مرسی دانلود

  • admin1
  • 11 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Mass Effect 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Mass Effect 2 در ژانر اکشن و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Mass Effect 2

دانلود بازی Mass Effect 2 برای کامپیوتر

بازی Mass Effect 2 یک بازی اکشن و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت BioWare طراحی و ساخته و توسط شرکت Electronic Arts منتشر شده است.بازی Mass Effect 2 یک بازی عملی تخیلی ، در سبک بازی های ، اکشن است . در روایت داستان ، بازی آمده است که ، شما در یک کشتی ، فضایی به نام ، میلِنیوم فالکون ، به قصد حرکت ، به سمت کهکشان و انجام ماموریت، های مهمی فضایی و تاریخی ، به ناگهان مشکلاتی ، بر سر راه شما ، قرار میگرید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Mass Effect 2 برای کامپیوتر

اپرای فضایی (Space Opera) به عنوان ، یک زیرسبک، در سبک علمی-تخیلی (Science fiction) شناخته می شود. اما در بیشتر سبک های عملی تخیلی ، به همین شکل ، دیده میشود ، و شما میدانید که ، همین گونه شاید باشد . سبکی که امروزه، و به علت توفیق عجیب هالیوود ، چیزی شاید فراتر و یا ، بیش از حد بزرگ شده است . و توجه بی حدش به داستان های علمی-تخیلی، طرفداران بسیاری دارد. این همان چیزی است که شما ، آن را دوست داشتنی نخواهید دانست. اما این داستان ، توانسته از دنیای کتاب های ، آیزاک آسیموف و آرتور سی.کلارک بیرون بیاید. همین خوشحالیه ، قضیه را ، به وجود آورده است. اما جدا از موفقیت و وسعت عظیم ، این سبک زیبا و دوست ، داشتنی ، البته شاید برای کسانی که ، به ژانر علمی تخیلی ، علاقه ای ندارند.

دانلود بازی Mass Effect 2

این موضوع گسترده نباشد. که همگی ما را حداقل، عاشق یکی از آثارِ خلق شده ، در این حوزه کرده است. این همان چیزی است که ، شما به دنبال آن هستید . باید به زیرسبک ، کمتر پرداخت شده ، زیر سبکی که در آن ، شما هر چه که هست ، و هر چه که نیست را ، تجربه خواهید کرد ، و معرفی شده آن در ایران بپردازیم. این بازی علارقم ، زیر سبکی که ، بنا به موفقیت چشم گیر ، پدیده فرهنگی عظیمی ، به نام جنگ های، ستاره‌ای (StarWars) خلق شده اما ، با وجود گذشت زمان تغییرات، بسیاری زیادی کرده است . حالا به یکی از مهمترین ، زیر ژانر های ، سبک علمی تخیلی ، بدل گشته است. سبکی که ، بیشتر فیلم های امروزی ، بر پایه شخصیت سازی ، و داستان های آن ، ساخته میشوند. زیر سبکی که ، در واقع هیچ ادای دینِ تاثیر گذاری ، به علم نمی کند. بله چیزی که ، علم بر آن ، تاثیر داشته است . و همچون نوجوانی ، درگیر عشق اول، عشقی جنون آمیز که ، راهش را می گیرد و در پهنه بی همتای فضا، اما این راه ، بسیار طولانی است و قصه مورد نظر خودش را ، تعریف می کند، آن هم بدون اینکه ، به جنبه های علمی آن ، توجهی داشته باشد. البته جنبه های ، عملی زیاد اهمیت را ، در این بازی ، ایفا نخواهند کرد.

نقد فنی بازی Mass Effect 2 برای کامپیوتر

در داستان های، اپرای فضایی می‌شود با یک کشتی فضایی ، یک کشتی که مدت زمان زیادی ، از آن میگذرد که خراب ، شده باشد . درب و داغانی مثل میلِنیوم فالکون (Millennium Falcon) به سرعت نور رسید ، و شاهزاده لیا را نجات داد. بله میلِنیوم فالکون از قوی ترین ، کشتی هاست .در این زیر سبکِ ، مهیج و دوست داشتنی، هیچ اجباری ، مبنی بر هماهنگ بودن ، رویداد های فضاییِ ، داستان برعهده شخصیت ، های بازی نخواهد بود و درگیری با مسائل علمی وجود ندارد. به همین خاطر ، شاید شما احساس کنید که ، کمی فراتر یا به تقلید با آن ، ور رفته اید . از این رو نویسنگان و هنرمندانی که ، میخواهند چیزی را ، در این فضای آسمانی ، تجربه سازی کنند . و قصد خلق ماجرایی ، در سبک اپرای فضایی را ، دارند، می توانند به راحتی ، چندین قرن ، در زمان سفر کنند، بله سفر به زمان ، یک بازی هیجان انگیز، برای همه ما انسان هاست.

دانلود بازی Mass Effect 2

و اینکه انسان ها ، به کهکشان های خیلی خیلی دور بروند ، اما آیا امکان پذیر است ؟ و یا ما توان ساخت ، چنین چیزی را در سر داریم ، و میتوانیم هزاران موجود ، هوشمند دیگر خلق کنیم. اما از آن جایی که ، همیشه اینطور به نظر نمیرسد . ولی گاهی به این شکل است . اما تا انسان‌ها را، که لازم نیست همیشه ، ساکن زمین باشند، را در محوطه ای که ، پرت شده اند بتوان ، از تنهایی عظیمشان در این ، جهان بی همتا در بیاورند. در واقع این زیرسبک ، به منظور خلق داستان های رمانتیک، بله داستانی که ، میتواند عاشقانه نیز باشد . درام و عاشقانه ، در فضایی علمی تخیلی ایجاد شد. اما به هر حال زیبایه ، خودش را نیز دارد . به همین منظور در داستان هایه ، اپرای فضایی هیچ ترسی از شکستن قوانین ، فیزیک وجود ندارد.بله قوانین فیزیک ، برای تماشا ساخته شده اند ، و برای همین است که جرج لوکاس ، افسانه ای می تواند. در این زمینه شما را ، شگفت زده کند . یک لایت سیبرِ رنگی بدهد ، دست قهرمانان داستانش و آن ها را ، در منظومه ای بسیار دور، به همان مکان دلخواه که ، شما دوست دارید ببرد . تا تبدیل به جدای هایی افسانه ای کند.

گیم پلی :

Mass Effect 2 یکی از عناوین بزرگ و موفقیت های تجاری ، الکترونیک آرتز به حساب می آید. موفقیتی که شما را ، مدیون آن چیزی که هست میکند و بازی ای که با دریافت نقدهای مثبت ، از وبسایت های نقد گیم توانست ، در نخستین هفته از انتشار خود ، فروشی معادل ۲ میلیون نسخه را بدست آورد. اما همچنان به همان چیزی که ، در حد و اندازه اش بود رسید. این عنوان در سال عرضه موفق ، به جایزه بهترین بازی سال از وب سایت ، آی جی ان گردید ، بله معتبر ترین ، سایت بازی های ویدئوی که امتیاز ، دادنش سخت است . و همچنین عنوان ، بهترین بازی نقش آفرینی را ، از گیم تریلرز کسب نمود. بله این ها ، همه دلایلی قابل ارزیابی هستند.

هم اکنون با دریافت نمره ی کامل ۱۰ از ۱۰ از پایگاه استیم ، پایگاهی جامع و سراسری جزء ، محبوب ترین عناوین ژانر RPG به حساب می آید. اما برای همه سنین شاید مناسب نباشد. بازی که با موتور آنریل و برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر گردید. و از کیفیت گرافیکی بسیاری برخوردار است.

دانلود بازی Mass Effect 2

در قرن ۲۲ و در کهکشان راه شیری اتفاق می‌افتد . جایی که همه چیز انگار به حالت مرگ و خفتگی ، سقوط کرده است. جایی که سفر به سیارات ، از طریق استفاده از تجهیزات ، پیشرفته و متناسب با همان حال ، شما صورت گرفته است. از وسایلی به نام ، رله توده صورت می‌گیرد. اما به هر حال ، این آن چیزی است که شما آن را ، دوست خواهید داشت. داستان بازی درباره ، فرمانده شپرد، یک فرمانده فوق العاده که ، در هر صورت یک چیز اساسی را ، توضیح میدهد . زندگی دوباره ، یک سرباز ویژه ، انسانی که ، وظیفه فرماندهی اس‌اس‌وی نورمندی ، قویترین کشتی فضایی که تا ، آن زمان ساخته شده بود را ، به عهده داشت. بله قوی ترین عرشه را ، نیز داشته است.

همچنین او ، وظیفه گردآوری یک تیم ویژه ، یک تیم حرفه ای و متناسب به آن شکل و شیوه ای ، تازه را داشته است . یک بازی فوق العاده که ، شما آن را درک خواهید کرد . از سرتاسر کهکشان ، و بدست آوردن سطح وفاداری آن‌ها ، این مبارزه و تمرکز دقیق که ، تا جایی پیش میرود که شما ، آن را دوست داشتنی تر از همیشه ، حس خواهید کرد . برای مبارزه با گونه‌ای از ، جانورانی به شکل حشره، با نام کالکتورها را داشت. اما تا کجا میشود آن را ، دوست داشت. چند هفته بعد از ، رخدادهای نسخه اولیه بازی، نسخه ای که شاید زیاد جالب و زیبا نبوده است . اما در هر حال ، توقعی هم بیشتر از این نیست. درحالی که فرمانده شپرد، دشمنشان گث را ، که یک نژاد از شبکه‌های هوش مصنوعی ، بودند زیرنظر گرفته ، بودند،دشمنانی که خطرناک و فارق از یک ، ظریفت بودند. مورد حمله یک سفینه ، فضایی ناشناخته قرار گرفتند. این سفینه تا جایی که شما آن ، را بخواهید ، بروید دوست خواهد داشت.

دانلود بازی Mass Effect 2

در طی این حمله بسیاری از آدم هایی که ، لازم است . را ملاقات خواهید کرد . خدمه جان خود را از دست دادند ، و در بیشتر مواقع هم ، به آن سمت و سوی لازم رفتند . زمان تخلیه سفینه، فرمانده شپرد قبل از اینکه ، سفینه در فضا منفجر شود، اما ممکن است که ، شما آن را به هر نحوی که ، شده است، دوست نداشته باشید. جوکر خلبان سفینه را سوار بر آخرین ، وسیله فرار کرد و خود در سفینه باقی‌ ماند.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
Processor: 1.8GHz Intel Core 2 Duo or equivalent AMD CPU
Memory: 1 GB RAM for Windows XP / 2 GB RAM for Windows Vista and Windows 7
Graphics: 256 MB (with Pixel Shader 3.0 support)
DirectX®: DirectX 9.0c August 2008 (included)
Hard Drive: 15 GB
Sound: DirectX 9.0c compatible
Supported Chipsets: NVIDIA GeForce 6800 or greater; ATI Radeon X1600 Pro or greater. Please note that NVIDIA GeForce 7300, 8100, 8200, 8300, 8400, and 9300; ATI Radeon HD3200, and HD4350 are below minimum system requirements. Updates to your video and sound card drivers may be required.

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
Processor: 2.6+ GHz Core 2 Duo Intel or equivalent AMD CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD 2900 XT, NVIDIA GeForce 8800 GT, or better recommended
DirectX®: DirectX 9.0c August 2008 (included)
Hard Drive: 15 GB
Sound: DirectX 9.0c compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Mass Effect 2

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۵٫۷۸ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *