مرسی دانلود

  • admin1
  • 17 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی The Dark Pictures Man of Medan برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی The Dark Pictures Man of Medan در ژانر فکری،معمایی و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی The Dark Pictures Man of Medan برای کامپیوتر

بازی The Dark Pictures Man of Medan یک بازی ترسناک و روان شناختی داستانی ساخته و تولید شده استودیو Supermassive Games می باشد . داری راویت از گذشته ای نه چندان دور کارکنان یک کشتی و ناو جنگی است ، اما به طرز مرموزی همه آنها از بین میروند . وجود گیم پلی بی همتا در حس و انتقال ترس به شیوه ای مدرن همراه با گرافیک بسیار بالا و طبیعی و شخصیت پردازی های دقیق از دیگر عناصر این بازی هستند .

داستان بازی The Dark Pictures Man of Medan برای کامپیوتر

داستان بازی از جایی آغاز میشود که هر کسی را مدهوش میکند ، اما بازی با همه فراز و نشیب هایی که دارد ، کمی دلسرد کننده به نظر میرسد ، اما با همه این ها طبعتا شما را در این بازی بزرگ خواهد کرد. و اما سالهای سال پیش یک کشتی دچار حادثه ای میشود و در آب های آزاد راه های دور دچار حادثه ای مشکوک و مرموز ، در این بین تمام کارکنان و خدمه این کشتی همگی جان خود را از دست میدهند و میمیرند ، اما تعادی از آنها نیز زنده میمانند . اما وقتی که نیروی دریایی به آن کشتی نزدیک میشود تنها کسی که باقی مانند چیز هایی نامفهومی درباره کشتی و اتفاقات آن به زبان می آورد. از شکستن بشکه های اسیدی مگوید که در کشتی شکسته اند و جوری با ترس نشان میدهد که واقعا یک موجود ماورایی و ترسناک هنوز در کشتی حضور دارد. و او است که باعث این اتفاقات شده است.

 

نقد فنی بازی The Dark Pictures Man of Medan برای کامپیوتر

با این حال هنوز مشخص نیست که چگونه این شرایط برای او پیش آمده است و او به چنین نقطه ای رسیده است . حال فقط قسمتی از این کشتی موجود است اما با این حال میتوان گفت که چگونه این کشتی از بین رفته و لایه های آن به چند قسمت تقسیم شده است. اما یک اعتقاد وجود دارد که میگوید هر کسی در درون این کشتی بمیرد انگار به دنیایی دیگر وارد شده است . و حال که این همه آدم در درون این کشتی به طرز عجیبی ناپدید شده اند ، فضایی را برای ارائه یک گیم پلی ترسناک و هیجان انگیز فراهم کرده است. داستان بازی از جایی شروع میشود که مدت زمانی همه حقیقت رو میشود و شروع دوباره آن همه چیز را از سر میگیرد. اما در ابتدا این بازی زندگی دو سرباز را نشان میدهد که قرار است از جایی به جایی دیگر بروند. آنها برای خوشگذرانی به یک محله نزدیک میروند تا اتفاقاتی برایشان رقم بخورد. اما از میان آنها یکی از فال گیر های موجود وجود دارد که میتواند در این راه بسیار کمک کننده حال شما باشد . شما میتوانید همانگونه که خود میخواهید از یک مکانیک دقیق پیروی کنید و گاها کار های غیر تکراری را به گوشه ای پرتاب کنید.

این داستان در زمانی ساخته شده است که وقایعه ای در حال رخ دادن بوده است ، اما کمی بیشتر و بعد تر از این ها ممکن است که دیگر شما نترسید.همه ما آن حادثه را به یاد داریم که چگونه به طرز مرموزی کشتی حامله خدمه و سکان دار چگونه واژگونه شد و بیشتر اعضای آن ناپدید گردیدند ، با همه این ها هنوز ترس و ابهام در میان بازی وجود دارد .اما بازی به زمانی میرسد که شما با ۵ تا از اصلی ترین شخصیت ها یکی میشوید ، اما با این حال چرا اینکه دقیقا میخواهیم حقیقی بودن آن را درک کنیم. اما در این بازی کسانی بودند که مدت زمانی از هم دیگر دور شدند ، بعد از همه این ها بالاخره وقت آن رسیدن که آنها با یکدیگر ملاقات چشم گیری داشته باشند. و در کشتی دوباره داستان آنها با هم دیگر آغاز میشود. الکس (Alex) و برد (Brad) دو برادر هستند و جزو شخصیت های اصلی بازی به حساب می آیند. اما این اولین آنها است که برای هر کسی ترسناک است. اما با همه این مدت تا زمانی که همه چیز زیر سوال نرفته است.

کمی چندش آور و بی همتا همه چیز را نشان میدهند. اما با همه این ها نفر بعدی کمی متفاوت تر از بقیه هست ، با همه این ها تا زمانی همه چیز تغییر کردنش دست شما نیست. پس از این ها دو شخصیت دیگر هستند که وارد بازی میشوند ، اما همه این ها تا مدتی با همه اتفاقات لحظه ای و پیش در آمد ها کنار می آیند. جولیا در این بزی کسی است که از ماجراجویی و اهل ریسک بودن صحبت میکند و با الکس و روابط دیرینه ای دارد . اما برادرش برعکس او کمی بیشتر شوخ، با اعتماد به نفس و دیوانه است. اما بعد از همه این ها کاپیتان نیز وارد داستان میشود که نامش فلیس (Fliss) است ، او نیز کمی با بقیه تفاوت دارد و بیشتر میخواهد روی داشته هایش مانور بدهد. فلیس نیز در داستان است که دختری جدی و شوخ است. اما او نیز قایق را برای آنها هدایت میکند ، و با همه این ها کمی بیشتر میخواهد به هدفش نزدیک شود. در ابتدا هم در بازی به طوری مرموز به همدیگر معرفی میشوند ، اما با همه این ها کمی غرور و یکدندگی در بازی سر و سامان را از آدم خواهد گرفت . داستان بازی مانند روانشناسی است و مدتی به همین صورت میتواند بر روی شما تاثیراتی بگذارد که خواه یا ناخواه شما میتوانید آن را انجام بدهید ، یا کمی از آن دور تر شوید. اما با تعدادی دیگر نیز آشنا میشویم که در طول داستان به همت کاری که میکنند میخواهم بعد از یک مدت از پس آنها بر آییم. آن دوتا به جایی میروند که میتوانند در اسرع وقت با هم صحبت هایی داشته باشند ، یا در بیشتر مواقع خودشان خودشان را نجات بدهند.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64-bit

Processor: Intel Core i5-3470 or AMD FX-8350

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon HD 7870

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 80 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64bit

Processor: Intel Core i5- 8400 or AMD Ryzen 5 1600

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580

DirectX: Version 11

Storage: 80 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر The Dark Pictures Man of Medan

حجم: ۲۱ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *