مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Just Cause 3 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Just Cause 3 در ژانر اکشن و ماجرایی می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی Just Cause 3

دانلود بازی Just Cause 3 برای کامپیوتر

بازی Just Cause 3 یک بازی اکشن و ماجرایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Avalanche Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Square Enix منتشر شده است.بازی Just Cause 3 یک بازی اکشن و کامل خلاقانه در سال ۲۰۲۰ برای سیستم های ویندوز که جدیدا نسخه بروز شده ای از آن منتشر گردید . در این بازی اکشن و ماجراجویی شما در نقش سربازی هستید که با دیکتاتور های یک منطقه که مردم آن به ستوه آمده اند به مبارزه میپردازید . مکان های مختلفی در بازی وجود دارد . و شما بسته به انتخاب خود میتوانید در یک شهر یا بیابان قرار بگیرید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Just Cause 3 برای کامپیوتر

«جاست کاز» می‌خواهد مقدار زیادی ، سرگرم‌کننده باشد و برای رسیدن به این هدف، راه آسان را در پیش گرفته. نه داستانش تا مدت‌ها در ذهنتان می‌ماند، نه طراحی مراحل فوق‌العاده‌ای ، دارد . و نه متوجه موسیقی خاصی از نوع به خصوصی در بازی می‌شوید. با این حال آنقدر میتواند جذابیت داشته باشد . که سراغش بروید و آن را ساعت‌ها احمقانه امتحان کنید. در کشور عظیم مِدیچی ، مشغول منفجر کردن پایگاه‌های دشمن بی مروت و بی ایمان میشوید، تست کردن ایده‌های مزخرف و مختلف برای وصل کردن اشیا به هم و انجام دادن چالش‌های مختلف. اینکه جاست کاز سعی نمی‌کند ، حرف بزرگی بزند یا ادعایی داشته باشد، بهترین خصوصیت آن این است ، که شاید این روزها کمی کمیاب و دست نخورده شده باشد. بعضی بازی‌ها سعی می‌کنند کار خاصی کنند . با اینکه خیلی تابلو هستند که افتضاح بار می آورند . یا چیزی بیشتر از یک بازی به نظر می رسند، اما هیچوقت نمیتوانند به آن کیفیت لازم و اعلا برسند . و از دستیابی به هدف پیشفرض خود که خیلی بد و خائنانه است . یعنی سرگرم‌کننده بودن هم ، باز ، باز می‌مانند.

دانلود بازی Just Cause 3

نقد فنی بازی Just Cause 3 برای کامپیوتر

آیا غیر از این است که یک بازی ویدئویی، قبل از هرچیز در این صنعت ، باید بهترین ، سرگرم‌کننده باشد؟ خب، Just Cause 3 مترادف با چیزی به نام ، سرگرم‌کننده است. اما شاید در این نسخه و مجموعه ، چنین به نظر آید . اعضای استودیوی آوالانچ ، در قسمت پیش تولید و اتاق فکر خود. به دور یک میز گرد ، جمع شدند. و از خود پرسیدند: چه کار کنیم ، تا در آینده نه چندان دور ، محصولمان «باحال»ترین ، پرفروش ترین بازی سال باشد؟ بعد از همه‌ی این چالش ها ، و طرح کردنه ، همه ایده‌هایی که به ذهنشان رسیده بود . و این خیال خام ، که استودیو های دیگر به فکر عرضه بازی های این مدلی هستند . طمع کردند و حمله ور شدن و شروع به کار کردن . اما در مجموع فهمیدن که برای بازی بدبختی ، جمع کرده‌اند و نتیجه چیزی شده که فقط مخاطبش را سرگرم می‌کند، نه کمتر و نه بیشتر. این دستاورد ، کمی نیست، چون قرار نیست همه ، در بازی‌هایشان با روایت‌های پیچیدی داستانی ، لحظات دراماتیک خلق کنند ، این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . و به کمک یک گیم‌پلی گسترده، صد‌ها ساعت ، تا تجربه‌ی تازه و خوب را به گیمر ارائه دهند.

دانلود بازی Just Cause 3

همینکه با قدرت ذهن و اندیشه شخصی ، با ذوق و شوق سمت بازی می‌روید . تا ببینید این بازی دیگر چه دسته گلی توسط سازندگانش دست به آب داده . این دفعه باید کجا را منفجر کنید ؟ یا دنبال راه‌های جدیدی ، برای وصل کردن همه‌چیز به هم بگردید باشید . آخر ، اینکار درست است. یعنی بازی موفق شده به هدفش برسد. پس وای بر این بازی سازان ، وای بر این حقه بازان . حالا اینکه ، شخصیت‌های داستان مقوا را هم پشت سر گذاشته‌اند و تا جایی از مماس بازی رد شده اند که دیگر دلچسب نیست . و گاهی چند باگ خنده‌دار هم در بازی می‌بینید که واقعا آدمی را سر کار خواهند گذاشت. دیگر اهمیت زیادی ندارد که شما بازی را ادامه دهید و یا منتظر معجزه یا نسخه بعدی باشید. در واقع مسئله‌ی غیر اصلی در این مورد خاص این است که چطور به Just Cause 3 نگاه کنیم تا از آن لذت کامل ، ببریم؟ آیا دنبال داستان قوی هستیم یا موسیقی گوش‌نواز؟ شما کدامین روش را امتحان خواهید کرد . اینجا است که نکته‌ی ظریفی خودنمایی ، که شاید قبلاً کمتر به آن توجه می‌کردیم مانند:‌ این ما هستیم که مجبور میشویم ، انتظاراتمان را از بازی‌ها تنظیم کنیم ، نه اینکه بازی‌ها حتماً باید ، آن چیزی باشند که ما می‌خواهیم ولی منتها تغییرات بسیار زیادی کنند .

گیم پلی و تجربه کاربری :

داستان بازی Just Cause 3 در وهله‌ی اول به این منظور طراحی و ساخته شده است که با گیم ‌پلی بازی بتوانید به صورت کامل تر و بیشتر، آشنا شوید و ذهنیتی متفاوت ، از قابلیت‌های آن داشته باشید. به خصوص ، وقتی که به تنهایی آن را ، بازی میکنید . چند مرحله‌ی اول ، نقش بخش آموزشی بازی را دارند. و این همان چیزی است که ، به مرور در بازی مشاهده خواهید کرد. به مرور با پیشروی در داستان و ارتقای قابلیت‌ها، از شخصیت های متفاوت و دیگر حتی ، نیاز به آن نخواهید داشت.

دانلود بازی Just Cause 3

در نسخه‌ی سوم از این بازی قضیه از این قرار است که ، یک حاکم ظالم ، به نام ژنرال دی‌راوِلو کشور مدیچی را تحت تسلط خود درآورده . و تا میتواند به مردم آن ناحیه ، ظلم و ستم میکند. سخت و به دنبال ماده‌ای به نام باواریوم است، که در هر جایی مدل و نمونه آن پیدا نمیشود. عنصری قدرتمند ، که در ساخت و حفاظت ، از تجهیزات پیشرفته نظامی استفاده می‌شود. اما به هر حال داستان پیچیده تر از این موارد است ، که بخواهید و با آن سر و کار داشته باشید .

و کنترل همه‌ی پایگاه‌های نظامی و شهرک‌های مدیچی را در دست دارد . و میتواند به هر نحوی با استفاده از قابلیت های که دارد . چیزی که میخواهد را به جلو ببرد . این همان چیزی است که در همه حیطه های زندگی متوجه آن خواهید شد . و از تکنیک‌های رایج پروپاگاندای ، دیکتاتورها هم برای تبلیغ خود استفاده می‌کند. اما شاید همیشه هم ، این دیکتاتور ها به شما این اجازه را ندهند . حالا این وظیفه‌ی ریکو رودریگز، شخصیت اصلی بازی است که ، به کمک تیم کوچکش به مبارزه‌ی او برود . و تا جایی که میتواند و از دستانش بر می آید ، پرچم‌ دشمن را پایین بکشد.

برای این که داستان این بازی ، زیادی هم ساده‌لوحانه جلوه نکند، یکی دو پیچش داستانی ، و اغراق آمیز ، در آن گنجانده شده ، تا حداقل دلیلی ، برای دیدن کات‌سین‌ها داشته باشید.

دانلود بازی Just Cause 3

با این تفاسیر انتظار شخصیت‌پردازی ، از جاست کاز نداشته باشد، کاراکترهای بازی بعد سوم ، خودشان را از دست داده‌اند . و هرکدام در طول داستان روی یک خط ثابت حرکت می‌کنند. و واکنش‌های کاملاً قابل پیش‌بینی‌‌ای دارند. صحبت از داستان جاست کاز، راه به جایی نمی‌برد . و شاید شما تمام تلاش خود را انجام داده اید . و بیشتر ما را از نگاه جنبه‌های اصلی بازی دور می‌کند، پس بهتر است برویم سراغ ، چیزی که تکیه‌گاه اصلی Just Cause 3 است.
وقتی چند مرحله‌ی ، اول را پشت سر می‌گذارید، تازه آن زمان متوجه خواهید شد که چه چیزی را ، به دست آوریده اید . دیگر چندان انگیزه‌ای ، برای ادامه دادن و جلو رفتن ، در بازی با مأموریت‌های داستانی و جنایی ندارید؛ چون یک شهربازی بزرگ، و افسرده کننده رو به روی شما قرار دارد . جلوی رویتان است و شما را تا جای ممکن آرام و راحت قرار میدهد.

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Vista SP2 / Windows 7.1 SP1 / Windows 8.1 (64-bit Operating System Required)
Processor: Intel Core i5-2500k, 3.3GHz / AMD Phenom II X6 1075T 3GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) / AMD Radeon HD 7870 (2GB)
Storage: 54 GB available space

سیستم پیشنهادی

OS: Vista SP2 / Windows 7.1 SP1 / Windows 8.1 (64-bit Operating System Required)
Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz / AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 (3GB) / AMD R9 290 (4GB)
Storage: 54 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Just Cause 3

دانلود بازی Just Cause 3 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

 

 

دانلود بازی Just Cause 3CPY حجم: ۶۳ گیگابایت فرمت: Rar


دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۶


دانلود بازی Just Cause 3DODIحجم: ۲۵٫۶ گیگابایت فرمت: Rar


v1.05 + All DLCs

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷


دانلود بازی Just Cause 3FitGirl حجم: ۲۵٫۹ گیگابایت فرمت: Rar


v1.05 + All DLCs

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *