مرسی دانلود

  • hedar
  • 30 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی The Pathless برای کامپیوتر را میتوانید با ترافیک نیم بها از وب سایت مرسی دانلود دریافت نمایید .

بازی The Pathless در ژانر ماجراجویی،اکشن و دخترانه کننده است.

دانلود بازی The Pathless برای کامپیوتر

بازی The Pathless یک بازی ماجراجویی و سرگرم کننده محصول کمپانی استودیو بازی سازی Giant Squid می باشد . بازی داری گرافیک بی نظیر نسبت به بازی های هم سبک و مشابه خود می باشد . روایت یک پسر که عقابی دارد و کارش تیر اندازی به طلسم و جادو هاست . این بازی بی شک یکی از بازی های حیرت انگیز است که هر کسی را وانمود میکند که از ابتدا خودش یک ساختار اصلی را ایجاد کند . بر خلاف ایجاد دگرگونی و تناسب ایجاد و ضد و حال های درست .

داستان بازی The Pathless برای کامپیوتر

بازی رایانه ای The Pathless  یکی از جدید ترین و پرشور ترین بازی های شرکت گیمGiant Squid می باشد. حالا این شرکت بازی سازی مستقل بازی خلاقیتی دیگر را از خود به نمایش گذاشته است. یک اثر هنری متفاوت از این استودیو، شما را در نقش یک جستجو گر قرار میدهد که میخواهد که میخواهد یک سفر پر شور و حال را به سر ببرید .و حال میتواند آنگونه که میخواهید این به حقیقت درست و بزرگی خود نزدیک بشود . اما این همان ذات وجودی The Pathless می باشد و در آثاری همچون Abzu و Journey است و این حس و حال اساسی از همین عنوان ها گرفته شده است. همین که شما بتوانید اعضای دقیق که این بازی را ساخته اند بشناسید خود کمک بزرگی به بازی است. اما هدف و دلیل بزرگ بازی با وجود تغییرات مداوم چیست؟ همه چیز این اثر را به سمتی شکل داده است که شما میتوانید آن را آنگونه که خودتان خوانده آن هستید کمی آن را گوش نواز تر ببینید. که هر قسمت و جزء از بازی میخواهد کاری کند که این بازی شور و اشتیاق کامل را به دست آورد بنا بر هر دلایلی این همان چیزی است که شما بنا بر هر دلایلی از شور و کیف آن سر بر زبان انداخته اید .

 

اما اگر بازی تجربه ای کامل و شناخت آمیز مانند Journey ساخته شرکت That Game Company و همین‌طور Abzu ساخته‌ی Giant Squid داشته باشد، قطعا خواهید دانست که چه تجربه ای را به دست خواهید آورد . اما بنا بر هر دلایلی این همان چیزی است که کمی فناناپذیر تر و اقتباس تر شده است . مشکلی که افراد دو گروه سازنده چنین گیمی همراه خود داشتند. از جمله مت ناو (مؤسس استودیو Giant Squid و کارگردان هنری هر دو بازی) و همین‌طور آهنگسازی مثل آستین وینتوری این حس را در درون شما خلق میکند که به شکلی دیگر آن را احیا کنید. در واقعه همین عناصر هستند که با همدیگر و یک به یک حرکت میکنند . تا اثر و داستان اصلی را به شکل و گونه ای دیگر نشان بدهند .

نقد فنی بازی The Pathless برای کامپیوتر

بازی The Pathless با اولین حرکت شخصیت اصلی و جستجو گر به سرزمینی عجیب و متحیر آمیز آغاز میگردد . گم بودن فکر شخصیت اصلی قبل از این که اصلا بخواهد چیزی را بداند . و به سوی هدفش برود و بداند که چه کاری قرار است که انجام بدهد. و این سیستم و قسمت های مختلف بازی را تداعی میکند. همه این ها با ایجاد حسی ناشناخته و قلبی میتواند همه چیز را از نو بسازد و دیگر به روشی غیر معقول نسبت به آن نپردازد و هر کسی در این مسیر افسانه ای ممکن است که شما را دلسرد و خسته نکند . و این همان چیزی است که در اولین فرصت باعث میشود که شما با آنا کمی ضد و خورد را به خود راه بدهد. که میخواهد یک نفرین را در بازی برای شما نیز بکارد که شما باید از آن فرار کنید. اما تا مدتی هر کسی ممکن است که سرگردان و ناباورانه باشد. اما این همان چیزی است که هر کسی میتواند در بازی آن را احساس کند. ماجرایی که شخصیت اصلی بازی به دنبال آن است . این به نظر یک ماجرای سخت و دشوار است .

شخصیت اصل و مهم یک تیرانداز با کمان است که جوان نیز می باشد. او یک تیر و کمان جادویی دارد که با آن میتواند به سوی طلسم های قفل شده و اشیا مختلف در محیط های مختلف تیر اندازی کند . حال با هر شلیک درستی که انجام میدهد سرعت گام هایش نیز زیاد میشود و تا زمانی که به این کار ادامه میدهد. حتی میتوانید با این ریتم سریع در زمین و زمان کاوش کنید  اما ممکن است که این سیستم در ابتدا کمی ساده و غیر معمول به نظر آید.اما تنها یک و یک مکانیک ساده و معمولی در این بازی موجود است و به سریع تر شدن ضربان و نبض در این بازی کمک هایی میکند. اما میتواند هماهنگ با خالقان و اصلیان دنیای هنر و حقیقی باشد. همین امر ساده میتواند حقیقتی را به بازی اضافه کند . اما چیزی متفاوت از حقیقت اصلی نیست. که مخاطب اصلی را دیوانه و متفاوت از حقیقت اصلی و درست در بازی میکند. این حقیقت در واقعه همانی است که شما در بازی بسیار آن را مجبور و تحسین شده میدانید که همیشه میخواهید آن را نشان بدهید. این همان قابلیتی است که شما آن را به طرزی وحشتناک و غیر قابل دفاعی انجام خواهید داد. اما عقابی که در طول بازی میتواند شما را نیز اسیر حرف های خود کند. همراهی این عقاب یک نقش ضروری در این بازی است.


حداقل سیستم :

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-2300 | AMD FX-4350

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7870

Storage: 15 GB of free space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7-6700 | AMD Ryzen 7 1800X

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1070 | AMD Radeon RX Vega 56

Storage: 15 GB of free space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر The Pathless

حجم: ۳٫۹ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *