مرسی دانلود

  • hedar
  • 02 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Torchlight III برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Torchlight III در ژانر اکشن،ماجراجویی و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Torchlight III برای کامپیوتر

بازی Torchlight IIIیک بازی استراتژیک و اکشن می باشد . بازی ساخته شرکت بازی سازی Echtra Inc می باشد . بازی از نظر رهبری یک گروه است که شما میتوانید با استفاده از معجون های انرژی زا و قدرتمند تر کردن آنها به نبرد های گروهی بپردازید و با هیولاهای خبیث و شرور در طول مراحل بازی مبارزه کنید.گیم پلی عالی همراه با گرافیک جذاب و شخصیت های جدانشدنی در طول فعالیت و بازی.

داستان بازی Torchlight III برای کامپیوتر

بازی Torchlight III در ابتدا انتشار خود زیاد مورد موفقیت و قابل قبول برای گیمر ها نبود و گذشت و گذشت تا الان که دیگر هر کسی به سمت آن میشتابد. این بازی علاوه بر اتفاقات و شبیه سازی های درستی که از خود دارد میتواند شما را ساعت ها سرگرم نگه دارد دریغ از اینکه زحمتی به خود داده باشید . اما این بازی یک شبیه سازی کارتونی دارد که میتواند در گیم پلی بسیار شما را مجذوب کند . همچنین که افکت هایی که در بازی حین مبارزه و صحنه های اکشن اتفاق می افتد به خودی خود میتواند هر کسی را تا جایی که امکان دارد از هر زمانی بیشتر نیازمند و عادلانه نشانه برود .

داستان بازی Torchlight III داستانی از آینده را تعریف میکند که کمتر کسی به آن آشنایی دارد و میخواهد با آن سر و کاری داشته باشد.اما در بازی یکی از شخصیت ها شیطانی میشود و در بازی کم می آورد ، حال او دیگر نمیداند که باید با شخصیت خود چه کاری انجام بدهد. حال بازیکن میتواند که کسی را بشناسد و او را در این میان با هماهنگی کامل و جدا شده به هر سمت و سویی نزدیک کند. اما همه میدانیم که تفاوت ها به اندازه کافی در بازی دیده نمیشود و حتی بارها ممکن است که چیزی فرا گیر نیز در بازی احساس نشود.اما خب به هر حال این شرایط یک روند ساده دارد و همه میتوانند از آن استفاده کنند. اما حالا همه این ها به این مورد بستگی دارد که چگونه از یک مسیر درست و دقیق رهنمود شود و شما به اندازه کافی به سمتی درست در بازی حرکت کنید . داستان کلی در طول ماجراجویی شامل چند روایت جزئی است. روایتی که در ابتدا برای هر کسی سخت گیری هایی ندارد . اما اینگونه که میدانستیم نبود . و با همه این ها میتوان از دل جامعه کمی دلگیر و سخت گیرانه به آن نظر نداد.

نقد فنی بازی Torchlight III برای کامپیوتر

بازی Torchlight III داری یک گیم پلی بسیار خوب و لذت بخش است که طبق مراحب بسیار عالی عمل میکند. بخشی از بازی ممکن است آنگونه که فکر میکنید نباشد و برای مدتی کمی از حقایق را مدنظر هر کسی قرار بدهد .اما به هر حال شاید در ابتدا به نظر می آمد که مدت زمان در طول بازی میتواند کمی لغزنده باشد. اما به هر حال تا ساختن ایده کمی مراحل را به سمتی بالا و پایین در آوردن از شما همه چیز را میگیرد و کمی حقیقت اصلی را دشوار تر میکند . یک حالت آنلاین نیز در این بازی تعیبه شده است . و این همان چیزی است که در ابتدا شاید مورد قبول و شاید پذیرش شما نباشد.اما به هر حال این شما هستید که تصمیم گیرنده و یا عملی کننده کار هایی هستید که باید در بازی انجام بدهید. یک گیم پلی اصلی و کاراکتر سازی شده در طول بازی همراه با ایده هایی که به مرور به چشم شما می آیند.اما به موقع میتوانید خود را نجات بدهید و یا سر و ته بازی را یکی کنید.

اما شخصیت ها ممکن است که کمی دردسر ساز و غیر معقولانه به نظر برسند . اما با همه این ها تا حدودی نوشتن و خواندن در مورد شخصیت های مختلف میتواند کمک کننده باشد. هر کلاس و مقدار بازی داری تعداد از لول های مشخص است که شما میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید. اما میدانید که هر کدام از آنها از استعداد ویژه ای برخوردار هستند.تغییر شخصیت ها در طول بازی از جایی که با تفاوت هایی منجرب به شکل گیری و افول کرده اند . اما میدانید که چگونه این حقیقت در مورد بازی هست و وجود دارد. اما شما با یادگیری کمی از مراحل و استفاده از اندیشه های درست و طولانی میتوانید حقیقت اصلی را کمی مناسب تر نشان بدهید ، حال اگر اینچنین نباشد ، با این حال توانمندی در این کار غیر حقیقی نیست. اما این همان چیزی است که در ابتدا ممکن است که منجرب به شرایطی شود که به مرور از آن فاصله میگیرد و این خود اجتناب ناپذیر است . و خب این به بازیکن کمک شایسته ای میکند که در هر زمان و نقطه ای خود را تغییر بدهد . حال آنچنان که این ایده کمی دشوار یا سخت تر از تصورات گیم پلی و داستان باشد.

خوشبختانه در بازی Torchlight III همه چیز آنقدر توضیح داده شده و صحیح است که شما بتوانید از داشته های خود درون آن بهره ببرید. اما یک قانون وجود دارد که هر کسی را به هر نحوی از راندمان اصلی به سمت بالا خواهد کشید و در هر سمت و سویی ممکن است که برای هر کسی چهره ای تغییر ناپذیر را بسازد.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 8.1, 10 (64-Bit)

Processor: Quad-Core Intel or AMD Processor, 2.5 Ghz or Faster

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD Series Card or Higher

toraSge: 10 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Torchlight III

حجم: ۵٫۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *