح های که در بازی بسیار ، مورد استفاده قرار خواهد گرفت .شخصیت‌هایی که شما ، با آن ها زیاد سر و کار دارید . و دشمنانی که شما باید ، آنها را به نابودی بکشانید، این کار را ، انجام داده‌اند. در بازی فقط به بخش ، جنوبی شهر ، که فعلا کسی در آن نیست . و تبدیل به متروکه شده است ، نزدیک کنید. که دسترسی دارید . و با اینکه، این بخش از شهر کوچک است ، آری بخش کوچکی از شهر ، که با چیزی که دشمنان شما فکر میکنند ، تفاوت دارد . اما بسیار پویا، طراحی شده و لازمه ادامه خوب ، آن است. و شما مشاهده می‌کنید که ، هر کدام از مردم تا جایی که ، امکان دارد به خودیی خود ، آن را دوست خواهند داشت . به کار خاصی مشغول‌اند و یا فضای آینده‌نگری که ، سازنده قصد اجرای آن را داشته ، و یا به آن توجه داشته به خوبی به مخاطب ، منتقل نشده است. یکی از ایرادات داستان، با وجود شخصیت‌هایی جالب، شخصیت‌ پردازی نه چندان خوب ، آن است که باعث می‌شود، از خلق کاراکتر‌هایی که تا مدت‌ها در ذهن بمانند، کمی جلوگیری کند. هر چند روایت نسبتا خوب داستان ، در کنار اتفاقات مهیج و غیر منتظره‌ای که ، در قسمت‌های پایانی رخ می‌دهد، یعنی تصور و حالتی که شما ، آنرا متعدد ، درک نخواهید کرد . این بخش را در مجموع ، در سطح قابل قبولی ، قرار خواهد داد.

گیم پلی :

” ویرانگر ” RUINER یک بازی تیراندازی خشونت آمیز و غیر منتظره است که ، در کلان شهری سایبری به نام Rengkok جریان دارد . کلانشهری که با همه این اتفاقات اخیر هنوز سرپا و سر زنده است . یک جامعه گریز ، عجیب الخلقه ، در برابر یک سیستم فاسد، بر می خیزد تا حقیقت را معلوم کند. و این حقیقت چه چیزی میتواند باشد . و برادر ربوده شده اش را ، به کمک رفیق هکر خود پیدا کند.

دانلود بازی RUINER

بازی RUINER تا به اینجا توانسته ، نظر جامعه گیم را به سوی خود جلب کند . چرا که این پتانسیل و کشش را در خود احساس خواهد کرد . ” ویرانگر ” یک بازی اکشن مستقل است که نشان می دهد ، با استفاده از خلاقیت ، می توان چه اثر خوبی را در همین حد و اندازه ، خلق کرد . و درسی به بزرگی به بازیسازان داخلی ، می دهد تا از تولید بازی های اکشن اول شخص و مورد استقبال انجام بدهد ؛ و سوم شخص با بودجه های محدود زیر ۱ میلیارد تومان ! دست بردارند.

امتیازات بازی RUINER :

بازی هم اکنون ، به همین اندازه از میان ۴۰ نقد در وبسایت متاکریتیک ، امتیاز مناسب ۷۵ درصد را کسب کرده ، که در میان این نمرات، بعضی نکات جالب توجه وجود دارد . همین نکاتی که همیشه آن را زیر ذره بین قرار میدهیم . همه ی این ها را ، کنار امتیاز فوق العاده ۹ از ۱۰ کاربران شبکه استیم بگذارید . یک مقایسه جالب و متناسب با موردی که شما به آن نیاز دارید . تا متوجه شوید ” ویرانگر ” چه بازی خوبی است. .برای مثال گیم اسپات به بازی نمره ۸ را اعطا کرده و به طور خلاصه می گوید” RUINER در انجام کار خود کاملا موفق عمل کرده است ” یا PC Gamer که معتبرترین وبسایت گیمر های PC می باشد به بازی امتیاز ۸٫۴ را داده و به تعریف و تمجید از آن پرداخته است . اما ممکن است برای همه جالب نباشد.

دانلود بازی RUINER

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8.1/10 x64
Processor: Intel Core i5-760 (4 * 2800) or equivalent / AMD Athlon II X4 645 AM3 (4 * 3100) or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 460 (1024 MB) / Radeon HD 6850 (1024 MB)
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7/8.1/10 x64
Processor: Intel Core i5-4670K (4 * 3400) or equivalent / AMD FX-6350 (6 * 3900) or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 660 (2048 MB) / Radeon HD 7970 (3072 MB)
Storage: 10 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر RUINER

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۸٫۶ گیگابایت نسخه gog

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

=====

حجم : ۸٫۶ گیگابایت نسخه fitgirl

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود فایل انتخابی فیت گرل

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *