مرسی دانلود

  • admin1
  • 02 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Terminator Resistance برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Terminator Resistance در ژانر اکشن و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Terminator Resistance برای کامپیوتر

بازی Terminator Resistance یک بازی اکشن و علمی تخیلی می باشد که توسط شرکت بازی سازی Reef Entertainment تهیه و باز سازی شده است . بازی حول محور داستان آرنولد رباتیک است که در دنیای انسان های ماشینی زندگی میکند . وجود هماهنگی و شباهت بین زندگی رباتی بازی به نسخه فیلم ، و گیم پلی جذاب و خارق العاده از جمله چیز هایی است که به کرات در بازی مشاهده میکنید . بازی توانمندی بسیاری را در گرافیک نشان میدهد ، اما بنا بر هر دلایلی ممکن است که همه چیز تغییر کند.

داستان بازی Terminator Resistance برای کامپیوتر

این بازی نسبت به بخش هایی که تعریف شده از آن و میتوانیم همانگونه صادقانه در مورد آن حرف هایی رو بزنیم. اما شاید بازی همانگونه که شما حدس میزنید نباشد و در بیشتر بیراهه های زندگی از حقیقت کمی رنجیده شوید و در مورد آن بیشتر زندگی را بنویسید. اما از لحاظ خط داستانی ممکن است که چیز هایی را مدام از قلم بندازید و یا با آنها سر و کار نداشته باشید و همین باعث میشود که اینگونه تصوراتی را به راحتی به ذهن خود را بیندازید.اما بازی متفاوت از آن چیزی است که ما در سینما میبینم ولی بیشتر بر اثر شرایطی است که شما آن را پی ریزی میکنید. اما این حقیقت در زمان هایی رخ میدهد که شما آن زمان اساسی را در هر مکان و شرایطی گماشته اید و بیشتر حقیقت هایی را پیدا میکنید که ممکن است کمی به شما ربط داشته باشد و کمی هم نه.

 اما شما میدانید که همانگونه که زندگی کردن را آموخته اید باید شرایط را نیز بسنجید و کمی با آن اندازه میتوانید خودتان را از نگاه های تحقیر آمیز نجات بدهید و این یک شیوه بیان درست است و کمی جاهلانه به نظر میرسد تا اینکه عاقلانه دیده شود. اما ممکن است که کمی جنگ ها خوب و غیر عادی به نظر برسد ، و در حالی که ما میسوزیم اما تشنه لب هستیم و کمی آنها را دیده شده و یا ابهام زدایی آنها را به تاج الحاق میکنم. این فرد کسی هست که در تمام طول مراحل نفسش را یکجا میشمارد و در بیشتر لحظه هایی که از خود دارد زندگی را از خود پس نمگیرد ، با جایی که در مکان ها و زمان ها زندگی را رنجیده و یا غیر باور نمیداند ، اما آیا ممکن است که شما کمی از زندگی خود را خودخواهانه نابرده به زندگی اتصال بدهید ، یکی از سیستم های منفی و الخصوص شرایطی که در آن به واسته گفتن نیروی درونی مشاهده میکنید ، همین لحظه هایی است که شما مدام آنها را زیر دوربین شکل و ابهام قرار میدهید.

نقد فنی بازی Terminator Resistance برای کامپیوتر

 اما به طور کلی همیشه این یک معجزه و بیانگر احساساتی است که در شما گم شده است و یک شکل واحد را برای شما نمیسازد ، بنا بر این ممکن است که از خود بپرسید من میدانم ولی بعد از مدتی بیشترین حس در من نفوذ یک عادت ربات گونه است ، اما کمی بعد در بیشتر لحظه ها شما میتوانید آن را کمی احساس کنید و یا در انزجار عملی همیشه در بیشتر لحظه ها کنار نروید. این همان چیزی است که شما را با داشته های خودتان به پیروزی میرساند. اما اینگونه حرف زدن کمی دلسرد کننده و مشوش کننده است ، تا جایی که لحن آرام شما سنگین و پیچیده میشود و شوک کننده. هدف نهایی شما غلبه بر احمق ترین ربات هایی است که با آنها سر و کار دارید ، اما بدانید که این یکی از واحد ترین شرایطی است که به مرور با آن برخورد میکنید. شخصیت جیکوب کسی است که فعالیتی عمده و ساده را در این بازی بر عهده دارد اما قطعا تاثیر گذار عمل میکند ، و اما این دانسته ها چیزی است که منجرب به نابودی حقیقت میشود. اگر طلاطم و ساختن شخصیت مزحک در طول بازی ناامیدتان نکند.

و گویی شما میخواهید از نجات خودتان به عملی ترین شرایط و قوی ترین مولکول های اساسی و ریز برسید . به هر حال تا جایی که امکان دارد ، ممکن است کمی دلسرد کننده باشد و شما بخواهید تا نجات حقیقی صبر کنیددر مجموعه هدف داستان این شما هستید که تعیین کننده هستید و نه غیر همگام سعی میکند که کمی دلسرد کننده صحبت کنید.بعضا ممکن است که کمی بیشتر یا کمی کمتر از حالت معمولی بدانید ولی خب قابل قبول است.نمیخواهم زیاد تمجید کنم یا زیاد در مورد بازی ترجمه تحت الفظی را ارائه بدهم، اما همین که شما سازنده قوی ترین عامل و یا کمترین داستان غیر نفوذی هستید میتوانید از بسیاری اعماق خود را دور نگه دارید. اما تا جایی این حقیقی ترین مشکل ساخته میشود ، که ما به هنگام نیروی خود از ربات های برجسته این حقیقت را بپذیریم.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7/8/10 64-bit

Processor: Intel Core i3 4160 @ 3.6GHz/AMD FX 8350 @ 4.0GHz or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 1050/AMD RX 560 or better

DirectX: Version 11

Storage: 32 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

Additional Notes: Estimated for 1080p 60fps at medium settings

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10 64-bit

Processor: Intel Core i5 8400 @ 2.8GHz/AMD Ryzen 5 2600 @ 3.4GHz or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 1070/AMD RX 590 or better

DirectX: Version 11

Storage: 32 GB available space

Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset

Additional Notes: Estimated for 1440p and higher, 60fps with high or epic settings


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Terminator Resistance

حجم: ۲۲ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳ | دانلود پارت ۴

دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸

توجه : نسخه CHRONOS بر اساس دیتای بازی در پلتفرم استیم می باشد و دارای آخرین آپدیت بازی تا ششم نوامبر ۲۰۲۰ است که این آپدیت جدید Infiltrator نام دارد.

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *